Oleg107

Hotel Cu Intirier Frumos Pentru Fotografierea Mirilor

Postări Recomandate

Oleg107

As vrea sa stiu si eu ce hotele frumoase avem in Chisinau unde am putea face un album foto de invidiat. Si la ce preturi sunt ele pentru o zi de cazare ?

Va rog sa va dati cu parerea.

Va multumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
purple

Daca imi permiteti sa va raspund...

In timp ce eram cu cautarile salii,respectiv am vazut chiar si hotele cu restaurante..

Mi-a placut Club Royal Park, str.Trandafirilor 6/2(sec. Botanica).

Interiorul e la nivel inalt,cred ca o fotosesie s-ar primi pe cinste.

Dar trebuie sa-i intrebati ce conditii sunt si ce preturi.

Apoi mai este hotel Vispas,str. A. Lapusneanu 26. La fel e bine sa intrebati conditiile.

Boutique Hotel,linga Malldova (str.Arborilor), am auzit ca e frumos acolo.

Va ramine sa tringeti cat mai multa info si sa mergeti sa vedeti.

Bafta!

Mai este hotelul Manhattan pe str.Ciuflea..e dragut acolo

Partajează acest post

Link spre post
bobrsergey

Club Royal Park- 50 евро 1.5 часа

Vispas - 50-100 евро 1,5 часа

Boutique Hotel- 250 lлей в час

Partajează acest post

Link spre post
Oleg107

Va multumesc mult, ma'ti ajutat enorm.

Club Rayal Park cred ka e cel mai bun loc si la un pret destul de bun.

Ce tine de Boutique Hotel, am sunat, dar ei mi'au spus k trebuie inchiriat pe o zi, si e de la 250 euro.

bobrsergey, tu ai spus ca Boutique Hotel e la 250 lei ? poate 250 euro ?

Partajează acest post

Link spre post
bobrsergey

это цены за фотосессию

Partajează acest post

Link spre post
Calinici
Va multumesc mult, ma'ti ajutat enorm.

Club Rayal Park cred ka e cel mai bun loc si la un pret destul de bun.

Ce tine de Boutique Hotel, am sunat, dar ei mi'au spus k trebuie inchiriat pe o zi, si e de la 250 euro.

bobrsergey, tu ai spus ca Boutique Hotel e la 250 lei ? poate 250 euro ?

Straniu, poate ceve nu v-au inteles corect cei de la Boutique ...

Sesiunile la ei foto costa 300 lei / ora (anul trecut era 200lei)

Partajează acest post

Link spre post
Oleg107
Straniu, poate ceve nu v-au inteles corect cei de la Boutique ...

Sesiunile la ei foto costa 300 lei / ora (anul trecut era 200lei)

Boutique e acel care e linga sky tower corect ? treb sa te duci mai din timp la ei ? Poti sa te fotografiezi in oricare din cameri ?

Multumesc pentru raspunsuri.

Partajează acest post

Link spre post
Calinici
Boutique e acel care e linga sky tower corect ? treb sa te duci mai din timp la ei ? Poti sa te fotografiezi in oricare din cameri ?

Multumesc pentru raspunsuri.

Nu chiar ... Boutique e linga Moll Dova

Partajează acest post

Link spre post
Oleg107
Nu chiar ... Boutique e linga Moll Dova

apoi uite k am dat si de capat. Eu am sunat la hotelul Boutique de linga sky tower si ei nu au astfel de servicii..

E ok k e linga MollDova... si hotelul e frumos.. concomitent poti sa faci foto pe viaduct , in MallDova.. si in Boutique..

Va multumesc la toti pentru raspunsuri, sper ca aceasta tema sa ajute si pe altcineva in rezolvarea unei astfel de probleme :)

Partajează acest post

Link spre post
amelie85

Salutare!

Poate cineva sa ma lamureasca va rog unde linga Mall se gaseste acest hotel????????????????

si un numar de contact va rog.

Partajează acest post

Link spre post
motyliok
Salutare!

Poate cineva sa ma lamureasca va rog unde linga Mall se gaseste acest hotel????????????????

si un numar de contact va rog.

http://www.wbh.md/en/contacts/ - тут и контакты и расспложение, усе есть

Partajează acest post

Link spre post
amelie85
http://www.wbh.md/en/contacts/ - тут и контакты и расспложение, усе есть

Merci frumos! :)

Partajează acest post

Link spre post
Liudika
Daca imi permiteti sa va raspund...

In timp ce eram cu cautarile salii,respectiv am vazut chiar si hotele cu restaurante..

Mi-a placut Club Royal Park, str.Trandafirilor 6/2(sec. Botanica).

Interiorul e la nivel inalt,cred ca o fotosesie s-ar primi pe cinste.

Dar trebuie sa-i intrebati ce conditii sunt si ce preturi.

Apoi mai este hotel Vispas,str. A. Lapusneanu 26. La fel e bine sa intrebati conditiile.

Boutique Hotel,linga Malldova (str.Arborilor), am auzit ca e frumos acolo.

Va ramine sa tringeti cat mai multa info si sa mergeti sa vedeti.

Bafta!

Mai este hotelul Manhattan pe str.Ciuflea..e dragut acolo

Eu tot cind am fost mireasa am facut poze la VISPAS, recomancd!!! Doar ca noi am rezervat o camera pentru noaptea nuntii, si ne-au permis sa facem si poze intimpul zilei fara sa mai platim ceva suplimentar. Am achitat doar pretul pentru camera /noapte.Pozele sunt foarte reusite!

Partajează acest post

Link spre post
Marianuska

cumnatii mei s-au pozat recent la Botique Hotel de linga MallDova shi au achitat 800lei pt 1,5ore . adica le-au dat o camera pt1,5ore .le-au permis sa intri doar cite 2 adica in 4 tot cu fotograf shi cameraman. Pozele sunt destul de reusite ,interierul destul de dragut

Partajează acest post

Link spre post
Ilonka

Хотела высказаться про Botique Hotel... ну просто уже достал она абсолютно на всех фотках у всех причем!. весь город уже сфоткался и возле мерлин и в корридоре и возле пано на стене.. перебирайтесь уже в другой отель - кстати мы вообще не номер в отеле снимаем - а квартиру на сутки с супер интерьером, мебелью, круглой кроватью..и т.д. и обходится между прочим дешевле чем отель. чтоб снять отель с красивым номером чтоб там и фотографироваться и провести первую брачную ночь стоит от 150 до 250 евро - а квартира обходится от 70 до 120 евро сутки

Editat de Ilonka

Partajează acest post

Link spre post
vishenka

Хотела высказаться про Botique Hotel... ну просто уже достал она абсолютно на всех фотках у всех причем!. весь город уже сфоткался и возле мерлин и в корридоре и возле пано на стене.. перебирайтесь уже в другой отель - кстати мы вообще не номер в отеле снимаем - а квартиру на сутки с супер интерьером, мебелью, круглой кроватью..и т.д. и обходится между прочим дешевле чем отель. чтоб снять отель с красивым номером чтоб там и фотографироваться и провести первую брачную ночь стоит от 150 до 250 евро - а квартира обходится от 70 до 120 евро сутки

С Botique Hotel совершенно согласна! Он уже, как дендропарк, набил оскомину.. А где вы снимали квартиру? Как ее нашли?

Editat de vishenka

Partajează acest post

Link spre post
neea

Есть еще один вариант вместо гостиниц - это мебельный салон Адорама - находится на 31 августа в здании исторического музея. Там очень много красивых интерьеров и 3 года назад час фотосессии стоил около 30 евро. В отличии от гостиниц - интерьеры там меняются - ведь мебель на продажу обновляется :)

Partajează acest post

Link spre post
vishenka

Есть еще один вариант вместо гостиниц - это мебельный салон Адорама - находится на 31 августа в здании исторического музея. Там очень много красивых интерьеров и 3 года назад час фотосессии стоил около 30 евро. В отличии от гостиниц - интерьеры там меняются - ведь мебель на продажу обновляется :)

Спасибо за идею! Я видела красивые свадебные фотографии сделанные в самом историческом музее... получается, тут можно совместить при желании. Надо будет заглянуть в этот салон и узнать цены.

Partajează acest post

Link spre post
malivina

Да, интересная идея! Ещё я думала на счёт ресторана Флирт, очень красивый интерьер и видела достойное свадебное фото от туда.

Partajează acest post

Link spre post
skazka

У нас стало появлятся много отелей с красивым интерьером.

Насчёт Флирта могу скаазть что да, шикарно, но.... Просмотрите в интернете фотографии наших невест и вы увидите что чуть ли не каждая 2-я фотосессия там отснята =)

Очень много разговоров о Vispas-е. Территория расивая у них но номмера по мне так страшненькие =)

Мне больше всего понравились 3 отеля: Maxim Pasha, Prezident и Budapest.

Partajează acest post

Link spre post
oselia

У нас стало появлятся много отелей с красивым интерьером.

Насчёт Флирта могу скаазть что да, шикарно, но.... Просмотрите в интернете фотографии наших невест и вы увидите что чуть ли не каждая 2-я фотосессия там отснята =)

Очень много разговоров о Vispas-е. Территория расивая у них но номмера по мне так страшненькие =)

Мне больше всего понравились 3 отеля: Maxim Pasha, Prezident и Budapest.

Юлия, можно спросить ваше мнение про ресторан Budapest для свaдьбы?

Partajează acest post

Link spre post
skazka

Юлия, можно спросить ваше мнение про ресторан Budapest для свaдьбы?

Я вам в личку напишу, а то офф топ будет =)

Partajează acest post

Link spre post
Cikibriki

мы свадьбу делали в Вис-пасе и по-этому они нам предоставили бесплатную фотосессию в люксе. Стильный отель в европейском стиле без лишнего декора в виде рюшек или бантиков. А территория на самом деле у них замечательная. Жалко что в наш день было дождливо ...

Partajează acest post

Link spre post
AlinkaMalinka22

Девочки посоветуйте еще пару мест красивых для свадебной фото сессии...! Буду очень признательна.

Partajează acest post

Link spre post
irinaiurii93@gmail.com

Здравствуйте девочки.У нас такая ситуация:ни я,ни мой супруг не живем в Кишиневе.Может кто-нибудь знает где можно найти квартиру красивую,домик или гостиницу,где мы могли бы переночевать перед свадьбой и откуда мы могли бы выйти как жених и невеста.Есть ли гостиницы,которые разрешают заходить не только жениху и невесте,но и родственникам?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum