moraki

Gradinita Din Stauceni

Postări Recomandate

moraki

As vrea sa inteb daca stiti detalii despre gradinita din Stauceni. Orice informatie e binevenita!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
FabiannaGC
As vrea sa inteb daca stiti detalii despre gradinita din Stauceni. Orice informatie e binevenita!!

а что именно вы хотите узнать? :sad: я могу ответить на интересующие вас вопросы...

Partajează acest post

Link spre post
moraki

Am o fetita de 19 luni si de curind ne vom muta in Stauceni. Sunt noua in regiune si nu prea stiu nimic de gradinita din localitate. As vrea sa dau copilul de la 2 ani la gradinita si sunt in cautare. Daca aveti copii care au mers la aceasta gradinita sau poate stiti cum sunt educatorii acolo, in genere conditiile la aceasta gradinita cum sunt? Mersi din timp!!

Partajează acest post

Link spre post
FabiannaGC
Am o fetita de 19 luni si de curind ne vom muta in Stauceni. Sunt noua in regiune si nu prea stiu nimic de gradinita din localitate. As vrea sa dau copilul de la 2 ani la gradinita si sunt in cautare. Daca aveti copii care au mers la aceasta gradinita sau poate stiti cum sunt educatorii acolo, in genere conditiile la aceasta gradinita cum sunt? Mersi din timp!!

очистите или включите, пожалуйста, ваш почтовый ящик, потому что я не могу вам отправить ответ в личку... :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
lumina

Я прошу, если кто-нибудь в курсе садика Ставченского, сообщите о том, нравится ли он Вам, устраивают ли воспитатели, а то тут кто-то открыл тему но сразу перешел на личку.

Мне надо малого отдать в августе, а я не знаю, может поискать что на Рышкановке. Посоветуйте пожалуйста. Спасибо огромное заранее :girl_impossible:

Partajează acest post

Link spre post
crasaveata

Salut. Am si eu copil de 1.8 ani vreau sa-l dau la gradinita aici ca este mai aproape de casa , dar directoarea mi-a spus ca de anul acesta de la 3 ani primesc . Daca aveti ceva noutati spuneti-mi si mie

Partajează acest post

Link spre post
crasaveata
Я прошу, если кто-нибудь в курсе садика Ставченского, сообщите о том, нравится ли он Вам, устраивают ли воспитатели, а то тут кто-то открыл тему но сразу перешел на личку.

Мне надо малого отдать в августе, а я не знаю, может поискать что на Рышкановке. Посоветуйте пожалуйста. Спасибо огромное заранее :whistle3:

Cit are copilul. Educatoarele sunt bune , dar nu prea ocupatii sunt aici in gradinita.

Partajează acest post

Link spre post
lumina

Mersi pentru raspuns, :lol:

Baiatul meu in august va implini 2 ani. Dar Dvstra cum considerati, merita sa-l dau la gradinita din Stauceni, eu acolo am rind, sau totusi sa incerc la Riscani (la drept vorbind nu stiu daca o sa ma primeaca fara rind). :cry:

Partajează acest post

Link spre post
lumina
Salut. Am si eu copil de 1.8 ani vreau sa-l dau la gradinita aici ca este mai aproape de casa , dar directoarea mi-a spus ca de anul acesta de la 3 ani primesc . Daca aveti ceva noutati spuneti-mi si mie

Dar sotul meu cind a fost la gradinita a vorbit cu directoarea, si ea a spus ca 1 grupa totusi va fi pentru copilasi de 2 ani. A zis ca suntem inscrisi si daca se deschide grupa suntem al 12 in lista. Neam inscris cind copilul avea 4 luni. :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Sheyra
Mersi pentru raspuns, :girl_in_love:

Baiatul meu in august va implini 2 ani. Dar Dvstra cum considerati, merita sa-l dau la gradinita din Stauceni, eu acolo am rind, sau totusi sa incerc la Riscani (la drept vorbind nu stiu daca o sa ma primeaca fara rind). :girl_haha:

Povestiti va rog mai multe detalii, cit timp trebuie de stat in rind, din ce luna se incepe gradinita, citi copii in grupa sunt?

Partajează acest post

Link spre post
Sheyra
а что именно вы хотите узнать? :spiteful: я могу ответить на интересующие вас вопросы...

Povestiti va rog mai multe detalii, despre citi copii sunt in grupa, despre cit timp se sta in rind, ce conditii sunt, ce ocupatii, care sunt educatorii cei mai bun?

Partajează acest post

Link spre post
Омежка

Я не знаю как в садике сей4ас, но когда я была малая, несколько раз подхватила там вшей. Больше меня туда не водили О_о

А вообще садик вроде стал ухоженный. Я рядышком живу :)

Partajează acest post

Link spre post
Victoria1987

а что именно вы хотите узнать? :girl_crazy: я могу ответить на интересующие вас вопросы...

есть ли в ставченах русские садики?

Partajează acest post

Link spre post
DianaManoli

buna. Ajutati-ma va rog frumos. Cine stie cite ceva despre gradinita din Stauceni "Ilie Fuga". Educatori, mincare, igiena, activitati zilnice? Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
larena

buna. Ajutati-ma va rog frumos. Cine stie cite ceva despre gradinita din Stauceni "Ilie Fuga". Educatori, mincare, igiena, activitati zilnice? Multumesc.

ati mai aflat ceva despre gradinita data? am nevoie de info de la persoane ce au avut acolo copiii.

Partajează acest post

Link spre post
IrinaCoca

Gradinita Ilie Fulga e nou a lucreaza din 2011... si eu am o fetita de 1 an si avem cerere la aceasta gradinita dar ar fi bine sa aflam mai detaliat despre conditii si cum se comporta educatorii cu copii caci e important...sunt gradinite unde copii sunt dur pedepsiti pt ceva banal sunt inchisi in viceu si apoi pling cind merg la gradinita si nu mai vreau... mie imi e important ca copilul sa se dezvolte in bune conditii si chiar daca va trebui de platit no problem dar sa fie bine...

Partajează acest post

Link spre post
barberry

1. n-am auzit cazuri, ca copiii sa fie inchisi in WC;

2. in gradinitza este cald;

3. educatirii s bravo;

4. este aproape de casa si nu-i nevoie sa mergi cu copilul prin rutiere;

5. activitati suplimentare (contra plata), inafara de Engleza, origami si taekwondo nu este nimic - multi dintre parinti ar dori dansuri, pictura ...;

6. ce tine de plata, este Asociatie, care e inregistrata oficial. Achitati bonul la banca, in fiecare luna se afiseaza unde erau gestionati banii;

Partajează acest post

Link spre post
IrinaCoca

Dar gradinita privata este in Stauceni , cum se numeste si ceva info detine cineva?

Partajează acest post

Link spre post
Nady

Знаю в Ставченвх есть частный детсад. Кто может дать инфу, контакты?

Partajează acest post

Link spre post
IrinaCoca

068 834870 Sergiu, el este director la gradinita privata 

Partajează acest post

Link spre post
Natalia88-17

Dvs ati dus copilul la acesta gradinita? ce program au si ce costuri? Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum