Noela

Urinarea Noaptea

Postări Recomandate

Noela

Tatiana buna ziua,

stiu ca o consultatie prin net nu e posibila, dar totusi as dori sa va dau aceasta intrebarea Ar putea homeopatia sa rezolve aceasta problema?

Eu stiu care sunt principiile homeopatiei de asemenea imi dau seama ca nu intotdeauna se stie cauza urinarii noaptea, de aceea initial voi incerca sa dau analiza la urina, sa fac USG ca s vad care ar putea fi cauza sau cel putin sa elimin unele cauze

Adevarul e ca fetita are 3 ani si in fiecare noapte se urineaza, vara trecuta cand inca avea pampers facea mai rar o data la 3-4 zile, deja ma bucurasem, dar cu venirea toamnei situatia s-a inrautatit si o tinem tot asa, poate sa fac si de 2 si de 3 ori pe noapte

Mama mea zice ca am avut si eu aceasta problema, nu stie exact pina la ce varsta dar a fost cred pina la vreo 5 ani la sigur

Plus, fetita este o fire foarte emotiva, face multe capricii, isterii se enerveaza foarte usor, orice fleac, am citit undeva ca firile emotive mai des se intilnesc cu astfel de probleme

Cam asta e situatia noasta in cateva cuvinte, stiu ca pentu un homeopat e pre putina informatie, si totusi, as vrea doar sa aflu parerea Dvs daca e posibil de facut ceva in sensul asta

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Savciuc Tatiana

Buna ziua!

Homeopatia are rezultate pozitive in tratarea enurezului la copii. Durata tratamentului este individuala, in dependentza de starea sanatatzii copilului, precum shi de cauza enurezului.

Adresatzi-va unui medic homeopat, Va va ajuta in aceasta problema!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum