Lo-li-ta

Поликлиника №6, Буюканы

Postări Recomandate

milamila

Может кому-то покажется глупо, но... при мне использовали пластиковую пробирку и кровь собиралось прямо в нее. Привыкла что используют трубочку типо пипетку длинную а потом...  тут сразу. Вот и возник вопрос на сколько это считается правильно?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ircat7

Ce puteti spune despre ginecologii de acolo, cum ii cheama? Eu am fost la cea tinerica, fara analize mi-a dat tratament destul de costisitor, insa m-a ajutat. Dar nu pe mult, adica nu se aprofundeaza tare in depistarea cauzelor, adica nu lecuieste ci inlatura simtomele. Asa m-o fugarit repejor....Nu pot sa spun nimic bun deocamadata. 

Partajează acest post

Link spre post
Соня

Девочки, кто пользовался уже услугой записи к специалистам он-лайн? никак не могу добиться от них правильного адреса. Система работает точно, но они мне диктуют www.sia.amp.md А его вообще не существует

Partajează acest post

Link spre post
oliga.bishir@gmail.com

Девочки, кто пользовался уже услугой записи к специалистам он-лайн? никак не могу добиться от них правильного адреса. Система работает точно, но они мне диктуют www.sia.amp.md А его вообще не существует

https://sia.amp.md/ так открывается

Partajează acest post

Link spre post
ircat7

Trebuie sa te inregistrezi la policlinica pentru ca sa te poti programa online?

Partajează acest post

Link spre post
tiulipan

eu m-am programat la un medic cu ambii copii

spre seara voi suna sa precizez daca si la ei in comp este programarea...

Partajează acest post

Link spre post
oliga.bishir@gmail.com

Короче, не работает у них эта система, сказали что где-то через 2 месяца заработает. так что лучше звонить записываться и надо знать наизусть персональный код. 

Partajează acest post

Link spre post
ircat7

In sfirsit am reusit sa ma programez online. Harti ginecolog nu-l recomand, e foarte necompetent, si Uzista n-o recomand mai ales pentru gravide.....La policlinica in general ma duc ca la birou de perfectare a actelor, ca cu altceva ei nu se ocupa. 

Partajează acest post

Link spre post
Prin4ipessa

система онлайн  не работает до сих пор)))

девочки, 5 пол-ка это у дороги прямо или та,что за медэкспертом?

Partajează acest post

Link spre post
tiulipan

Та которая в глубине

Partajează acest post

Link spre post
Prin4ipessa

спасибо,значит наша)

Partajează acest post

Link spre post
faetonic

А про семейную Bidiuc Irina из 203 кабинета кто-то знает? я переехала на буюканы, на василе лупу, в регистратуре сказали что она семейный. Я беременна и надо становиться на учет, вот не знаю стоит ли к ней? и про гинекологов еще раз напишите, а то сообщения старые, может что-то поменялось...спасибо большое

Partajează acest post

Link spre post
Azza

Учет учетом,а  все-таки специалиста найдите грамотного где-нибудь..

Partajează acest post

Link spre post
faetonic

Учет учетом,а  все-таки специалиста найдите грамотного где-нибудь..

Специалиста понятно :) но поликлинику никто не отменял :)

Partajează acest post

Link spre post
Azza

Специалиста понятно :) но поликлинику никто не отменял :)

На учете быть обязаны,никто про отмену поликлиники ничего не говорил.Про уровень специалистов-большой вопрос, ищите толкового.

Partajează acest post

Link spre post
maiorskaia

Imi place medicul USG  -Terna Aliona, este competenta,foarte atenta la toate detalii , si ramureste bine ,multi ani cu toata familia ne urmarim numai la dinsa si nu am avut niciodata dubii in lucrul ei.

Ginecologul - Ion Harti la fel e bun din mai multe puncte de vedere , stie profesiea bine , poate nu e prea vorbaret, insa nu sint pretentii la el.

Dar ginecologul Coban Tatiana, nu- mi place deloc , ea cum e tinara dar se poarta de parca e doctor habilitat . Innainte de planificarea sarcinii am nimerit la ea si  nu mi-a placut cum m-a diagnosticat, eu probleme serioase nu am avut , dar ea in loc sa- mi faca analize si sa vada care este situatiea, a inceput sa mi povesteasca deja despre tratamente urgente , si costisitoare . Am inteles ca doreste sa ma inscriu cu traiul linga cabinetul ei , si evident ca toate aceste nu erau gratis . 

Ca urmare Domnul Harti m-a binecuvintat la sarcina . 

Partajează acest post

Link spre post
MarySeby

Sunt de acord despre Tatiana Coban , e medicul ginecolog de pe sectorul meu policlinica nr.6  , e strasnic, primul tratament mi la dat foarte scump , imi ieșea mult mai ieftin diagnostica la o clinica privată , am mai fost odată cu îndreptare de la medicul de familie pentru o verificare care trebuie făcută anual , a făcut o fata strasnic ,” și tu ești pe îndreptare “?? Ma întrebat. Și vorbea cu vecinele din cabinetul de alături ca ea are doar 3/4 programări cu plata ... a treia oară m-am dus la ea cu hemorogie , urgent , fără programare , fără îndreptare de la medic , nu era nimeni la ea nici la USA nici in cabinet , am intrat i-am zis ca sint a 5-a zi cu hemorogie intensa , și sa uitat la mine și mi-a zis : și ce vrei de la mine ?ca sa  ma duc sa iau îndreptare , i zic ca medicul de familie nu erau servici , a lucrat pina la masa , și a zis sa ma duc ca nu ma primește și sa nu ma jelui ca femeile stau Cité 7/9 zile cu hemorogie și nu se jaluie dar iaca eu ma jelui cu 5 zile . Ca femeile au asta Cind se începe menopauza (eu am 30 de ani ) 

categori nu recomand așa medic .

Partajează acest post

Link spre post
liubi4

Поликлиника просто ужас, на моем участке нет врача, попала к Перетятко Ольге, как специалист слабовата очень, с почками мне не помогла никак, правда как человек ничего. Но манера принимать своих больных без записи бесит. А вот про ее медсестру ничего хорошего сказать не могу, нет слов. Заведующая вообще хамка, мама на больничном, пришла к ней продлевать его, естественно плохие анализы и крови и мочи, болеет уже две недели, назвала ее злоупотребляющей алкоголем. Я просто в шоке. Кто знает, можно ли куда жалобу написать?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum