bonnyblue

Liceul Teoretic „George Călinescu” (Str. Ceucari,7)

Postări Recomandate

leto

E aceeasi situatie si in clasele primare...Prima fetita finiseaza clasa a 4 si a doua clasa 1.Eu nu as da copii in asa liceu.Daca aveti posibilitate mai bine duceti copilul la alt liceu.

La fetita care finiseaa clasa a patra cine e invatatoare ? De ce anune nu va placut ? Se dau multe teme pe acasa ? Daca puteti, va rog scrieti mi in privat daca nu doriti sa va expuneti pe forum . Va multumesc mult pentru timp si rabdare :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
alya

La fetita care finiseaa clasa a patra cine e invatatoare ? De ce anune nu va placut ? Se dau multe teme pe acasa ? Daca puteti, va rog scrieti mi in privat daca nu doriti sa va expuneti pe forum . Va multumesc mult pentru timp si rabdare :)

и я присоединяюсь к просьбе, очень нужна информация, если сможете и мне сообщить.

Partajează acest post

Link spre post
bonnyblue

Повелись на рекомендации насчет Саракуцы Людмилы...недовольны - сплошное выманивание денег!

Давно не заходила в эту темку. За что просятся деньги,? И у нас вымаливали, но мы обсуждали и находили общие точки зрения. Не надо подаваться на их желания. У них желаний очень мног. 

как я поняля вы в классе у неё? Было бы интерессно узнать , там телевизор есть ещё. В начале прошлого года мы его покупалию

Partajează acest post

Link spre post
lilia

Daca aveti posibilitate dati copii in alt liceu aici se string bani grei din care pentru copii nu se face nimic si nici o transparenta unde se cheltue banii din fondatii.Liceul cum a fost vai de capu lui asa si ramine.Eu abia astept sa-mi iau copilul de aici si nici sa nu-mi amintesc de el

Partajează acest post

Link spre post
ValinaGhenea

E un liceu foarte rau,in clasele liceale fondatia este de 200 lei,carte zero.

Partajează acest post

Link spre post
Lizunea84

Buna ziua. Fetita mea anul asta merge in clasa I. Dupa sector suntem la George Calinescu. Astazi ne-au chemat asa "formal "la testare. Si daca "putem" benol sa achitam inmatricularea 500 lei. Cineva a mai patiit asa ceva. Daca nu achitam se va resfringe asupra copiilului? Mentionez ca suntem deja imatriculati deoarece suntem pe sector. Astept pareri si opinii. Multumesc

Partajează acest post

Link spre post
inlav
В 14.06.2017 в 12:12, Lizunea84 сказал:

Buna ziua. Fetita mea anul asta merge in clasa I. Dupa sector suntem la George Calinescu. Astazi ne-au chemat asa "formal "la testare. Si daca "putem" benol sa achitam inmatricularea 500 lei. Cineva a mai patiit asa ceva. Daca nu achitam se va resfringe asupra copiilului? Mentionez ca suntem deja imatriculati deoarece suntem pe sector. Astept pareri si opinii. Multumesc

Buna ziua, fetita mea tot merge la liceul G. Calinescu in cl.1anul acesta. Noi miine ne ducem la testarea, puteti va rog sa-mi spuneti, ce a fost la testarea, ce intrebari si etc...Mersi anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
tanetz

aho-aho )))

mai sint oameni aici?

Va rog pareri despre acest liceu, fiul merge in clasa 1, stau pe ginduri...

mersi anticipat

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum