tina_c

Необычные Oригинальные подарки приключения

Postări Recomandate

tina_c

Недавно наткнулась вот на этот саит и очень понравилась такая идееа, мне например было бы приятно получить такой подарок, как сертификат в спа или сертификат на косметику, а какую именно я могу потом сама выбрать.

Вскоре день рожденя подруги, хочeтса попробовать... кто-то уже пользовася услугами egift.md?

Editat de tina_c

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ФевралЪ
Недавно наткнулась вот на этот саит и очень понравилась такая идееа, мне например было бы приятно получить такой подарок, как сертификат в спа или сертификат на косметику, а какую именно я могу потом сама выбрать.

Вскоре день рожденя подруги, хочeтса попробовать... кто-то уже пользовася услугами egift.md?

Я как раз встречалась в субботу с совладельцем этой компании, по работе, конечно))) там не только подарки- сертификаты.

Услугами не пользовалась пока, но уже точно знаю процесс, видела и сертификаты и подарочные конверты. Их приносят куда угодно (в пределах Кишинёва). Видно, что ребята любят то, чем занимаются.

Они устраивают и девичники и мальчишники, сюрпризы всякие-разные. всё зависит от пожеланий..)

Он мне рассказывал, как парень пришел к ним и сказал, что хочет своей девушке сделать предложение и нужна помощь в организации. Так они взяли их домашнее видео и фотографии, всё это смонтировали и, когда фильм был готов, парень пригласил свою девушку в Патрию. Если помните, перед началом фильма обычно показывают рекламу, а потом свет гаснет и начинается фильм. Свет погас и пустили ролик этого парня. За креслом был приготовлен букет из 101 розы. Короче, всё было ужасно романтично..) :whistle3:

Partajează acest post

Link spre post
Dairish
Свет погас и пустили ролик этого парня. За креслом был приготовлен букет из 101 розы. Короче, всё было ужасно романтично..) :spiteful:

щас разревусь :girl_cry2:

а где можно узнать расценки на эти радости?

Partajează acest post

Link spre post
fantasy

Обалдеть! Вот здорово-то, вот это подарок так подарок!)

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Mie mi-a facut cadou cineva un certificat pentru spa in valoare de .... dar din pacate nu am reusit sa merg si am daruit certificatul unei prietene.

Partajează acest post

Link spre post
solnysko
Он мне рассказывал, как парень пришел к ним и сказал, что хочет своей девушке сделать предложение и нужна помощь в организации. Так они взяли их домашнее видео и фотографии, всё это смонтировали и, когда фильм был готов, парень пригласил свою девушку в Патрию. Если помните, перед началом фильма обычно показывают рекламу, а потом свет гаснет и начинается фильм. Свет погас и пустили ролик этого парня. За креслом был приготовлен букет из 101 розы. Короче, всё было ужасно романтично..) :girl_cry2:

сказать честно-я не знаю-хотела ли бы я,чтобы мое домашнее видео смотрели еще все остальные зрители и потом показывали на меня пальцем..

вот елси бы в зале больше никого-то тогда-да!!!

Mie mi-a facut cadou cineva un certificat pentru spa

мне рассказывали,что на ДР любимому мужчине сделали так

ему понравилось..

сказал-что все ожидал,но только не это

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Sint atitea idei pe site ... trebuie sa lasam deschis siteul ca sa mai dea de el si sotii nostri :P

Partajează acest post

Link spre post
tina_c
Они устраивают и девичники и мальчишники, сюрпризы всякие-разные. всё зависит от пожеланий..)

Он мне рассказывал, как парень пришел к ним и сказал, что хочет своей девушке сделать предложение и нужна помощь в организации. Так они взяли их домашнее видео и фотографии, всё это смонтировали и, когда фильм был готов, парень пригласил свою девушку в Патрию. Если помните, перед началом фильма обычно показывают рекламу, а потом свет гаснет и начинается фильм. Свет погас и пустили ролик этого парня. За креслом был приготовлен букет из 101 розы. Короче, всё было ужасно романтично..) :ok:

как прикольно все сделали!!! Молодцы!

щас разревусь :clapping:

помоему на саите есть цены... а если что там есть номер телефона;)

Mie mi-a facut cadou cineva un certificat pentru spa in valoare de .... dar din pacate nu am reusit sa merg si am daruit certificatul unei prietene.

dar are termen de expirare certificatul?

Partajează acest post

Link spre post
Dharma
dar are termen de expirare certificatul?

Termenul de valabilitate era de doua luni , dar eu plecam din tara si nicidecum nu reuseam sa merg.

Partajează acest post

Link spre post
tina_c
Termenul de valabilitate era de doua luni , dar eu plecam din tara si nicidecum nu reuseam sa merg.

clar... oricum e destul de mare termenul

Partajează acest post

Link spre post
Aries

Классный сайт, классные там идейки! Я как раз искала подарок для мужа. Я думала о прыжке с парашутом с самолета, а на гифт.мд нашла полет на параплане :ok:

Наверно на этом и остановлюсь :clapping:

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Ce mi-ar place sa primesc cadou o sedinta foto sau o plimbare cu un automobil retro ....

Partajează acest post

Link spre post
ФевралЪ
щас разревусь :blush:

Ну ты что)) мож эта фирма будут участвовать в нашем проекте, так всем нашим мужьям-автовладельцам, кое-что подарят.. я лично оставлю этот журнальчик открытым именно на их странице егифт.мд))

сказать честно-я не знаю-хотела ли бы я,чтобы мое домашнее видео смотрели еще все остальные зрители и потом показывали на меня пальцем..

вот если бы в зале больше никого-то тогда-да!!!

))) чтобы меня правильно поняли, видео было без пикантностей)

А парня совладельца зовут Лилиан, его мобильный указан на сайте

Partajează acest post

Link spre post
asha

Это то что я искала!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! СПАСИБО!

Partajează acest post

Link spre post
tina_c

Am comandat marti de pe acest site un certificat cadou Stone Therapy , in decurs de 4 ore mi l-a adus acasa, seara am mers la zi de nastere la vecina.

Omagiata a fost foarte bucuroasa , deoarece ea sta cu copil mic acasa si demult nu a mai fost la un centru de frumusete acum are un motiv in plus de a iesi undeva.

Toti oaspetii au fost surprins placuti, nemaivorbind de vecina-cumatra :). Cred ca o sa apelez la acest site foarte des!

Partajează acest post

Link spre post
Busea

vreau sa fac un cadou: o saritura cu parasuta, dar nu stiu prea multa informatie, stiu doar pretul de la inaltimea de 600 - 800 m este in jur de 40e.u. Poate cineva a zborat deja.... cum a fost, merita impresiile ?

Partajează acest post

Link spre post
ViVe
vreau sa fac un cadou: o saritura cu parasuta, dar nu stiu prea multa informatie, stiu doar pretul de la inaltimea de 600 - 800 m este in jur de 40e.u. Poate cineva a zborat deja.... cum a fost, merita impresiile ?

Citeva nuante pentru cei ce vor sa faca astfel de cadou.

In primul rind asigurati-va ca greutatea persoanei cadonate corespunde. In privinta aceasta e mai bine de discutat la telefon cu cineva din asociatia de parasutisti (anume ei realizeaza saltul)

In cazul saltului de la 600 m greutatea maxima e 90 kg (ideal 80 kg). Sotului meu nu i-au permis sa sara categoric pe motiv de depasire a greutatii. Ne-a povestit ca cu o sapt. in urma a sarit un baiat cu 90 kg. si si-a frint piciorul. :girl_haha: In plus, cind a auzit ca a mai avut fracturi la picioare ne-a alungat categoric acasa.

In plus dl Iurie ne-a explicat ca saltul de la 600 m este dur, (десантный вариант). Saltul de la o inaltime mai mare este mai feeric si cu parasuta sporitva, care este manevrabila, iar aterizarea este mai moale si fara frinturi de picioare(sa ma scuze parasutistii daca ma exprim cam incorect).

In plus, ar fi bine de atras atentia daca sarbatoritul nu sufera de boli cardiovasculare. Mie persoanele care au sarit mi-au povestit ca inima iti salta din piept ca o nebuna si ti se face rau de la ridicarea tensiunii, cred ca.

Editat de victoritamd

Partajează acest post

Link spre post
Сластёна

E foarte buna firma data chiar poti face o surpriza adevarata celor dragi, chiar ma gindeam demult ce cadou sa-i fac fratelui de ziua lui acum stiu sigur unde sa ma adresez, sint bravo cei care au infintato.

Partajează acest post

Link spre post
tainmao

Ar fi de dorit sa vedem mai multe idei de cadouri pentru copii! Cred eu! Ceva original!

Partajează acest post

Link spre post
katrusik

Девочки, кто знает, эти товарищи еще работают??? сайт не фурычит..... нужно срочно.... Может знаете аналогичную фирму????

Partajează acest post

Link spre post
tina_c

Девочки, кто знает, эти товарищи еще работают??? сайт не фурычит..... нужно срочно.... Может знаете аналогичную фирму????

попробуйте здесь :

http://www.darilka.md/rom/index.php

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum