lyona

Пластика груди

Postări Recomandate

Anutza11

Felelor eu vreau Sa va povestesc experienta mea frumoasa cu Domnul Anatolie Taran, deci eram in Italia cind am dat de el, i-am scris pe Instagram mi-a raspuns mi-a dat toata detaliile si nu vedeam ora sa ajung in md Sa-mi fac sinii la el, nici prin gind nu aveam Sa caut alti medici m-am incredintat lui fara nici o problema si vreau Sa zic ca nu-mi pare rau de alegerea care am facuto, in spitalul terramed ma simteam ca printesa,surorile medicale foarte bravo,ma ajutau mereu cind am avut nevoie, Domnul Taran mia indeplinit visul,e un om cu inima mare si cu minele de aur doaream acesta interventie de 4 ani dar nu stiam la cine sa-mi fac si imi era frica in md dar dupa ce am dat de Domnul Taran m-am decis atit de repede si foarte convinsa mi-am facut ceia ce am dorit de mult!! Eu il recomand cu mare incredere!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
AnisoaraC
La 08.10.2020 la 18:01, Anutza11 a spus:

Felelor eu vreau Sa va povestesc experienta mea frumoasa cu Domnul Anatolie Taran, deci eram in Italia cind am dat de el, i-am scris pe Instagram mi-a raspuns mi-a dat toata detaliile si nu vedeam ora sa ajung in md Sa-mi fac sinii la el, nici prin gind nu aveam Sa caut alti medici m-am incredintat lui fara nici o problema si vreau Sa zic ca nu-mi pare rau de alegerea care am facuto, in spitalul terramed ma simteam ca printesa,surorile medicale foarte bravo,ma ajutau mereu cind am avut nevoie, Domnul Taran mia indeplinit visul,e un om cu inima mare si cu minele de aur doaream acesta interventie de 4 ani dar nu stiam la cine sa-mi fac si imi era frica in md dar dupa ce am dat de Domnul Taran m-am decis atit de repede si foarte convinsa mi-am facut ceia ce am dorit de mult!! Eu il recomand cu mare incredere!

Se poate sa ne arătați și noua munca lui?Ma refer la poza cum au ieșit..

Partajează acest post

Link spre post
Rijek
В 29.10.2020 в 11:51, Anutza11 сказал:

2F23C7DD-1A3C-4366-899F-C00E3E34B7AE.jpeg

Очень хорошая работа!!!!!!! 

Partajează acest post

Link spre post
arina_melnic

Buna,fetelor! vreau si eu sa ma laud cu operatia de marire cu implanturi Mentor. eu m am operat la Igor Mahovici la Galaxia ,la inceput  tot aici pe forum am citit despre el, apoi am vazut la sora unei colege de servici care si-a facut la el, am ramas foarte surprinsa de rezultat, aratau sanii foarte naturali si foarte frumosi, atunci m am decis definitiv, nici nu am mers la alte consultatii, direct la el. ca doctor si om este ceva aparte, cu rabdare si explicit in cele mai mici detalii, sunt mega-fericita de rezultatul care il am eu, va atasez pozele mai jos, mam operat inaite de pandemie, am fost la control zilele trecute, si totul e bineeee. Sincer, ma simt mult mai implinita si mai frumoasa ca pina acum un an si ceva, dar sotul meu cred ca e mai  fericit ca mine:lol: 

Daca doriti sa faceti asa gen de operatie, il recomand cu cea mai mare incredere, la fel si angajatii din chirurgie foarte atenti cu pacientii.

DSC_1112.JPG

DSC_2100.JPG

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum