BabaYaga

Рекомендую/ищу Няню ! Recomand/caut Bona!

Postări Recomandate

Skazzka

После моей рекомендации наша няня проработала 5 лет в новой семье и снова свободна. Так как мы поддерживаем отношения (моему сыну уже 7 лет, но иногда вызываю ее на вечер и на выходные), повторю свою рекомендацию. Няня по-прежнему прекрасна :)

Девочки, хочу порекомендовать мою няню. За 3 года я пробовала многих, с некоторыми сходилась, многих увольняла. В итоге эта няня САМАЯ ЛУЧШАЯ, я прямо разбаловалась с ее помощью :)

Русскоязычная, около 45 лет. Аккуратная, ответственная. Заодно и убирает у меня пока малый спит, за что я доплачиваю. Все плюсы не передать, кому надо - звоните, спрашивайте.

Ее номер 069244477, Светлана

Если кому-то нужна рекомендация - пишите мне в личку, все расскажу. Я ОЧЕНЬ довольна.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
natalia_b

Добрый вечер. Ищем няню для помощи с детками. У нас девочка 2 года и новорожденная. Я все время дома, но нужна помощь на время пока муж на работе.
Няня нужна с 17 до 21, в будние. Русскоязычная, до 35 лет. Уборкой, готовкой заниматься не нужно. Только заниматься со старшей девочкой. Мы на рышкановке. Район Фуршета.

Если есть рекомендации, пишите, пожалуйста, в вайбер 079980077.

Partajează acest post

Link spre post
Geanina
La 06.12.2013 la 11:14, Concertino a spus:

O recomand si eu pe Aliona. Intr-adevar e buna, grijulie, face si ordine + vrea sa munceasca (nu toate vor) + pretul e destul de ok.

Buna ziua, Nu vrea doamna sa vina in Germania ca bona? Am nevoie urgent. Contact si detalii pe Facebook Lupea geanina aus Hennef. VA multumesc

Partajează acest post

Link spre post
NeagaM

Mamici, 

Dadaca noastra se eliberează, copilul merge la gradinită. Doamna are experienta mai mult de 20 ani. Vorbitoare de româna si rusă. 

pentru detalii apelati 079790679 Lidia

Partajează acest post

Link spre post
Nadin-Я

Добрый вечер. Девочки, помогите пожалуйста найти няню, моему годовалому карапузу. 

Partajează acest post

Link spre post
Radi

As vrea o fata/ doamna cu traiul la noi, pentru o fetita de 2 luni

Daca nu e posibil cu traiul atunci ne intelegem

Pret pamantesc

Partajează acest post

Link spre post
Natalia

Fetitele, s-a eliberat recent o bona din familie, o doamna cumsecade, fara vicii, iubitoare de copii, onesta si foarte responsabila. Doamna are 54 ani, practica cu copiii de la cei mai mici pina la scolar. Puteti telefona pentru a afla detalii sau pentru o eventuala intilnire, dna Larisa 061176893. 

Partajează acest post

Link spre post
Rijek

Ищу няню для мальчика 7 месяцев, район Чеканы. График работы с 9:00 до 18:00 с Пн по Пт .

Ищем женщину с опытом в воспитании и уходе за ребенком на долгий срок! 

079070766 Анастасия

Partajează acest post

Link spre post
tutik

Caut dădaca 

Mă interesează situația reală, unde de căutat? Are cineva experiența cu agențiile de recrutare? Care este nivelul de salariu la moment? Cum trebuie verificată dădaca? 

Apreciez orice informație!

P.S. Poate se eliberează la cineva degrabă dădaca, am nevoie din Septembrie, sect.Buiucani, copil 1,7. Accept doar pe cineva cu recomandări.

Partajează acest post

Link spre post
martiny

Добрый день! Ищу няню  с 9 до 13. Район рышкановка.

Partajează acest post

Link spre post
martiny

Добрый вечер! Ищу няню с 9 до 13.  Район рышкановка 

Partajează acest post

Link spre post
nat_a
La 27.06.2019 la 15:29, tutik a spus:

Caut dădaca 

Mă interesează situația reală, unde de căutat? Are cineva experiența cu agențiile de recrutare? Care este nivelul de salariu la moment? Cum trebuie verificată dădaca? 

Apreciez orice informație!

P.S. Poate se eliberează la cineva degrabă dădaca, am nevoie din Septembrie, sect.Buiucani, copil 1,7. Accept doar pe cineva cu recomandări.

imi recomand dadaca minunata, care acum s-a eliberat. Daca va intereseaza, va rog s-o apelati direct: Dna Elena-0792 54 380

Partajează acest post

Link spre post
nat_a
Acum 11 ore, martiny a spus:

Добрый вечер! Ищу няню с 9 до 13.  Район рышкановка 

imi recomand dadaca minunata, care acum s-a eliberat. Daca va intereseaza, va rog s-o apelati direct: Dna Elena-0792 54 380

Partajează acest post

Link spre post
ОЛЬГА-У

Buna ziua stimate doame. Va pot si eu recomanda, cu cea mai mare responsabilitate , o dadaca. Se numeste Elena +37379254380. Este : responsabia, punctuala, grijulie, optimista, iubeste copii, fara vicii. A stat cu fetita noastra 2 ani: de la 1 pina la 3. Fetita a indragit-o tare. Are darul de a convinge copii: fetita noastra categoric nu minca terci - doar d-na Elena stia sa o convinga!

Partajează acest post

Link spre post
Bezdelinitsa

День добрый...У меня вопрос...Сколько платить в час няне?... В обязанности входит сопроводить ребенка на спортивную секцию и обратно.

Partajează acest post

Link spre post
nat_a
La 15.07.2019 la 12:52, ОЛЬГА-У a spus:

Buna ziua stimate doame. Va pot si eu recomanda, cu cea mai mare responsabilitate , o dadaca. Se numeste Elena +37379254380. Este : responsabia, punctuala, grijulie, optimista, iubeste copii, fara vicii. A stat cu fetita noastra 2 ani: de la 1 pina la 3. Fetita a indragit-o tare. Are darul de a convinge copii: fetita noastra categoric nu minca terci - doar d-na Elena stia sa o convinga!

Dna Elena a fost si dadaca noastra. Recomand!!!! Dragi mamici, daca cautati o bona buna si responsabila, care de altfel acum e libera,nu ezitati sa o contactati!

Partajează acest post

Link spre post
AlinaL

Добрый день! 
ищем няню на полный рабочий день, Долгий срок , пн-пт, с 8:30 до 17:30-18:00, с опытом и рекомендациями, русскоговорящую для девочки 1 год и 4 месяца. 
возраст 40-45 лет, район Буюканы, возле Грин Хилза. 

пишите или звоните по тел 069198872

если у кого-то освобождается няня или может рекомендовать хорошую и проверенную женщину, будем очень благодарны! 

Partajează acest post

Link spre post
ВикторияG

Доброго дня! Я понимаю что по возрасту Вам не подхожу,но все же попробую.Скажите актуальна ещё вакансия?

Partajează acest post

Link spre post
nat_a

E actuala inca recomandarea! Daca cautati o bona buna si responsabila, nu ezitati sa o contactati! 79254380 Elena

Partajează acest post

Link spre post
Lin_Ka

Девочки, обзвонила всех до 2014 года в этой теме , все ещё не можем найти нам няню. У кого есть знакомые, напишите мне пожалуйста в личку или в Вайбер. 

Ищем ответственную и опытную няню для мальчика, ему пол года. Район ботаника - аэропорт. Через 1,5 месяца переезжаем на рышкановку навсегда уже. Нужна как тут на ботанике, так и на рышкановке. Долгосрочно, до трёх лет( пока малый в садик не пойдёт ). Русскоязычная. На полный рабочий день, 5 дней в неделю. От 35 лет и старше. 

Звоните - пишите в Вайбер 
078380378

Editat de Lin_Ka

Partajează acest post

Link spre post
Юрий_Р

Добрый день!

Ищем няню с опытом для мальчика 2,5 года

Понедельник-Пятница с 9 до 18, Ботаника

Оплата договорная

Будем рады рекоммендациям.

Юрий, тел.069799448

Partajează acest post

Link spre post
NeagaM

Mamici, 

Dadaca noastra are ore libere de lucru in timpul saptaminii si e disponibila in week-end precum si full-time in timpul vacantelor (de iarna/ vara) Doamna are experienta mai mult de 20 ani. Vorbitoare de româna si rusă. Locuieste la telecentru.

pentru detalii apelati 079790679 Lidia

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum