mulytyk30

Trasuri Cu Cai La Nunta!

Postări Recomandate

mulytyk30

VA ROG SA MA AJUTATI!!!!!Am nevoie de trasura cu cai la nunta si nu pot gasi una normala,poate cineva din voi stie de unde se poate de gasit!!!!

Scrieti-mi nr.de telefoane,saituri,poze,etc.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Radiatia
VA ROG SA MA AJUTATI!!!!!Am nevoie de trasura cu cai la nunta si nu pot gasi una normala,poate cineva din voi stie de unde se poate de gasit!!!!

Scrieti-mi nr.de telefoane,saituri,poze,etc.

Salut ce inseamna k nu poti gasi una normala???? Eu de exemplu tot vreau dar macar nustiu unde sa caut. Mam gindit sa incerc la Конный спорт de la posta veche, caci in alte parte nu am auzit... e foarte frumos cu trasura la nunta :girl_impossible:

lasa date unde ai gasit :dash1:

Partajează acest post

Link spre post
sirenna

trasura cu cai da este la ipodrom la posta veche, dar vai de steaua ei, si nici nustiu daca se infrumusetiaza cumva trasura aceea. dar sunt inca trasura una rotunda alba , era la o agentie de mariaj si una neagra. cauta in agentiile de mariaj de pe net si vei gasi. daca nu ma gresesc era o agentie new-vicon ..... si mai nustiu cum.

Partajează acest post

Link spre post
Tati
trasura cu cai da este la ipodrom la posta veche, dar vai de steaua ei, si nici nustiu daca se infrumusetiaza cumva trasura aceea. dar sunt inca trasura una rotunda alba , era la o agentie de mariaj si una neagra. cauta in agentiile de mariaj de pe net si vei gasi. daca nu ma gresesc era o agentie new-vicon ..... si mai nustiu cum.

Так вы сами ее украсить можете - сейчас возможностей недорогих и красивых - уйма... Фатин, розочки и т.д и т.п...

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum