Lo-li-ta

Нервный тик

Postări Recomandate

Lo-li-ta

На фоне сильного и продолжительного стресса стал непроизвольно дергаться левый глаз. Иногда очень сильно.

Я обозвала это нервным тиком. Пью валерьянку. Результат - пока нулевой. Но и стресс не собирается "сворачиваться" :girl_in_love:

Анета, посоветуй, плиз, что принимать.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Neurolog

Здравствуй!

Попробуй Неврохель по 1 таб 3 раза, или Новопасит.

Ели не поможет нужно будет более сильное лекарство по рецепту

Выздоравливай!

Partajează acest post

Link spre post
mamatinara

buna ziua. baietelul nostru are 6 luni. am observat recent ca umbla cu manutzele la urechi tot mai des, in special cind este agitat sau suparat. m-am alertat deoarece pe linga probleme estetice pare sa fie si probleme de sanatate . ce ne puteti sfatui? ma gindeam sa-i pun caciulita ca sa nu poata umbla la urechi. multumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post
Neurolog
buna ziua. baietelul nostru are 6 luni. am observat recent ca umbla cu manutzele la urechi tot mai des, in special cind este agitat sau suparat. m-am alertat deoarece pe linga probleme estetice pare sa fie si probleme de sanatate . ce ne puteti sfatui? ma gindeam sa-i pun caciulita ca sa nu poata umbla la urechi. multumesc anticipat.

Buna ziua!

Nu vad nimic grav daca copilul pune miina pe ureche, multi copilasi fac asa cind se agita.

Editat de Neurolog

Partajează acest post

Link spre post
Lilioc

Buna ziua. Ultimul timp imi ticaie pleoapa stinga jos. Apare acest tic cind trec de la frig la cald. Ce as putea face sa dispara?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum