SELI

Jocuri De Masa Pentru Copii 3-4 Ani

Postări Recomandate

SELI

Fetelor am nevoie de mai multe jocuri de masa pentru copii de 3-4 ani. De exemplu: loto, cubulete..... La fel trebuie sa gasesc si seturi de joc "Farmacia", "Transportul", "Vesela", "Constructia" s.a.m.d.

Am fost deja si la baza angro din spatele Green Hills de la Botanica si pe la mai multe magazine de jucarii, dar nimic nu am gasit. Nu am fost pe la Baby Hall, Elat, deoarece m-am gindit ca trebuie sa fie cam scumpe aceste seturi pe acolo, dar daca aveti ceva propuneri scrieti va rog.

Unde as putea sa gasesc toate aceste jocuri? Si poete i-mi scrieti si preturile, daca le cunoasteti?

Multumesc anticipat.

Девочки нужно приобрести настольные игры для детей 3-4 года, типа лото, кубики... А также нужны и игровые комплекты "Аптека", "Стройка", "Транспорт", "Посуда" и.д.

Была уже на оптовой базе за Греен Хиллсом на Ботанике и в пару магазинов игрух, ничего не нашла. В Бэби Холле и Элате не была, так как думала, что дорого там мне обойдутся, но если есть предложения, пишите, пожалуйста.

Где я бы могла купить все это? Может и цены подскажите?

Заранее спасибо!!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Beauty

la petricani (21, pare-mi-se) sunt mai multe baze angro...scriu mai tirziu numarul strazii daca nimeni nu intrevine pina atunci

Partajează acest post

Link spre post
SELI
la petricani (21, pare-mi-se) sunt mai multe baze angro...scriu mai tirziu numarul strazii daca nimeni nu intrevine pina atunci

Chiar te rog frumos! Ca am nevoie sa procur multe exemplare si nu vreau sa cheltui bani in plus pe la Baby Hall sau Elat.

Partajează acest post

Link spre post
Beauty
Chiar te rog frumos! Ca am nevoie sa procur multe exemplare si nu vreau sa cheltui bani in plus pe la Baby Hall sau Elat.

pt gradinita?

Partajează acest post

Link spre post
SELI
pt gradinita?

Da.

Partajează acest post

Link spre post
SELI

Beauty nu ai inca adresa corecta a bazei angro?

Partajează acest post

Link spre post
martie

Puteti gasi jocuri educative de masa si puzzluri pentru copilasi de la magazinul Magnat care se afla pe str.Feredeului 4: tel:92-81-32

Partajează acest post

Link spre post
SELI
Puteti gasi jocuri educative de masa si puzzluri pentru copilasi de la magazinul Magnat care se afla pe str.Feredeului 4: tel:92-81-32

Mersi mult!!! Tema inca este actuala!

Partajează acest post

Link spre post
Beauty

salut... am uitat de aceasta tema... trebuia sa bati in privat :)

petricani 21/3, chiar azi am fost pe-acolo si am cumparat niste jucarii (pt casa)

Partajează acest post

Link spre post
SELI
salut... am uitat de aceasta tema... trebuia sa bati in privat :)

petricani 21/3, chiar azi am fost pe-acolo si am cumparat niste jucarii (pt casa)

Multumesc!!! Oricum inca nu am fost sa procur jocurile, asa ca totul e ok!!!

:girl_impossible: Cum gradi?

Partajează acest post

Link spre post
Beauty
:girl_impossible: Cum gradi?

pina la masa e ok... la somn azi a doua zi am esuat :)

mai incercam o data luni :)

Partajează acest post

Link spre post
SELI
pina la masa e ok... la somn azi a doua zi am esuat :)

mai incercam o data luni :)

Inca un pic si totul o sa fie ok!

Partajează acest post

Link spre post
SELI

Cine mai este in cautare de jucarii pentru copii angro sau cu amanuntul, incercati la Uzinelor 143.

Acolo puteti gasi si biciclete, premargatoare, scaune pentru bebe si carucioare de iarna si vara cu preturi foarte frumoase.

Partajează acest post

Link spre post
lilicikkka

mie imi place magazinul Slingi la 1001 maruntisuri

Partajează acest post

Link spre post
Iao

Все базы там имеют адрес Petricani 21. Только по номеру склада можно найти более точный адрес. Там вообще чёрт ногу сломит на тех базах...

Editat de Iao

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum