Diana

Бад Компания Nsp

Postări Recomandate

Diana

Вот узнала что есть такая фирма. Что вы об этом знаете?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
lelea1

Уже год всей семьей пьем препараты этой компании, до этого была ужасным скептиком. Потом решила, чем болтать как все ничего не зная, лучше лишний раз перестрахуюсь. Отнесла капсулы в лабораторию. Теперь пью, знаю что пью и знаю, что давать своей семье. Год прошел и только сейчас, понаблюдав за нами к нам присоединяются родители.

Эта компания сама является производителем. Цены доступные. Качество отменное. Ну и для меня многое значат международные сертификаты качества (я юрист) GMP, TGA, FDA и так далее.

Partajează acest post

Link spre post
Diana
Уже год всей семьей пьем препараты этой компании, до этого была ужасным скептиком. Потом решила, чем болтать как все ничего не зная, лучше лишний раз перестрахуюсь. Отнесла капсулы в лабораторию. Теперь пью, знаю что пью и знаю, что давать своей семье. Год прошел и только сейчас, понаблюдав за нами к нам присоединяются родители.

Эта компания сама является производителем. Цены доступные. Качество отменное. Ну и для меня многое значат международные сертификаты качества (я юрист) GMP, TGA, FDA и так далее.

Desi sunt sceptica, dar am hotarit sa iau aceste preparate.

Partajează acest post

Link spre post
lelea1
Desi sunt sceptica, dar am hotarit sa iau aceste preparate.

Я уверенна, Вы будете довольны. Мы сейчас благодаря этим препаратам держимся от этих вирусов.

Partajează acest post

Link spre post
lapochka

Мы тоже на днях посетили один диагностический центр,и у них практикуеться лечение бадами этой марки,впечатляет...м

ного информации прочитала в интернете,и причем только положительной,меня это радует.Начинаем принимать первый курс лечения-надеюсь и верю,что поможет.

Partajează acest post

Link spre post
lagella

я даю витамины от NSP , витазаврики , своему ребенку с 2006 года, т.е уже 4 года, курсами + лецитин - эффект очень хороший. Причем одной упаковки хватает очень надолго, если ребенок маленький - 1/2 витамины в день. Начала и сама принимать различные препараты, особенно нравится Kelp - водросль богатая йодом. и вообще и витамины для взрослых там отличные. Я доверяю. Американские витамины всегда были самыми лучшими.

Partajează acest post

Link spre post
AniLorak

folosim de anul trecut

la inceput am fost sceptica cd mi s-a spus ca nu este in farmacii, mi s-a parut ciudat

medicul alergolog i-a prescris fetitei mele Pau Darco costa 235 lei 100 capsule, pt intarirea imunitatii si ca remediu antialergic, antiviral etc. dar dupa ce a baut tot cursul am fost multumita si chiar m-a surprins rezultatul

acum bea profilactic cite 1 pe zi 1 luna 10 zile pauza si iar astfel ne ajunge pe 3 luni de zile, normal nu?! eu beau lecitina 1-2 pe zi ca sa-mi curat ficatul ca sunt si eu alergica si nu e scump 170 caps vreo 340 lei (cu reducere, am incheiat contract si ma tine mult mai ieftin)

in fine nsp una din putinele in care poti avea incredere

Partajează acest post

Link spre post
lapochka

скажите пожалуйста ,а где вы их приобретаете?нам прописали несколько ,но там где мы проходили диагностику ,таких нет.если что,напишите в личку.

Partajează acest post

Link spre post
Fericire

Iata si eu mi-am facut la ei o diagnosticare, mi-am luat 4 preperate - Po d'arco, Una de gato, Clorofila (lichid) si calciu. Am problele cu gatui- e rosu, sinusita, migdalele marite...

Nu pot zioce inca nimic de rezultate fiindca am o saptamina numai de cand le primesc. Dupa tratament, numaidecat voi scrie cat de eficiente au fost aceste preparate.

Partajează acest post

Link spre post
doina4
Iata si eu mi-am facut la ei o diagnosticare, mi-am luat 4 preperate - Po d'arco, Una de gato, Clorofila (lichid) si calciu. Am problele cu gatui- e rosu, sinusita, migdalele marite...

Nu pot zioce inca nimic de rezultate fiindca am o saptamina numai de cand le primesc. Dupa tratament, numaidecat voi scrie cat de eficiente au fost aceste preparate.

FETELOR UNDE TRECETI ACESTE DIAGNOTICARI SI DE UNDE LUATI ACESTE PREPARATE SUNT FOARTE SCUMPE SAU NU?BAIETELUL MEU DUPA OMULTIME DE RACELI A FACUT O RINITA ALERGICA DE CARE NU PUTEM SCAPA NICI DE CUM(3 LUNI ZIRTEC EFECT ZERO)AJUTATIMA CINE POATE.

Partajează acest post

Link spre post
AniLorak

Fetelor, cine stie unde se afla acum reprezentanta lor, am sunat pe 450064 pe Miron Costin, dar mi-a raspuns ca ei deja nu mai sunt acolo si ca s-au mutat undeva prin centru, daca stiti nr de telefon nou, va rog am nevoie

Partajează acest post

Link spre post
Омежка

о были мы с МЧ у них в центре. Попали случайно. Он жаловался на боль в спине, и хозяин клуба где он занимается кикбоксингом, порекомендовал "специалиста". Мол, хороший врач, подскажет лечение. И чуть ли не за ручку привел в кабинет. Посадили нас. Тетя в белом халате начала задавать вопросы. Первым - от кого мы пришли. Потом уже что беспокоит, то да се. Есть ли домашние животные, каким спортом занимаетесь. Ну и тут до нас начало доходить куда нас принесло. Конечно и ослу понятно, что если дома есть кошки, то и глисты могут быть, что если боксом занимается человек, то у него суставы рук будут повреждены. Сделали диагностику, назначили лечение. Разумеется, ничего из рецепта мы не купили. Пока МЧ дагностировали, я слушала как зомбировали одну тетю, которая к ним пришла. Честно говоря, со стороны было очень противно это все слушать.

Диагностика стоила 350 лей (или 300 - не помню), МЧ еще 2 месяца не платил за тренировки за такого "специалиста" :girl_in_love: А хозяин клуба всячески старался избегать встречи )))

Попозже МЧ все-таки взял пчелиную пыльцу. Брал дважды. Говорит, что меньше усталости и чувствует себя более бодрым.

Центр их находится на Чеканах, на М.чел Бэтрын. Остановка - рынок. Проходите чуть вперед. Там новое здание (перед зданием где аптека Феличия, вроде феличия, какая-то крупная, и какая-то церковь). На 3 этаже они. Вход со стороны М. чел Бэтрын.

Editat de Омежка

Partajează acest post

Link spre post
Karalush

Buna, fetelor!

Folosesc cosmetica lor timp de un an (in special samponul, balsamul,gelul de dus, crema pentru corp). Acum o jumatate de an am nascut o fetita dragalasa si starea sanatatii s-a inrautatit considerabil(fetita e perfect sanatoasa). Astfel m-am hotarit sa inchei contract cu aceasta firma ca sa am posibilitatea sa achizitionez produse cu 40% dicount. Am facut diagnostica (costa 250lei). S-au confirmat acele probleme despre care presupuneam ca le am ( sunt medic si dupa simptome imi dadeam seama catre e chestia, dar....nu mai suportam preparatele medicamentoase chimice, organismul cedeaza);asadar, am luat suplimentele si am inceput-o!!!! Mi s-a alaturat si sotul (invazia helmintica trebuie tratata la toti membrii familiei, altfel e inutil). Eu m-am asteptat la rezultatele pe care le-am avut, dar sotul nefiind medic a fost FOARTE SURPRINS de reactia organismului lui. Am luat Burdok, Red Clover, Paw D'Arco, Black Walnut, Bifidofilus flora Force, Bee Polen, Mega Hel(exceptional), si desigur Hlortofila lichid!

Acum stiu sigur ca calitatea vietii familiei mele se va imbunatati considerabil!

Daca doriti detalii, puteti sa-mi scrieti in privat.

Apropo, oficiul lor central se afla pe strada Bucuresti colt cu Eminescu!( foarte comod). Toate produsele sunt disponibile imediat.

Interesant: In fiecare miercuri fac scoli referitor la analiza produselor: compozitia, modul de administrare, indicatiile pentru ele. Iar fiecare simbata fac scoli referitor la Patologia sistemelor si organelor si schemele de tratament in aceste conditii.

Va doresc Sanatate Voua si Familiilor Voastre!

Partajează acest post

Link spre post
nikavero
Buna, fetelor!

Folosesc cosmetica lor timp de un an (in special samponul, balsamul,gelul de dus, crema pentru corp). Acum o jumatate de an am nascut o fetita dragalasa si starea sanatatii s-a inrautatit considerabil(fetita e perfect sanatoasa). Astfel m-am hotarit sa inchei contract cu aceasta firma ca sa am posibilitatea sa achizitionez produse cu 40% dicount. Am facut diagnostica (costa 250lei). S-au confirmat acele probleme despre care presupuneam ca le am ( sunt medic si dupa simptome imi dadeam seama catre e chestia, dar....nu mai suportam preparatele medicamentoase chimice, organismul cedeaza);asadar, am luat suplimentele si am inceput-o!!!! Mi s-a alaturat si sotul (invazia helmintica trebuie tratata la toti membrii familiei, altfel e inutil). Eu m-am asteptat la rezultatele pe care le-am avut, dar sotul nefiind medic a fost FOARTE SURPRINS de reactia organismului lui. Am luat Burdok, Red Clover, Paw D'Arco, Black Walnut, Bifidofilus flora Force, Bee Polen, Mega Hel(exceptional), si desigur Hlortofila lichid!

Acum stiu sigur ca calitatea vietii familiei mele se va imbunatati considerabil!

Daca doriti detalii, puteti sa-mi scrieti in privat.

Apropo, oficiul lor central se afla pe strada Bucuresti colt cu Eminescu!( foarte comod). Toate produsele sunt disponibile imediat.

Interesant: In fiecare miercuri fac scoli referitor la analiza produselor: compozitia, modul de administrare, indicatiile pentru ele. Iar fiecare simbata fac scoli referitor la Patologia sistemelor si organelor si schemele de tratament in aceste conditii.

Va doresc Sanatate Voua si Familiilor Voastre!

Buna, as dori sa aflu date de contact, num de telefon al farmaciei, orarul de lucru. Multsumesc anticipat.

Partajează acest post

Link spre post
NIUSKA
multumesc, am inteles unde este, chiar e mai bine ca s-au mutat aici, sunt mai aproape de mine

Buna seara Carolina, eu lucrez in acet centr ...DACA voi mai trebue ceva de informatia voi puteti skriie pe mine.....sau num. meu 068430308

Partajează acest post

Link spre post
TashaRu

Si in ce pret e contractul, sau este vre-n anumit pachet? Oricum, ca sa devii consultant de ce suma tre sa dispui?

Partajează acest post

Link spre post
AniLorak

Buna seara Carolina, eu lucrez in acet centr ...DACA voi mai trebue ceva de informatia voi puteti skriie pe mine.....sau num. meu 068430308

sa inteleg ca totusi e aici la Ciocana? sau in Centru? eu contract am incheiat, ramine doar sa ajung acolo, daca se poate un nr. de telefon fix puteti afisa?

multumesc

Partajează acest post

Link spre post
ira

Девочки, а никто из вас не сдавал анализы на хеликобактерии? Просто после посещения этого центра мне посоветовали сдать на них, сдала, завтра получу результаты.

И еще вопрос, они лечать проблемы бесплодия?

А в какой лаборатории Вы проверяли эти препараты?

Partajează acest post

Link spre post
darl

Скажите пожалуйста,а косметика этой фирмы (Natria) есть?

Partajează acest post

Link spre post
Karalush
Скажите пожалуйста,а косметика этой фирмы (Natria) есть?

Este toata seria de ingrijire a tenului, corpului si parului.

Partajează acest post

Link spre post
Калипсо

И еще вопрос, они лечать проблемы бесплодия?

у моей тёти проблемы "по-женски", и уже довольно-таки запущенные, с болями, ей очень редко когда что-то помогает. ей посоветовали NSP, подобрали курс, она пролечилась и оочень довольна, даже удивилась результату - она ожидала "хотя бы", а помогло даже больше ожидаемого. она тоже скептик, поэтому много изучала по этому вопросу, подписала с ними контракт, так что если нужна консультация конкретно по "женскому" здоровью или по другим темам, можете к ней обращаться - она всегда найдет время на разговор.

Partajează acest post

Link spre post
Mamy0909

А кто нибудь из участников дискусий принимал препараты этой фирмы? У меня такая история: начала принимать курс для очищения организма - Loclo, Хлорофил, Саscara Sagrada. Где-то через неделю приема начали болеть и почки, и периодически боли в поджелудочной, желчном пузыре и печени. Ну вроде как обьяснили что организм очищается, но посоветовали уменьшит дозу. Вот уже почти 3 недели я принимаю эти Бады. И есть сомнения, принимать ли дальше или нет. У кого нибудь так было?

Partajează acest post

Link spre post
Калипсо

да, у меня была ситуация когда обсыпало жутко, причем в самых неожиданных местах, прекратила пить на время, решила сначала другую проблему, а потом снова вернулась к очищению и все уже было ок, никакой сыпи. организмы все разные, у всех разные проблемы, и наследственные в том числе, поэтому советую прислушаться к их врачу, она очень грамотный действующий медик, что она говорит? можете попробовать сдать соответствующие анализы и узи органов которые болят, бывает что от этих БАДов организм как бы "просыпается" и начинают вылазить всякие вялотекущие болячки, о которых даже не догадываешься, но тут надо осторожно конечно относиться к дозировке и тд.

Partajează acest post

Link spre post
ira

А кто нибудь из участников дискусий принимал препараты этой фирмы? У меня такая история: начала принимать курс для очищения организма - Loclo, Хлорофил, Саscara Sagrada. Где-то через неделю приема начали болеть и почки, и периодически боли в поджелудочной, желчном пузыре и печени. Ну вроде как обьяснили что организм очищается, но посоветовали уменьшит дозу. Вот уже почти 3 недели я принимаю эти Бады. И есть сомнения, принимать ли дальше или нет. У кого нибудь так было?

Я принимала только Хлорофил жидкий, мне сказали, что в самом начали обострится то, что больше всего беспокоит. У меня были вздутия значительные, еще стал побаливать желудок и мочевой пузырь вызывал дискомфорт, примерно через неделю, может дней 10, все прошло. Наладился, пардом, стул, а главное, я похудела примерно на 3-4 кг за полгода. Сейчас вот возобновила прием Хлорофила, больше пока ничего не пью из их продукции.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum