Lavi

Secretul Pierderii Kg Este Iintr-un Pahar

Postări Recomandate

Lavi

Buna fetelor.....am tzinut fff multe diete...dar le-am intrerupt pe toate pt ka am avut un acces nu demult......kredeam ka nu mai supravietuiesk.....m-am luat in miini...shi am zis ka tre sa skimb ceva...am gasit inf...despre aceasta dieta....konsta..in aceea...ka poti minka orice....doar ka tre sa inkapa intr-un pahar.de 200 gr....timp intre mese tre sa fie 2,5-3 ore.....adika pe parkurul zile sa minkam de 4-5 ori.....shi dupa 18 lakat la guritza ..akuma ma simt excelent..kg se duk....sigur...kam in jur la 2 kg in saptamina...dar nu se intork atit de ushor.....pt ka organizmu e adaptat ku tot ...ce tine de minkare....zaharu nu l-am exklus....nu pot fara el.....shi nici piinea....adika manink ce vreau......akuma am ajuns la stadia ka e kam mult pt mine 5 ori in zi..asha ka ma mulumesk shi ma satur shi din 3 mese in zi....am 53kg..shi-s ff fericita.....am inceput ku 57kg....dar + la asta ,,,...maifak exercitii...beau *ссылка* de urzika.....shi vad rezultat..

.mai este cineva pe asha "sistema"????

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
evenness

:acute:

tocmai am citit pe odnoklassniki despre sistema asta

paharul poate fi de 250 ml

si nu trebuie de baut apa in timpul mesei dar cu 30 min inainte sau 30 min dupa

aici emisiune despre asta

Partajează acest post

Link spre post
Lavi

da..am vazut shi eu tema asta pe odnokl......dar un lukru e sigur.."merge"..sistema....cel mai greu e dupa 18...dar...de deprinzi...shi numai e o problema

Partajează acest post

Link spre post
dama

Lavi esti demult pe sistema asta? si eu vreau sa incerc am 60 kg si tare vreau sa ajung la 52

Partajează acest post

Link spre post
Lavi
Lavi esti demult pe sistema asta? si eu vreau sa incerc am 60 kg si tare vreau sa ajung la 52

..akuma..kam de-o luna.........daka sati pe ea...timp de-o saptamina...cel putin 1 kg slabeshti...dar asha e cel mai sanatos....dupa nashtere shi eu am avut peste 60.kg...kiar sub 70kg....akuma am 52-53...dar la 51.kg (adika am avut vara trekuta...dar n-am reushit s-o mentin...fff repede am adaugat)..inka nu reushesk sa ajung..atita aveam inainte de sarcina

Partajează acest post

Link spre post
carolina08

am inceput si eu sa tin cam asa dieta adica am 3 mese principale printre ele mere suc chefir si dupa 18 nimic si am slabit cam vreo 3 4 kg pe saptamina totusi am observat ca secretul consta in a nu minca dupa 18 seara.

Partajează acest post

Link spre post
asha

Salut, am citit, am privit, si m-am impresionat chiar imi place,+ la toate nu risc cu nimic, de miine incerc.Poate in tema asta, cine mai doreste ,isi va impartasi rezultatele ca sa ne inspiram in momente grele :mail1: (sper ca o sa le ivit caci ,POT SA MININC ORICE!!!) .

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Tema are asa o denumre interesanta :)) Si cu lichidele cum ramine ? Ai mentionat doar despre mincare sa fie un pahar .

Partajează acest post

Link spre post
evenness

apa se bea cu 30 min inainte de masa sau cu 30 min dupa masa

se recomanda ca de obicei, minimum 2 litri/ zi

sau am mai citit undeva ca trebuie sa bem cite 1 litru de apa pentru fiecare 30 kg

(adica daca ai 60 kg= 2 litri apa/zi)

Partajează acest post

Link spre post
evenness
Tema are asa o denumre interesanta :))

:clapping:

cind citeam in rusa despre sistema asta,

am intilnit si asa expresie:

"буду дружить с стаканом" :lol::laught1:

Editat de Albinuts@

Partajează acest post

Link spre post
Dharma

Eu recent am tinut o dieta cu chefir si acum cind stau si ma gindesc nu mincam mai mult decit contine un pahar ( n-am tinuto ca sa slabesc , am vrut sa imi relaxez un pic organizmul ) si am slabit in 6 zile 2,2 kg

Partajează acest post

Link spre post
carolina08
apa se bea cu 30 min inainte de masa sau cu 30 min dupa masa

se recomanda ca de obicei, minimum 2 litri/ zi

sau am mai citit undeva ca trebuie sa bem cite 1 litru de apa pentru fiecare 30 kg

(adica daca ai 60 kg= 2 litri apa/zi)

este bine de baut un pahar de apa cu suc de lamie stors proaspat dimineata cu 30 min pina la micul dejun

Partajează acest post

Link spre post
Lavi

buna fetele....eu intr-o saptamina......pe sistema asta dau jos kam 2 kg.. :laught1: ..dimineata beau un pahar de apa kaldutza...shi stork suk de lamie in el....ff bine ...kuratza intr-un fel intestinele.....am 3 mese principale..shi intre mese fructe sau salata...ultima masa e la 17-18......in rest...manink orice..tot ce vreau...doar ka important sa inkapa intr-un pahar........dupa 18 ...deja beau *ссылка*ul fara zahar.....sau numai apa.....merge bine.....numai ka am avut "sriv"...saptamina asta....shi am adaugat kg la lok...asha ka de la 52...iar am 54....kruska mednaia.... :curtsey:

Partajează acest post

Link spre post
lollana69

Sistema e buna. Am descoperit-o singura, fara sa citesc despre asta. Ulterior am aflat ca astfel maninca chinezii (foarte putin). Dar este un risc - frecventa meselor. Uneori te trezesti ca ai mincat de 8 ori. Paharul de lapte sau suc se considera ca masa aparte sau nu?

Partajează acest post

Link spre post
bumbonika

noroc, eu sunt la dieta in care se numara toate caloriile care le maninci si le bei,deasemea trebuie sa maninci cite putin in portie dar des,in comparatie cu -60 pot sa maninc si la 12 noaptea,principalul sa nu maninc mai multe calorii cit sunt planificate.Eu m-am deprins cu asa ritm de viata,deacum vrio 3 luni stau,am slabit nu mult pe ea 2 kg,am avut 61 si acum 59,dar socotiti ca am 175 cm ,adica nu sunt grasa si pentru mine e greu sa slabesti.la moment ma alimentez asa mai mult ca sa ma mentin in forma,dar eu imi permit sa maninc de toate cite putin si la ce ora doresc,maninc si pizza si hamburger ce doresc

Partajează acest post

Link spre post
geva

кто еще пробовал, есть результаты?

Partajează acest post

Link spre post
liubimaya

Buna imi puteti zike unde ati gasit sistema?? Vreau sa citesc mai multe despre ea.... :bye:

Partajează acest post

Link spre post
NIKOYA

Buna imi puteti zike unde ati gasit sistema?? Vreau sa citesc mai multe despre ea.... :bye:

Вот тут есть эта диета.Называется "5 ложек"(или 200гр)

Я где-то за месяц сбросила 9-10кг. Правда начинала со 101кг. :swoon:

http://superpohudenie.com/dieta-5-stolovyh-lozhek

Я считаю это самая правильная диета. Даже не диета, а образ жизни! :bye:

Partajează acest post

Link spre post
Feeria

я всю жизнь так питаюсь,даже не подозревала что есть такая диета)))

правда ем я меньше чем 200 гр... примерно с мой кулачек, а он у меня маленький :crazy:

причем поесть могу и в 2 часа ночи :blush:

вешу 42 кг, вот уже лет 8 вес не меняется, зимой +1 кг,а летом -1 кг

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum