Noela

Lacramiaza Ochii Dupa Boala

Postări Recomandate

Noela

buna ziua stimati doctori, nu stiu daca problema noastra e grava sau nu - dar as dori o consultatie pina reusesc sa ajung la medic.

2 saptamini in urma fetita a facut bronsita - una din siptomele care sunt la boala a fost si durereea de ochi - adica clipocea des, am dat-o pe semnul racelii, dar deja dupa 2 saptamini inca o mai dor ochii - nu asa de mult ca la inceput - dar nu-si poate concetra mult privirea asupra chiar si a cartii - incepe a clipoxi si apar lacrimi

am mers la un neurooftamolog sa-i verific fundul ochiului deoarece se mai plinge seara pe dureri de cap - fundul ochiului e ok, medicul a zis ca poate sunt canalele lacrimogene infundate din cauza infectiei care a fost

ma gandesc acum ca daca e asa atunci care ar fi solutia?

evident un control la medic este necesar

mersi anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Микрохирургия глаза
buna ziua stimati doctori, nu stiu daca problema noastra e grava sau nu - dar as dori o consultatie pina reusesc sa ajung la medic.

2 saptamini in urma fetita a facut bronsita - una din siptomele care sunt la boala a fost si durereea de ochi - adica clipocea des, am dat-o pe semnul racelii, dar deja dupa 2 saptamini inca o mai dor ochii - nu asa de mult ca la inceput - dar nu-si poate concetra mult privirea asupra chiar si a cartii - incepe a clipoxi si apar lacrimi

am mers la un neurooftamolog sa-i verific fundul ochiului deoarece se mai plinge seara pe dureri de cap - fundul ochiului e ok, medicul a zis ca poate sunt canalele lacrimogene infundate din cauza infectiei care a fost

ma gandesc acum ca daca e asa atunci care ar fi solutia?

evident un control la medic este necesar

mersi anticipat

Raspunde medic Nikiforova Lilia

eu cred ca medicu care va vazut are dreptete. Doar nu avem drept se va recomandan ceva prin unternet. Trebue se va duceti la medic oftalmolog.

Partajează acest post

Link spre post
Noela

mersi, voi merge zilele urmatoare la medic

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum