linella

Formatia "barbu Lautaru" Din Balti

Postări Recomandate

linella

Formatsia "Barbu Lautaru" din Balti - cine stie de ei?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dinaz

Tu glumesti probabil :D astea-s Lautarii... cel mai bun taraf din oras :) pe ei mai des ii vezi la TV, la concerte in Romania decit pe la nunti... sunt foarte buni!

Partajează acest post

Link spre post
linella
Tu glumesti probabil :D astea-s Lautarii... cel mai bun taraf din oras :) pe ei mai des ii vezi la TV, la concerte in Romania decit pe la nunti... sunt foarte buni!

pai pe ei o sa shii am la nunta de asta shi intrebam............

..wow ce super e ka aflu asha bune de ei :curtsey::curtsey::curtsey::curtsey::curtsey:

Partajează acest post

Link spre post
victoritapictorita

dinaz , tu probabil ai avut in vedere orchestra Lautarii de la Chisinau ? Formatia Barbu Lautaru e de la Balti , dar si ei sunt ff buni !!!

Partajează acest post

Link spre post
dinaz
:curtsey: sorry cred ca am confundat un pic lucrurile :) mersi victorita pentru ca ne-ai lamurit :)

Partajează acest post

Link spre post
linella
dinaz , tu probabil ai avut in vedere orchestra Lautarii de la Chisinau ? Formatia Barbu Lautaru e de la Balti , dar si ei sunt ff buni !!!

viktoritsa,dar de ashtia din Barbu Lautaru chiar i-ai auzit kum kinta la vreo sarbare caci asha imi e interesant..........

...in privintsa de lautari chiar shi eu ma mirasem shi asha ma bukurasem,dar am auzit cuvinte de lauda foarte bune de ashtia de la BL.tu ce zici? :birth01:

Partajează acest post

Link spre post
tunuta

Salut Linella, aceaata formatie a cintat la fratele meu la nunta intr-un restaurant din Balti, pot sa spun ca sunt Super. Au facut o veselie pe cinste. Solista e si tamada Angela, ba chiar rude suntem cu ea, dar nimeni n-a stiut pina la nunta ca ea v-a fi. Chiar si un ex. fratelui tare ii place un cintec rominesc "Fata mea", eu am rugat-o pe Angela sa cinte ac. cintec, dorind astfel sa fac un cadou muzical. Cind m-am apropiat de ea mi-a spus ca nu stie asa cintec, la care eu am zis bine dar..., am crezut ca nimic nu ese cu surpriza, dar peste vreo citeva minute aud si cadoul muzical pentru mire din partea surorii "Fatta mea", si l-a cintat foarte frumos. Asa o veselie a fost in acel moment! Ba chiar vii recomand pe ac. muzicanti, nu veti regreta. Au m-ai cintat la nunta la un vecin, mama mi-a spus ca muzica a fost la nivel. Cred ca si eu ii v-oi lua la mine la nunta .

Partajează acest post

Link spre post
victoritapictorita
viktoritsa,dar de ashtia din Barbu Lautaru chiar i-ai auzit kum kinta la vreo sarbare caci asha imi e interesant..........

...in privintsa de lautari chiar shi eu ma mirasem shi asha ma bukurasem,dar am auzit cuvinte de lauda foarte bune de ashtia de la BL.tu ce zici? :girl_in_love:

Sunt buni baietii , fii pe pace , cred ca cei mai buni din Balti !

Partajează acest post

Link spre post
linella
Sunt buni baietii , fii pe pace , cred ca cei mai buni din Balti !

Vai fetelor matsi bukurat foaaaaaaaaarte mult!!!!!Va multumesc pentru informatsii!!!!!!!!!Sa speram ca ku adevarat vor fi cei mai cei mai la noi la nunta!!!!!!! :girl_in_love: :girl_in_love: :training1:

Partajează acest post

Link spre post
ochean

Всем привет, у нас на свадьбе (а мы делали в Кишиневе) выступала группа "Barbu Lautaru" из г. Бельцы. Ребята просто супер!!!!! Оставили нам, молодоженам в подарок свой диск. Очень многие приглашенные гости после свадьбы восхищались и интересовались ими. Заплатили дорого, но они того стоят поверьте. Если кому надо, есть их ном тел.

Кстати, тамада была девушка, которая выступает с ними, она пела и вела свадьбу. И танцевать взяли пару, девушка с парнем, тоже с ними приехали из Бельц, они танцевали в национальных костюмах.

Partajează acest post

Link spre post
Eleganta1984

Fetelor, o informatie mai proaspata detine cineva? pu 2013-2014?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum