Solyariss

Тостер

Postări Recomandate

helada

У нас тоже тостер, подарили коллеги мужа на свадьбу и вот с того самого дня после электрочайника это самый используемый прибор на кухне, даже не понимаю как мы до этого без него жили, у нас филипс

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lenacika

У нас тоже тостер, подарили коллеги мужа на свадьбу и вот с того самого дня после электрочайника это самый используемый прибор на кухне, даже не понимаю как мы до этого без него жили, у нас филипс

si noi am primit cadou la nunta toster (din partea nanaseilor) l-asi fi folosit cu placere dar mi-a parut ca nu era nou - cutia botita, rupta si incleiata iar tosterul avea zgirieturi si cu miros tare neplacut, nu mai vorbesc de cablu ca era murdar.... nu l-am folosit niciodata, l-am aruncat

Partajează acest post

Link spre post
Liubava

si noi am primit cadou la nunta toster (din partea nanaseilor) l-asi fi folosit cu placere dar mi-a parut ca nu era nou - cutia botita, rupta si incleiata iar tosterul avea zgirieturi si cu miros tare neplacut, nu mai vorbesc de cablu ca era murdar.... nu l-am folosit niciodata, l-am aruncat

Foarte neplăcut!

Eu am de la Mulinex. Îmi place

Спасибо, особенно понравился Копченый лосось + огурец + легкий сливочный сыр + зеленый лук

Partajează acest post

Link spre post
Алая Буква

Спасибо, особенно понравился Копченый лосось + огурец + легкий сливочный сыр + зеленый лук

Мне тоже. Только без лука :). 

Partajează acest post

Link spre post
Liubava

Мне тоже. Только без лука :). 

Я очень люблю зелень, включая зеленый лук. Вот сладко-фруктовые тосты как-то не воспринимаю )))

Partajează acest post

Link spre post
abe

Девочки посоветуйте недорогой тостер, рабочую лошадку для дачи :), пожалуйста

Editat de abe

Partajează acest post

Link spre post
Снежинка

Я купила с рук б/у Sinbo, работает год. Каждый день пользуемся по несколько раз в день. 

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum