AngelaM

Grădiniţa Nr.180 Bd. Dacia,53/3

Postări Recomandate

AngelaM

Cine fregventeaza gradinita 180, de la Botanica, Va rog mult sa-mi descrie-ti cum stau acolo lucrurile. Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ineta

Este cineva care merge la aceasta gradinita? M-ar interesa si pe mine unele detalii...

Partajează acest post

Link spre post
natigurdiga

Este cineva care merge la aceasta gradinita? M-ar interesa si pe mine unele detalii...

Noi mergem la aceast agradinita...

Este o gradinita de nivel mediu, totul depinde de educatoare..noi am ales-o fiind mai aproape de casa.

Ce detalii va intereseaza?

Partajează acest post

Link spre post
papusa01

As vrea sa reinnoiesc tema...este cineva care merge anul acesta la gradinita 180? Noua ne-a dat indreptare aici deoarece nu erau locuri in alta parte. Este departisor de noi si, sincera sa fiu, nu prea mi-a placut...poate prima impresie e gresita, dar mi-a parut foarte neorganizat totul. Directoarea este cam ametita si inca ce nu mi-a placut ca la prima discutie mi-a umplut capul cu plingeri ca nu le da statul bani indeajuns, ca nu are lucratori, ca totul e vechi si inca si frigiderul e defectat.....la tema nimic. Poate mi-a parut, insa nici o organizare si haos total. Daca ma gresesc, as dori ceva opinii ale mamicilor care deja frecventeaza aceasta gradinita. Multumesc.

Partajează acest post

Link spre post
lanalina

Va rog, mamicii, care aduc copii la aceasta gradinita.  scrieti parererile referitor la gradinita aceasta. Cam cit platiti, citi copii in mediu sunt in grupa?  Cum stau cu educatorii?  

Partajează acest post

Link spre post
slavving

Buna ziua! Ma intereseaza si pe mine aceasta gradinita. Ce pareri aveti despre ea, despre educatori si nivelul educativ. Copilul meu acum frecventeaza o alta gradinita, dar curind ne vom schimba locul de trai si mi-ar fi comod sa ne transferam aici. acum e in grupa mica. Mamicile copii carora sunt in grupa cresa, citi copii sunt in grupa, cum vi se par educatorii, etc. mersi anticipat. 

Partajează acest post

Link spre post
gregoriana

mamici cine merge in gurpa de cresa - cum e acolo si educatorii ma intereseaza. carea e situatia  ma intereseaza totul. am trecut azi prin curtea gradinitei. geamurile toate vechi nicaieri termopane. in grupe asa si asa nici bine nici rau parca. nam vazut alte gradinite si nu am cu ce compara. in dormitor am vazut paturi vechi lipite cite trei. Directoarea tot  e doamna ceea in virsta - cine cunoaste carei situatia acolo

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum