ddascal

Sala "Miozotis"

Postări Recomandate

ddascal

as dori sa stiu parerea va rog mult.Multumesc anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amely

Свадьбу в зале не делали,но справляли день рождения,но по рассказам людей ,которые делали там свадьбы,куматрии и другие праздники,всем всё понравилось.Нам также всё понравилось.Еда была супер,все хвалят кухню....вкусно,мног

о и оригинально.Хозяйка большая умница,поможет выбрать меню по вашему карману,никто никогда не оставался в обиде.И слышала только хорошие отзовы о зале,так что не переживайте.

Partajează acest post

Link spre post
Amanda

А я не советую этот зал!!! На вид там не плохо, но...

Дурят по полной программе!!!

Меню самое обыкновенное, ничего особенного, даже нет разнообразия.

Финам хотели на свадьбу селедку и колбасу всунуть, ели отбились, хозяйка говорит, ну все же ставят колбасу, у нас ее не чем заменить.

У нее один стандарт меню и всем его предлагает.

Когда фины за пол года бронировали зал, заключили с ней контракт, но она все равно цену подняла ( хотя и не было подорожаний), еще и за чехлы для стульев и за арку хотела деньги, а в контракте было написано что все бесплатно.

Хотя гостям понравилось, но мы видели все недостатки этого зала.

Partajează acest post

Link spre post
linella

da,uite ca am fost shi eu ceva timp in urma,mai bine zis vara aceasta la o nunta in acest restaurant shi mi-a plakut tare,chiar azi am shi privit video de la nunta.......asha ca face....e nice,dar depinde de gustul fiecaruia....mie la Europa imi place ku mult mai tare,e shi normal daca imi serbez akolo nunta!!!! :girl_in_love: :girl_in_love: :girl_haha:

Partajează acest post

Link spre post
Taка

Am fost la o nunta acolo mi-a placut dar nu stiu ce preturi sunt si daca amagesc sau nu.

Partajează acest post

Link spre post
Amely

Знакомые были на свадьбе 9 мая,понравилось.....что именно вас интересует и когда у вас свадьба,так как мои кумовья на конец июня заказали зал,вот тогда я смогу вам всё подробно рассказать......но я там справляла свой день рождения в сентябре,всем всё понравилось,все остались довольны и мы тоже....будут вопросы спрашивайте.....

Partajează acest post

Link spre post
Amely

я не знаю какие цены для свадьбы,мы платили по 250 лей с человека,еды было достаточно нам ещё и домой собрали прилично.Что приятно удивило,мы не заказывали голубцы,а нам их принесли,такие вкусные и маленькие-маленькие....вообще еда была вкусная....официантами тоже остались довольны,вроде их и не было,но как у кого- то пустел бокал ,то сразу появлялись,стол вовремя убирали.....у них два зала,один большой для свадьб,другой поменьше,оба красивых и уютных....но спросите хозяйку,я слышала,что она строит другой ресторан и вроде говорят он будет шикарным....

Partajează acest post

Link spre post
Irinush

Noi tot am facut aici nunta, chiar locuiesc la 5 minute de local...)))noi am facut in sala mica in 2006, dar am cumatri si cumnata care a facut in sala mare, pot sa spun ca mincarea e foarte gustoasa si sarmalele intr-adevar sunt mici dar fooarte bune, mincare am luat si noi cite ceva acasa,totul a fost bine, de preturi acuma nu va pot spune caci nu stiu.... sala noua inca nu e gata din cite stiu..dar va fi foarte frumoasa si mare..

Editat de Irinush

Partajează acest post

Link spre post
Dotzya

Я бы про цены хотела узнать , обслуживание какое, еда если вкусная , красивый ли зал ?

Multe detalii nu cunosc, dar pot sa spun din ceea ce am vazut eu.

Sora mea a facut nunta acolo toamna trecuta in 2010.

Pretul pt o persoana fara bautura, fructe s.a. a fost 450 lei.

S-ar putea sa depinda de meniu, eu nu stiu ...

Mincarea e gustoasa, mie mi-a placut ;).

Si sala mi-a placut, frumos, amenajat.

Deservirea e ok. Sunt niste baieti chelneri acolo, care deservesc.

Poate ca nu e la cel mai inalt nivel ca tot odata ba cautam o furculita, ba mai nu stiu ce.

Mi s-a povestit de catre altii care au fost in alte localuri unde deservirea era la cel mai inalt nivel, chelnerii pur si simplu roiau imprejurul tau. Eu de asa ceva nu am avut parte niciodata si nu stiu cum e, dar la Miozotis mi s-a parut normal, nu extra.

Sora mea a laudat-o pe doamna asta care raspunde de tot, omanoasa, nu au avut nici un conflict, s-au inteles foarte bine.

Mama mea (adica a noastra :) ) tim minte se jaluia ca la urma, cind oaspetii au plecat, a inceput sa stringa mincarea de pe masa care dorea s-o ieie acasa si zicea ca nici o sticla de pe masa nu avea dop :))). Zicea ca chelnerii special le-au luat. Mama asa si a venit acasa cu sticlele destupate :).

Plus la asta mama era convinsa ca le-au lipsit citeva sticle de coniac ... cine stie. In orice caz nunta s-a trecut si asa :)).

Cam atit.

Inca ceva, strict subiectiv : mie nu-mi plac localurile la care din sala propriu zisa usa deodata da afara, nu este nici un coridoras, nimic. Asta asa "bzicuri" de ale mele :).

Acest local este pt un buget mediu, parerea mea ;).

Editat de Dotzya

Partajează acest post

Link spre post
Irinush

Я тоже живу в Дурлештах но в большом зале никогда не была, слышала и я про новый зал, но не была уверена что это правда. Спасибо за инфо. :girl_dance: Надо будет поискать этот новый зал :spiteful:

Nu trebuie sa-l cauta-ti mult, din cite stiu eu, e la vrio citeva sute de metri de miozotis,chiar azi am trecut pe acolo si erau multi muncitori afara, inca nu este gata localul, am auzit asa zvonuri dar nu stiu daca e drept suta la suta,nu bag mina in foc cum se zice , ca prima nunta acolo va fi a feciorului ei...))

Partajează acest post

Link spre post
cristynika

cine stie preturile de la miozotis,cine a fost de curind

Partajează acest post

Link spre post
Amely

на этой недели моя сестра пойдёт в новый зал,который построен немного дальше .....всё у неё спрошу и напишу и про зал,и про цены,и про кухню...

Partajează acest post

Link spre post
cristynika

de sala ceea stiu,sotul acum lucreaza cu electricitatea acolo,sala aceea e mare,pentru cumatrie as vrea ceva mai mic

Editat de cristynika

Partajează acest post

Link spre post
Amanda

Fetelor, dar sala cea ou construita se numeste Paradis? Ca avem o invitatie la o nunta in aceasta sala, la Durlesti, insa nu e Miozotis, sau mai sunt sali acolo, idee nu am unde so caut

Partajează acest post

Link spre post
Amely

это другой зал,он находиться возле школы....

Partajează acest post

Link spre post
Irinush

Fetelor, dar sala cea ou construita se numeste Paradis? Ca avem o invitatie la o nunta in aceasta sala, la Durlesti, insa nu e Miozotis, sau mai sunt sali acolo, idee nu am unde so caut

Se afla linga scoala nr. 65(pentru ca mai este si 64), mergeti pe drumul central din Durlesti si o sa gasiti...

Partajează acest post

Link spre post
Amanda

Multumesc!

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

Fetelor cine deţine ultima informaţie privind această sală??? :clapping:

o prietenă doreşte să facă nunta acolo...

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

nu a răspuns nimeni la întrebarea mea din septembrie...

şi prietena mea totuşi s-a decis să facă nunta la sala nouă...

se numeşte "Adam şi Eva" şi deschiderea v-a avea loc aproape de Anul nou...

deci părerea voi putea spune doar după 13 mai...

dar sunt convinsă că totul v-a fi super din simplu motiv că la nuntă ca invitat v-a fi prezentă şi ctăpîna sălii care este o prietenă de familie... :pleasantry:

Partajează acest post

Link spre post
Irinush

nu a răspuns nimeni la întrebarea mea din septembrie...

şi prietena mea totuşi s-a decis să facă nunta la sala nouă...

se numeşte "Adam şi Eva" şi deschiderea v-a avea loc aproape de Anul nou...

deci părerea voi putea spune doar după 13 mai...

dar sunt convinsă că totul v-a fi super din simplu motiv că la nuntă ca invitat v-a fi prezentă şi ctăpîna sălii care este o prietenă de familie... :pleasantry:

Pai eu am inteles ca sala deja s-a deschis si a fost si ceremonii acolo,sala e foarte mare,si mai stiu ca acolo sunt doua sau mai multe nu stiu precis, dar ce mai mica se va deschide mai aproape de anul nou, cumatra mea vrea sa faca cumatria acolo in ianuarie..

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

da sunt două săli......una de 350 de persoane şi alta de 150...

şi mă refeream cu nunta la cea mică - care urmează să fie deschisă...

Partajează acest post

Link spre post
Svetlana1

Buna ziua cine poate sa ma ajute sa-mi spuna cum este la sala Platinum de la Ciokana?Sau cine au mai facut nunti si cum e meniul si daca sunt careva sfaturi.Multumesc

Partajează acest post

Link spre post
diusa

девочки делитесь плиз новыми свежими отзывами, очень надо.

Partajează acest post

Link spre post
diusa

девочки где находится этот ресторан? ничего в интернете не нахожу

Partajează acest post

Link spre post
Amely

Находиться в Дурлештах , у Химзавода за запрaвкой ,добираться маршрутками 124 129 101 125 и у водителя спросите, они вам остановят прямо возле ресторана.....

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum