BabaYaga

Крем или спрэй от ожогов

Postări Recomandate

Lullaby

La farmacie mi-au spus ca este german cu 80 si ceva lei si ucraienesc cu 38. Nu stiti care e diferenta?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
inx
La farmacie mi-au spus ca este german cu 80 si ceva lei si ucraienesc cu 38. Nu stiti care e diferenta?

diferenta e firma producatoare, probabil cel german e mai bun

Partajează acest post

Link spre post
Lullaby

Deseori firmele cunoscute maresc pretul doar pentru nume. Noi pana acum , Slava Domnului, nu am avut nevoie de panthenol, dar as vrea sa-l am in casa in caz de ceva, dar nu vrea sa dau 80 de lei si sa-l tin pana ii va expira termenul. Ma gandesc sa cumpar de acesta ucraienesc, dar nu sunt sigura daca asa e corect

Partajează acest post

Link spre post
Istina
Deseori firmele cunoscute maresc pretul doar pentru nume. Noi pana acum , Slava Domnului, nu am avut nevoie de panthenol, dar as vrea sa-l am in casa in caz de ceva, dar nu vrea sa dau 80 de lei si sa-l tin pana ii va expira termenul. Ma gandesc sa cumpar de acesta ucraienesc, dar nu sunt sigura daca asa e corect

Я, вот, тоже в раздумье, но, с другой стороны, думаю, что просто так лежать не будет - семья большая. Да и у меня, что ни день - то ожег, то порез. Всегда в спешке. Короче, решила взять подороже.

Partajează acest post

Link spre post
evenness

Panthenol, da e foarte bun

vreau sa mai adaug crema "Spasateli", prietena s-a oparit in timp ce facea compot,

Panthenol nu avea la indemina si a ajutat-o anume crema asta

Partajează acest post

Link spre post
solnysko

пантенол-суперский

Vad ca a aparut Pantenol spuma. Care e mai bun: spray sau spuma?

без разницы, хоть крем

вообще если дома остался бепантен-крем от трещин на сосках от груди-смело используйте его-это тоже самое

Partajează acest post

Link spre post
evenness
вообще если дома остался бепантен-крем от трещин на сосках от груди-смело используйте его-это тоже самое

Ooo, merci de sfat, chiar ma gindeam ce sa fac cu el(mi-a ramas de la nasterea copilului:))

Partajează acest post

Link spre post
cipriota

Pe mine numai crema asta ma salveaza - Bepanthol

bepanthol_cream.jpg

Editat de cipriota

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum