princess555

Liceul Teoretic " Mihai Viteazul" (Str. Mitropolit G. Grosu,4)

Postări Recomandate

Sabiadi

Fetelor recomandati va rog profesoara buna care ia anul acesta clasa 1,si spuneti părerea despre acest liceu,mersi anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
InessaContesa

Fetelor recomandati va rog profesoara buna care ia anul acesta clasa 1,si spuneti părerea despre acest liceu,mersi anticipat

Pentru dvs nu-i principial sectorul? Centru, Botanica ....?

Partajează acest post

Link spre post
nadine80

Fetele, cu copii care vor sa treaca in cl 5 la anul, ati aflat ceva de conditii?? Noi schimbam lokul de trai si cautam ceva in apropiere. La acest liceu am mers la cercul de matematica Icar. Mai mult nimik nu cunosc de acest liceu. Doar multe pareri pozitive

Partajează acest post

Link spre post
alessyka

Salutare!!!
Si picea mea merge anul acesta in clasa 1 si as vrea sa stiu ce profesori vor prelua clasele 1. Va fi de ajutor orice tip de informatie, se poate si in privat!!!!

Partajează acest post

Link spre post
Sabiadi

Pentru dvs nu-i principial sectorul? Centru, Botanica ....?

Noi trăim la Telecentru,dar ma aranjează si centru sau botanica Inessa contessa

Partajează acest post

Link spre post
April44

Buna fetelor!
Am nevoie de ajutorul vostru, mergem in clasa I si vreau mai multe informatii despre acest liceu.

Partajează acest post

Link spre post
AnaAbabii

Le cunosc pe ambele. Dacă vreți detalii, în privat.

Olya, cum Va pot scrie personal???

In privat nu pot, inca nu am acumulat nr. necesar de mesaje. 

E o urgenta...

Multumesc anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
AnaAbabii

posta mea electronica: anaababii2008@mail.ru

Partajează acest post

Link spre post
AnaAbabii

Fetelor, salutare!

Si-a inscris deja cineva din voi copilasul pentru clasa 1?

Ce documente se solicita? Iau in calcul viza de resedinta? Trebuie anume sa fii cu viza de resedinta in preajma liceului?

Care sunt sumele ce trebuiesc cotizate acest an?

Imi poate da careva din voi telefonul de contact a doamnei Gaburea? Sau poate a unei profesoare bune, care ia anul acesta clasa intii?

Multumesc anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
ArteniIrina

Toti dau cam aceleasi intrebari referitor la acest liceu si toti solicita raspunsuri in privat.Oare nu e mai usor de raspuns in tema ca sa vada toti informatia si sa le fie folositoare?  :mda:

Partajează acest post

Link spre post
davidut

Toti dau cam aceleasi intrebari referitor la acest liceu si toti solicita raspunsuri in privat.Oare nu e mai usor de raspuns in tema ca sa vada toti informatia si sa le fie folositoare?  :mda:

100% deacord cu dvs.

Partajează acest post

Link spre post
davidut

Cjne a inscris copiii in clasa I, spuneti-mi va rog ce s-a discutat la sedinta de vineri. Nu am reusit sa venim. Sau lasati un nr de telefon in pm si va sun eu. Mu?tumesc frumos.

Partajează acest post

Link spre post
kotikmeu

55d842a5363e1_DSCN2026.jpg

продам школьную форму для худенького мальчика - 150 леев. фото с последнего звонка - чуть мала, на первое сентября было ок. 079110024

Editat de kotikmeu

Partajează acest post

Link spre post
sermilka

Aici au si grupele pregatitoare pentru scoala sau nu?

Девочки поднимаю вопрос, есть ли в этом лицее подготовительные группы или нет?

И еще была бы очень благодарна отзывам о преподавателях которые будут набирать в 2016 году первые классы.

Всем откликнувшимся заранее спасибо!

Partajează acest post

Link spre post
davidut

Nu stiu daca au clase pregatitoare. Dar daca copilul frecventeaza gradinita, nici nu este nevoie. Baiatul meu e in clasa I acum, fara clasa pregatitoare, ne descurcam destul de bine.

Partajează acest post

Link spre post
iuli4ka85

Mamici ce puteti sa spuneti despre profesorii claselor primare care vor lua cl 1 in 2016? citi copii sunt in clase?

Partajează acest post

Link spre post
vivian

Salut! Vreau ceva informatie referitor la cl.5. Vreau sa transfer baiatul in 2016 in cl.5, sintem acum in scoala primara. Cine poate sa-mi recomande vre-un diriginte bun, am inteles ca de diriginte depinde mult, ca anume el sau ea aleg profii la obiecte. Si daca mai cunoasteti cind se fac inscrierile pentru examenele de intrare in cl.5?

Partajează acest post

Link spre post
sermilka

Мамы,к то в этом году с нами в первый класс,отзовитесь??

Partajează acest post

Link spre post
doinaddd

Buna fetelor, si mie mi-a placut acest liceu. Cineva din voi stie cind se va decide daca d-na Gaburea M. va lua clasa I anul acesta sau nu?

Cineva din voi a fost deja la testare , cum a decurs?

Copilul meu are 6,5 ani si eu tare retraiesc ca nu va face fata!

Daca cineva stie mai multe detalii, scrieti va rog tare near fi util.

salut! ati ales atunci , totusi acest liceu? noi anul asta mergem in cl 1, oare tot dna Gaburea va  prelua clasele primare? cum e ea? va multumesc

Partajează acest post

Link spre post
doinaddd

Fetelor, in acest an dirigintele vor fi dnele Cirnat, Gaburea, Marcu. Ce puteti spune despre ele? Cunoste cineva ceva?

buna seara! aveti copil in clasa a  4-a?  noi vom merge anul asta in cl 1, am vrea sa stim cite ceva despre profesori, va multumesc mult! 

Despre D-na Gaburea pot să vă spun că e o învățătoare foarte bună și competentă, dar e și șef-adjunct, deci va fi nevoită să se dedice și lucrului administrativ.

buna seara! aveti copil in clasa a  4-a?  noi vom merge anul asta in cl 1, am vrea sa stim cite ceva despre profesori, va multumesc mult! 

Partajează acest post

Link spre post
doinaddd

Salut fetelor, :bye:

am fost azi iarasi la liceu..batem drumurile toata vara..Dupa testare tot ne-au spus: veniti peste o luna, peste 2 saptamini, peste citeva zile.Toti sunt confuzi, nimeni nimic nu stie, nici macar listele cu clasele 1 nu sunt afisate. nu inteleg ce atita intind!? ... va fi oare o adunare inainte de scoala sau fiecare parinte trebuie sa umble si sa vineze informatia,? cine stie cind se achita taxa de intrare, fondul scolii- inainte sau deja dupa 1 septembrie? poate ati aflat ceva nou?

Partajează acest post

Link spre post
doinaddd

In ce consta testul pe care il da copilul?

Partajează acest post

Link spre post
sermilka

Fetelor. cine e la curent, cind se depun cererile  de inscriere in cl 1-a?..am sunat la liceu si mi-au  spus ca e devreme, si sa revenim cu un sunet la mijloc de martie...dar n-o sa fie tarziu?....vad ca in alte licee deja se petrec testarile

Partajează acest post

Link spre post
olya

E devreme. Noi am depus cererea prin aprilie-mai.

Partajează acest post

Link spre post
sermilka

Multumesc mult! In ce clasa sunteti? Sunteti multumiti?

Editat de sermilka

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum