Vizitator Черная Кошка

В какие фитнесс клубы (залы) вы ходите?

Postări Recomandate

lola777

Eu merg la EcoSportGym mai bine de 5 ani. Inainte de acest club am frecventat multe altele in oras, cel mai profesionist dintre toate am gasit anume acest club. Instructorii sunt fosti sportivi profesionali, isi fac bine meseria, ceea ce este foarte important. In deosebi imi place Pilates, cred ca antrenoarea de aici este cea mai profesionista din oras in acest domeniu.

Cel mai important lucru: Corpul meu dupa nastere nu sa schimbat deloc!!! Sunt sigura ca acest lucru se datoreaza antrenamentelor frecventate cu regularitate inainte de a ramine insarcinata! :crazy::friends:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lola777

Elena MD, din pacate nu va pot da o cifra concreta deoarece eu deneficiez de o reducere p/u loialitate. Dupa cite stiu recent aveau o promotie de 12 luni+3luni inghetare+cadou 1,5 luni. Daca va intereseaza puteti contacta departamentul vinzari 233081.

PS. Daca va intereseaza pot sa ma interesez si eu cit face abonamentul daca eu aduc pe cineva, cindva aveau o astfel de promotie.

Mi-ar face placere sa am companie:) Va urez succese in ale SPORTULUI ;) si nu doar!!!

Partajează acest post

Link spre post
миледи

Нимфа, а Геракл? вы узнавали сколько там стоит только бассейн? знаю что там неплохо и он крытый что большой плюс

девочки, а кто-то ходит в Vita-Shape? (ili Fito-shape) - это находится где бывший Briosport, т.е в еврейском центре кедем на 3м или 4м этаже не помню, в центре на ул. Диордица. там раньше был хороший пилатес, вот хочу навести справки как сейчас

Если Вам нужен хороший пилатес,то можно позвонить в йога-центр,он находится в центре,недалеко от Патрии,ул.Сфатул Цэрий 55/1,телефон 830-860.Там очень хороший преподаватель пилатеса и билли-дэнса,и время удобное,с 18-15 до 19-45 часов,понедельник,среда,пятница.Моя ссылка

Partajează acest post

Link spre post
LIUDASHKA

кто-то ходит в Wellness Land? вроде новый фитнес клуб, вот их страничка www.wellnessland.md. Есть инфо об абониментах?

Partajează acest post

Link spre post
Pescadito

кто-то ходит в Wellness Land? вроде новый фитнес клуб, вот их страничка www.wellnessland.md. Есть инфо об абониментах?

Eu am vrut sa merg incolo pentru ca este aproape de serviciul meu

e ok acolo si sala si echipamentul, dar pretul nu este foarte atractiv (dar exista reduceri daca merge mai multa lume, de ex. fetele din colectivul de la serviciu 8-10 pers)

despre pret iti scriu in privat daca ai nevoie

Partajează acest post

Link spre post
LIUDASHKA

Mersi mult, Marinka!

Scrie-mi te rog in privat despre pret!

Am inteles de la o colega ca preturile sunt negociabile, dar oricum m-ar interesa vreo informatie mai concreta! Mersi!

Partajează acest post

Link spre post
cilli

Я хожу филиал федерации шейпинга на Буюканах, возле Флакэра, довольна, даже несмотря на то, что много народу, все вмещаемся !

Partajează acest post

Link spre post
sungirl89

Eu am vrut sa merg incolo pentru ca este aproape de serviciul meu

e ok acolo si sala si echipamentul, dar pretul nu este foarte atractiv (dar exista reduceri daca merge mai multa lume, de ex. fetele din colectivul de la serviciu 8-10 pers)

despre pret iti scriu in privat daca ai nevoie

daca poti, scrie-mi si mie care e pretul!! mersi!

Partajează acest post

Link spre post
Pescadito

daca poti, scrie-mi si mie care e pretul!! mersi!

in privat

Partajează acest post

Link spre post
Christa

As vrea si eu sa aflu daca deja merge cineva acolo. Amplasarea pentru mine e foarte convenabila.

merci anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Fridana

Inainte de sarcina am mers la Amazonka la botanica vizavi de Elat, mie imi placea mult cum petrecea orele Oxana, oare ea mai este acum? Erau si alte antrenoare bune,dar la ele parca erai la armata,nu aveai nici o clipa ca sa-ti tragi aer, la Oxana erau si elemente de dans,citeodata parca zburai. Merge cineva acolo? S-a schimbat ceva timp de 3 ani?

Partajează acest post

Link spre post
Roca

Eu fac sport la Niagara City Fitness...

nu pot sa spunca sunt foooooaarte multumita de toate antrenamentele... dar cu certitudine pot spune ca totul depinde de antrenor...

Antrenamentele cu Natalia sunt supeeerbe... :girl_dance:

cu Xenia...depinde de dispozitia ei... :girl_crazy: de obicei slabute...pentru mine in orice caz... cu mici exceprii..de exemplu ieri... :girl_wacko::clapping: la Leg sculpt... am crezut ca lesin... asta inseamna ca a fost un antrenament buuun... :whistle3::rolleyes:

daaar... am hotarit, pentru prima data, de altfel...sa ramin la latino.... :girl_dance::girl_in_love: mmmmm...feteloooor... :yahoo: cita energie pozitiva... am dansat saaalsa... profesoara...o fatuca taaare dragutsa si duuulce... mereu cu zimbetul pe buze... :girl_in_love:

Inainte de sarcina am mers la Amazonka la botanica vizavi de Elat, mie imi placea mult cum petrecea orele Oxana, oare ea mai este acum? Erau si alte antrenoare bune,dar la ele parca erai la armata,nu aveai nici o clipa ca sa-ti tragi aer, la Oxana erau si elemente de dans,citeodata parca zburai. Merge cineva acolo? S-a schimbat ceva timp de 3 ani?

da fridana..s-a schimbat,,,deja nu mai este Amazonca acolo..este doar in centru... eu tot am mers citiva ani buuuni, eu mergeam la Vica Cojuhari, care acum este la Alexia, restul, au trecut la Niagara... numai Olga este la Amazonca din centru...

pacat.... eu iubeam acest colectiv :cry:

Partajează acest post

Link spre post
Fridana

Eu fac sport la Niagara City Fitness...

nu pot sa spunca sunt foooooaarte multumita de toate antrenamentele... dar cu certitudine pot spune ca totul depinde de antrenor...

Antrenamentele cu Natalia sunt supeeerbe... :girl_dance:

cu Xenia...depinde de dispozitia ei... :girl_crazy: de obicei slabute...pentru mine in orice caz... cu mici exceprii..de exemplu ieri... :girl_wacko::clapping: la Leg sculpt... am crezut ca lesin... asta inseamna ca a fost un antrenament buuun... :whistle3::rolleyes:

daaar... am hotarit, pentru prima data, de altfel...sa ramin la latino.... :girl_dance::girl_in_love: mmmmm...feteloooor... :yahoo: cita energie pozitiva... am dansat saaalsa... profesoara...o fatuca taaare dragutsa si duuulce... mereu cu zimbetul pe buze... :girl_in_love:

da fridana..s-a schimbat,,,deja nu mai este Amazonca acolo..este doar in centru... eu tot am mers citiva ani buuuni, eu mergeam la Vica Cojuhari, care acum este la Alexia, restul, au trecut la Niagara... numai Olga este la Amazonca din centru...

pacat.... eu iubeam acest colectiv :cry:

Mda, chiar imi pare rau, in sfirsit m-am hotarit si eu sa ma ocup un pic de mine si iata :cry: Roca, cit costa acum abonamentul? Mie imi plac mult orele in grup, la fiare chiar nu ma trage deloc. OOOOOOOOO latino super :clapping: ,chiar daca nu prea pot dansa :blush: as merge si eu!!! Exista acolo vreun orar si iti alegi cind si la ce sa mergi?

Partajează acest post

Link spre post
Roca

Mda, chiar imi pare rau, in sfirsit m-am hotarit si eu sa ma ocup un pic de mine si iata :cry: Roca, cit costa acum abonamentul? Mie imi plac mult orele in grup, la fiare chiar nu ma trage deloc. OOOOOOOOO latino super :clapping: ,chiar daca nu prea pot dansa :blush: as merge si eu!!! Exista acolo vreun orar si iti alegi cind si la ce sa mergi?

Fridana....abonamentul la moment nu stiu... eu am prins o promotie si m-a costat 300 euro pe an..cu probram nelimitat...ceea ce mie imi convine... eu merg dupa servici..si uneori ramin si la 2 antrenamente...

orarul ei il fac pe anotimpuri...dar nu se schimba radical... de exemplu daca iarna stepul era miercuri, acum e marti... de genul ista...

eu tot merg la antrenamentele in grup... mie imi place asha mai mult... cu toate ca nu se compara cu cele de la Amazonca..dar... alta varianta nu am ;-(((( daca ai abonamentul nelimitat...programul ti-l iai si vii cind vrei...

Partajează acest post

Link spre post
Fridana

Eu duc baiatul la Baby Club pe str.Tighina si am 2 ore libere si de vreo citeva saptamini ma tot gindesc ce sa fac in acest timp, am cautat si lectii de dans si fitness in centru, dar la ora care imi trebuie mie nu prea ai ce alege,dar totusi am gasit un fitness club "Bio-Ritm" pe strada Tighina si am fost astazi la prima lectie si cred ca nu am sa ma duc niciodata :smile: , mie mai tare imi place sa sar in sus cu muzica :girl_dance: ,dar acolo ------atit efort fizic,de la exercitiile celea pe covoras ma vor durea muschii inca citeva zile, poate si sunt bune toate aceste pentru cei ce vor sa slabeasca cu muuuulte kg, mdddddddaaa asta precis nu-i pentru mine, tre sa mai caut variante,dar din pacate nu prea sunt :cry:

Partajează acest post

Link spre post
Christa

Gata, merg deja de 2 saptamani la Welnessland.

Partajează acest post

Link spre post
Natalia2008

Eu merg la Amazonca, in Centru. Imi place mult antrenoarea Olga. O persoana foarte energica, draguta si un bun profesionist. O data am avut cu ea ora individuala, si am ramas foarte multumita, explica foarte clar cum lucreaza fiecare muschi a corpului.

Are niste ore de dans foarte interesante si diferite gen, afro-dance, striptise, pop, etc....

Partajează acest post

Link spre post
Gwen

девочки, никто не слышал про спец предложения сейчас в фитнесс клубы?? желательно в центре города

хочу ходить на тренажеры по утрам

Partajează acest post

Link spre post
ecaterina

Fetelor sorry pentru :xm_22:

Nu pot nici de cum sa gasesc tema in care se vorbea despre un canal rusesc unde merge numai sport: dansuri, aerobica, hip hop etc daca nu ma gresesc ceva cu adjara adjafa nu mai tin minte, imi trebuie tare.... :girl_cry2:

Poate stie cineva... mersi anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
ecaterina

Gata am gasit ce-mi trebuia este vorba de JV.ru, nici pe prope cum ma gindeam eu... :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Vladaart

Жена моего брата Взяла абонемент на Ботанике в Энерджи (за Марицей). И попала под акцию "приведи бесплатно друга на все лето". И я сегодня в качестве бесплатного друга первый раз там была.

Мои эмоции можно описать как "Восторг-восторг". С 7 утра до 11 вечера там можно быть как беспрерывно так и с перерывом. Там и тренаж. зал и фитнес, йога, пилатес , бассейн и еще много всякого и для детей тоже.

Partajează acest post

Link spre post
Prujinka

Вот уже 1,5 месяца хожу в филиал сети Unica на Телецентре. Очень довольна. За 1,5 заметно схуднула в талии, животе и ягодицах.

Partajează acest post

Link spre post
Afroditha

Сегодня в фитнес-дозе "золотой день" - на месячную карту скидка 20%, а на годовую - 15%+1месяц бесплатно

Partajează acest post

Link spre post
geva

Сегодня в фитнес-дозе "золотой день" - на месячную карту скидка 20%, а на годовую - 15%+1месяц бесплатно

класс! а кто знает есть у них особые дни когда делают скидки?

Помню на их ДР тоже делали скидки на месячный абонимент 20%

Partajează acest post

Link spre post
mulan

Девчата, на верхней Ботанике открылся новый фитнесс, мы с мужем открыли, у нас и цены отличные и условия хорошие.

Сдесь только тренажерный зал, но уже занимаеются довольно много женщин (и вообще, мы не ленивые и актиные :girl_haha: )

Надеюсь, правилами форума разрешено дать ссылку

http://impulsefitnessclub.blogspot.com/

Там на сайте есть все абонементы и цены, фотографии зала и карта.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum