AniLorak

Furomag

Postări Recomandate

AniLorak

noi am stat in spital cu infectia cailor urinare, am primit antibiotic Medoclor(Cefaclor) si Nitroxolin tablete pe care fetita mea de 6 luni nu vrea sa le mai bea ca-s amare

oare cum va suporta furomag? ni l-a prescris sa-l administram acasa timp de o luna dupa o anumita schema

daca cineva a dat copilului acest preparat impartasiti-mi si mie, va rog, din experienta Dvs :xm_09:

multumesc anticipat mamicilor

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Apostolica

Noi am primit Furamag de asemenea in urma inflamatiei cailor urinare. Am cumparat capsule (50 mg), dar trebuia sa=i dau doar jumate de doza. De aceea am desfacut capsula, am impartit praful in jumate. O jumatate am pus inapoi in capsula, iar praful ramas am amestecat cu o lingurita de lapte si cu seringa (evident fara ac) ii introduceam in gurita. E ff amar, asa ca dupa asta ii dadeam ca bea lapte din sin.

Apropo, la farmacii se vinde si Furamag 25 mg, ca sa nu va chinuiti cu injumatatzirea prafului.

Partajează acest post

Link spre post
CEZY

FUROMAG SE DA GRATIS. LUATI RECETA DE LA MEDICUL DE FAMILIE.

Editat de CEZY

Partajează acest post

Link spre post
ircat7

Am procurat Canephron N si Furamag de la Orient pentru ca mi le-a prescris medicul dupa ce am iesit din maternitate, nu le-am administrat, sunt noi si costa impreuna 200 lei, nu vreau sa le tin acasa si apoi sa le arunc, valabile pina 05 2014. Le darui, imi scriti mesaj daca aveti nevoie

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum