Postări Recomandate

@niri

Расскажите, какими средствами пользуетесь - что нравится, а что нет?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
LissyFox

Am avut de la Avon crema pentru miini solicitate cu glicerina. Am fost multumita atunci, pentru ca lucram mult cu hirtii.

Balzam pentru buze nu mi-a placut. Shi nici crema pentru bronzat nu mi-a lacut. Am avut shi gel racoritor dupa bronzat, era destul de placut dar aveam alergie de la el... deci tot nu e bine :(

Partajează acest post

Link spre post
Аниken

Гель для душа "Мандарин со специями" - это что-то!!!

Partajează acest post

Link spre post
Arabika

Мне очень много продукции этой фирмы подходит и нравится. Уже несколько лет пользуюсь их тушью, гелем для душа (нравятся многие запахи), раньше часто покупала туалетную воду, крем для рук с глицерином и т.д.... . Хотя кое-что мне категорически не подходит (крема, помада). Но в общем впечатления хорошие... :girl_crazy:

Partajează acest post

Link spre post
Pink

Мне из этой косметики нравится многое,но в последнее время перестали нравиться цены.С такими ценами,да с таким качеством лучше переходить на косметику подороже и получше.Сама я работала в Эйвоне лет 6 назад,ушла из-за непристойного отношения к представителям.

Нравится серия SKIN SO SOFT,PLANET SPA,FOOT WORKS.

Partajează acest post

Link spre post
Arabika
Мне из этой косметики нравится многое,но в последнее время перестали нравиться цены.С такими ценами,да с таким качеством лучше переходить на косметику подороже и получше.Сама я работала в Эйвоне лет 6 назад,ушла из-за непристойного отношения к представителям.

Нравится серия SKIN SO SOFT,PLANET SPA,FOOT WORKS.

А что за отношение у них к представителям? Мне вот всегда хорошие девочки-распространители попадались. Хотя иногда слышала краем уха, что их не все в работе устраивает.

Partajează acest post

Link spre post
ihtus

Я пользовалась гелями для душа и года три подряд шариковым дезодорантом "Pur Blanca".

Partajează acest post

Link spre post
Иришка

Нравится их туалетная вода "Perceive", нравятся кремы для тела и для рук, гель для душа "Мандарин с корицей". Помадами-тушью не пользовалась, не знаю...

Partajează acest post

Link spre post
Pink
А что за отношение у них к представителям? Мне вот всегда хорошие девочки-распространители попадались. Хотя иногда слышала краем уха, что их не все в работе устраивает.

Дык, девочки-представители-то хорошие, но к ним на фирме отношение не очень, многие жаловались. Я не хочу обобщать, но мне не всегда нравилось как к нам относились, а ведь "капусту" фирме МЫ приносили.

Partajează acest post

Link spre post
Liolea
Дык, девочки-представители-то хорошие, но к ним на фирме отношение не очень, многие жаловались. Я не хочу обобщать, но мне не всегда нравилось как к нам относились, а ведь "капусту" фирме МЫ приносили.

+1 Ещё моя мама пользовалась косметикой этой фирмы с 90-х годов. Конечно раньше она была лучше! Но я не изменяю Avon. Мне особенно нравится декоративка, белая косметика не очень устраивает (масочки можно). Любимые продукты - тушь Daring Curves с закрученной щёточкой, серия SPA, ароматы Perceive и LBD! :girl_wacko: Хоть многим и не нравится эта косметика, я её очень люблю!

766248todwl77421.gif

Partajează acest post

Link spre post
BabaYaga
Гель для душа "Мандарин со специями" - это что-то!!!

Мне тоже гели для душа нравятся! Ароматы обалденные. Правда сушат кожу, мне показалось.

Partajează acest post

Link spre post
colibry*

Мне очень нравится гель для душа Сенсес. Особенно запах мандарин. Еще нравится туалетная вода Инкадессанс и Пур Бланка.

Partajează acest post

Link spre post
Arabika

Вчера скупилась:

1. Гели для душа и шампунь

2. Туалетная вода "Incondensance"

3. планета SPA скраб.

УРА! красота... :wink:

Partajează acest post

Link spre post
cassandra

Mi-am comadat ieri tusul Super Shock. Va scriu indata ce-l voi incerca :wink2:

Partajează acest post

Link spre post
lady_marmalade

unele poduse imi cad bine , anume din cosmetica decorativa .. am luat spa planet si nu-mi merge , mi se roseste pielea si ma scarind de se face rana . gelurile de dus imi plac , de fıecarea data ıau unu dıferıt .. maı pe toate le-am ıncercat :))

Partajează acest post

Link spre post
dinaz

Mie copsmetica decorativa de la Avon nu-mi place deloc... o consider destul de scumpa si nu cine stie ce.... :( dar fara fonul de ten spuma carei in cutiutsa asa rotunda nu ma pot lipsi - e super!!!! ... am mai mult de un an de cind nu pot fara dinsa! o cumpar la reduceri deobicei - ma costa 60 de lei, desi pretul ei e ceva mai mult de 100... mai ales vara imi place pentru ca are efect de pudra dupa ce te dai, cind e cald nu se vede luciul de pe fata (in comparatie cu alte fonduri de ten ()de ex de la mary kay cares grase).... nu mai ai nevoie de inca un produs... :da2:

si foarte tare imi place rimelul super shock... l-am cumparat acum recent... si e bun... mai ianinte foloseam un rimel tot din aceeasi serie pt volum... dar am uitat cum se numeste... tot mia plakut... am cumparat vreo 3 rimele de acelea... ceid rept se termina cam repede, in 3-4 luni :cry:

dar in general cosmetica decorativa nu e cine stie... mai ales umbrele is beak :cry: va sfatui sa nu incercatsi!

dar in rest tot ce e gel de dus, creme de corp si de miini (de fata depinde mult de sensibilitatea fetei... mie numi prea merg) samponuri, balsamuri etc...is super! Imi mai place foarte mult serul pentru virfuri despicate, asa se numeste daca nu gresesc... e cu capac verde ... eu fara dinsu nu pot :) il folosesc citeodata ca balsam pe tot parul il pun... recomand!

ce inca? nu-mi plak ojele... mai ales cele ieftine... de 30-35 de lei... au periutsa ciudata si se vopseste foarte greu si neproportional... in plus culorile nu corespund de multe ori cu ceea ce e in revista... miam luat recent o oja violet inchis foarte frumoasa... dar pe unghii era neagra!!!! oje scumpe nam cumparat :cry:

dar in general mie imi pare avonul prea costisitor pentru calitatea pe care o are. eu cumpar avon p[entru ca nu am deloc timp de magazine :cry: asa economisesc timp

Partajează acest post

Link spre post
malivina

De cite ori imi promit ca nu mai cumpar nimic de la Avon, mina intuitiv se intinde spre catalog :smile: M-am dezamagit cu rujurile, fiindca nu corespund complet culorii din catalog si rujul lichid Perfect Wear - in permanenta curge :smile: Mai in scurt - calitatea lasa de dorit...

Partajează acest post

Link spre post
Katrina

Гелями для душа и шампунями, уже долгое время только эвонавскими пользуюсь.

Солнтцезащитная серия тоже очень понравилась буду брать ещё.

Маски spa отличные, остальное как то не особо впечатлило.

Partajează acest post

Link spre post
gianina

Периодически покупаю:

-шампунь для окрашенных волос

-разные духи

-гели для душа (мммм.... обожаю!)

-продукцию из серии SPA (просто супер, особенно умывалка на основе белого чая, сыворотка "Французские виноградники")

-лосьоны для тела

-сонцезащитную серию (так здорово пахнет дыней!)

-кремчик для ног (жаль, что больше не выпускают тот, что с запахом кофе :val19: )

Насчет другой продукции могу сказать, что у Эйвона просто отвратительные помады, блески, тени, тушь, средства для ногтей, бижутерия....

Partajează acest post

Link spre post
BlackQueen

однажды купила крем для рук и крем для тела

и то и другое таким противным оказалось - жуть

естественно, больше и пробовать не хочется :val19:

Partajează acest post

Link spre post
olya

După o serie de încercări, am încetat s-o mai cumpăr. Conţine prea mulţi alergeni şi raportul preţ-calitate lasă de dorit. IMHO.

Partajează acest post

Link spre post
liubic

Imi plac foarte mult cremele de picioare. In rest am observat ca produsele Avon inainte erau mai bune, decit acum.

Partajează acest post

Link spre post
m'amy

shi mie imi place crema emoilenta pentru calciie....

kiar zilele astea am terminat-o shi vreau sa-mi iau iarashi...

Partajează acest post

Link spre post
Червовая Дама

Девочки, подскажите плиз сайт AVON хотела в инете посмотререть их новый журнальчик, а сайт avon.md не открывается! :sad:

Partajează acest post

Link spre post
Капризка

купила себе недавно гель для душа - клубничный. сперва мне показалось запах обалденный, а как помылась им. не очень ..

крем купила - зимний уход, пока им мало пользовалась, но он оооочень жирный. и его очень много... посмотрим...

пользовалась тушью. понравилось.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum