VictoriaCh

Sling In Arenda ?

Postări Recomandate

VictoriaCh

Fetelor, pe mine tare ma tenteaza sa folosesc slingul, insa nu sunt convinsa de care anume model ar conveni copilului meu care are acum 5 luni si care pina la moment mi-a dat peste cap multe dintre deciziile mele pe care eu credeam ca le va saluta :det02: , i-am luat de exemplu carusel pentru patuc, nu i-a atras atentie deloc, anumite jucarii care credeam ca ii vor placea, la fel nu s-au bucurat de atentia lui...acum tare-tare ma tenteaza sa iau un sling si sa devin mai mobila, caci el ma solicita foarte mult si nu reusesc nimic sa fac in casa ...eu fiind singura cu grija lui, iar tati e la servici pina seara tirziu. Dar cum spuneam nu sunt sigura ca el va accepta sa stea in sling...din practica fetelor cu experienta, care s-au informat sau care stiu mai multe, sunt copii care nu pot sta in sling ?! Tare as vrea ca baietelul meu sa ii placa slingul, insa cum nu sunt gata sa procur ceva care poate imi va fi inutil a doua zi, as vrea sa intreb poate este vreo fata care ar fi gata sa dea in arenda un sling si daca convine il procur ??? Cum ziceam nu stiu prea multe privitor la modele, baietelul meu are 5 luni si 8 kg, in brate nu il pot duce prea mult, eu singura fiind de 1.60m si la vreo 48 kg...poate imi da cineva o mina de ajutor sau poate imi indicati unde as putea vedea mai multe modele cu eventualitatea arendarii pe un anumit termen a unui model de sling :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Happy Mum

din cite stiu din producatorii autohtoni doi propun aceasta posibilitate de a arenda/masura slingul Geta (nick infinit) si Gerda

copi care nu ar sta in sling nu am intilnit, chiar copii de un anisor prima data asezati in sling stau fara mari probleme. unica conditie este sa fie slingul imrbacat corect

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum