Amanda

ProFamilie

Postări Recomandate

ejik

Есть у них плаванье. Сегодня сын подруги идет первый раз.ему 4,5. Они ждали очереди полгода.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
leu

in Profamilia nu au bazin, doar gimnastica, masaj, logoped.

Mai este un centru de reabilitale in zona ceia, cu vreo 200 metri mai inainte printre case acela e mai mare si cu msi multe.

Partajează acest post

Link spre post
Prin4ipessa

Не знаю..... Мне дали ссылку на этот центр.... Поэтому я здесь и написала....

На Гренобле...

Не знаю в каком помещение, но мы хотели и на поавание. Сказали, что с 4 лет только....

Может мы о разных центрах говорим...

Я о том, что на Гренобле...

на гренобле есть еще 2 центра-один как раз реабилитационный. но про фамилия не имеет бассейна. у них мааленькое 2-ух этажное здание...

in Profamilia nu au bazin, doar gimnastica, masaj, logoped.

Mai este un centru de reabilitale in zona ceia, cu vreo 200 metri mai inainte printre case acela e mai mare si cu msi multe.

вот про него скорее всего и говорят)

Partajează acest post

Link spre post
ku4ereavaia

Скажите пожалуйста номер тот же? 248108?

Partajează acest post

Link spre post
Iao

Скажите пожалуйста номер тот же? 248108?

да номер тот же, сегодня звонила им =) 

Partajează acest post

Link spre post
Diaca

Buna ziua. Fetelor am o intrebare, copilul meu are 5 ani, toti muschii de la abdomen trebuie de intarit. Cu masaj si exercitiu e posibil? Sau doar exercitii? Am fost la neokinetika dar costa scump. In acest centru este kinitoterapeut?

Partajează acest post

Link spre post
Prin4ipessa

Buna ziua. Fetelor am o intrebare, copilul meu are 5 ani, toti muschii de la abdomen trebuie de intarit. Cu masaj si exercitiu e posibil? Sau doar exercitii? Am fost la neokinetika dar costa scump. In acest centru este kinitoterapeut?

Делают и массаж и гимнастику. У них девочки кинетерапевты

Partajează acest post

Link spre post
Alica

Fetelor cine îmi poate explica exact unde se afla acest centru pentru ca sun si nimeni nu răspunde.

Partajează acest post

Link spre post
Prin4ipessa

Fetelor cine îmi poate explica exact unde se afla acest centru pentru ca sun si nimeni nu răspunde.

чуть ниже гренобле, рядом у них библиотека и садик...но так объяснить не очень, вы лучше по карте посмотрите, вот там все понятно

Partajează acest post

Link spre post
Tiano4ka88

мамочки номер остался тот же?сынули необходим массаж и гимнастика

заранее спасибо

Partajează acest post

Link spre post
Cass

Искала бассейн по близости, прочла в этой теме, о том что есть занятия по плаванию в Про фамилия, дозвонилась по старому номеру, девушка сообщила что сейчас у них занятия по гимнастике и массажу, а плавания нет, для того что бы попасть, нужно прийти с карточкой и направлением от семейного или невропатолога или ортопеда, в общем вот такая информация..Девушка порекомендовала звонить в следующий раз им  на рабочий мобильный номер 060806466 Алиса, может кому пригодиться..

Partajează acest post

Link spre post
Лала

Добрый день! Cass, а карточка обязательно? :ohmy: нам семейный врач дала направление на массаж, но про карточку не говорила. Спасибо!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum