Oleg107

Restaurantul "Magician"

Postări Recomandate

Oleg107

Buna la toti. Vreau sa stiu mai multe detalii despre acest restaurant "Magician" care se afla pe strada uzinelor. Din spusele parintilor mei este un restaurant foarte bun, ei au participat la citeva nunti si le'a placut enorm de mult. Preturile se includ in intervalul 500-570lei/persoana. Alte informatii ? Cum e sala ? Cine si'a sarbatorit ziua cea mare acolo ?

Orice informatie este bine venita.

Va multumesc anticipat

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
diva

В субботу были там на свадьбе! Что понравилось: Вэтом заведении официанты танцуют прежде чем подают блюда причем в разных кочтюмах (был даже танец живота :give_rose: )- довольно интерсно! На столах были корзины с живыми цветами...

Меню не очень разнообразное, но довольно красиво украшено! Зал нормальный, но для 100 человек тесноват - гости сидели в притирочку, да и танцевать трудно - негде развернуться!

Partajează acest post

Link spre post
Cernica

Am fost pe 13.09.09 :curtsey: mi-a placut foarte mult. Mincare gustoasa, kelneri-dansatori ... totul e organizat foarte bine. Doamna Svetlana, directoarea - sta de la inceputul nuntii pina la sfirsit. Profund respect pentru munca acestui frumos colectiv. :curtsey:

Partajează acest post

Link spre post
Olivia95

VInerea trecuta matusha mea a fost invitata la o nunta in acest restaurant!!

A ramas foarte impresionata mai ales de dansurile chelnerilor!

A cintat Drimba si ea chiar ma intreba daca ei permanent cinta acolo...pentru ca era foarte tot organizat!!!

Mincarea gustoasa si era foarte aranjata pe masa!!

Partajează acest post

Link spre post
@LIONCIK

noi am facut nunta acolo, pot sa spun ca am ramas doar cu amintiri placute

Intradevar este un colectiv superb, dansatorii si chelnerii isi fac datoria la 100%

Si d-na Svetlana este o superba sefa, care te ajuta la orice ai nevoie

Si la bucate asi spune ca toti invitatii au ramas multumiti

deci pot sa apreciez restaurantul la nota 10

Partajează acest post

Link spre post
Oleg107

Deci, am serbat si noi nunta acolo in restaurant. Am ramas multumiti absolut din toate punctele de vedere... Lucreaza un colectiv de nota 10, oameni pe care te poti baza in toate 100%.

Doamna Sfetlana este superba, domnul sef bucatari la fel, mincarea foarte si foarte gustoasa. Sala foarte frumoasa, spatioasa, inalta, fara stilpi(caloane), loc pentru dansat ajunge ~ 110 persoane.

Sala se afla pe strada uzinelor 67. Tel 477074, 421918 Succese !

Eu apreciez sala cu nota 10+ !!!

Partajează acest post

Link spre post
Pink

Ultimele 2 mesaje miroase a reclamă, chiar sunt redate intr-un stil :shok:

În fine, nu numai pentru asta am întrat în temă. Îmi expun şi eu părerea: da, este o sală simpatică, de superbă n-aş spune (sunt şi mai luxoase), puţin loc pentru dans, chiar aş spune foarte puţin. Mi-a plăcut aranjarea bucatelor, sunt şi bine pregătite. Cam atît. :dash1:

Partajează acest post

Link spre post
Oleg107

am fost si la mai luxoase, dar mincarea fara gust, chelnerii sunt prea insistenti, chiar deranjeaza in unele cazuri, si altele. La magician chelnerii au un mod a lor aparte si deosebit de a aduce bucatele, in diferite haine nationale, le danseaza si alte chestii. Pin la urma, dak crezi k e reclama, eu peste vreo citeva saptamini voi pune si niste poze, pentru nu a veni si altcineva cu astfel de replici.

eu cred k la un pret de 600 de lei pt persoana, o sala mult mai luxoasa nu vei gasi.

ook.. si daca te uiti mai bine tot eu am deschis aceasta tema, deoarece eram in cautare de sala, parintii mi'au recomandat sala magician, si eu doream sa ma asigur k e asea cum spun ei, alegerea de care nu pot sa regret nici cit e negru sub unghie. Succese !

Partajează acest post

Link spre post
kiwa

Пошла туда как-то пообедать (на первом этаже) так мне рыбу порченую подкинули! За ресторан не знаю что они там готовят.

Partajează acest post

Link spre post
AmarettKa

Eu am fost iarna asta, la sfirshitul lunii ianuarie, la nunta in sala asta. Mi-a placut ca este loc special pentru muzica, sala este frumoasa, am inteles ca a fost reparata recent, mincarea a fost foarte gustoasa si multa, farfuriile pline, deservirea la nivel. La ei chelnerii sunt niste tineri care pe linga deservire mai si arata show, aduc mincarea frumos (nustiu cum sa va explic corect, sper ca ma intelegeti). Unicul minus este ca podeaua este lunecoasa, nimeni la nunta nu a cazut dar au fost citeva momente cind era cit pe ce...

Eu as spune ca sala e pentru 100-110 pers, deoarece intradevar locul de dans nu este mare.

Partajează acest post

Link spre post
geva

Мы там делали Свадьбу! организуют так свадьбу что не нужна тамада. Официанты устраивают шоу..танцуют.

первый танец жениха и невесты делают просто обалденно ...пузыри ...и все такое..

официанты переодеваются несколько раз за свадьбу

кому интересно могу выложить фото как примерно это выглядет..такого не у кого не видела!! очень оригинально

а еда обалденная ! танцы официантов входит в суумму

Editat de geva

Partajează acest post

Link spre post
yanaG

eu vara aceasta am fost la o nunta,daca sincer lokalul nu mi-a plakut delok..insa mancarea si deservirea intr-adevar la un nivel destul de innalt!! Pentru o nunta n-ash recomanda asa lokal..insa p/u o kumatrie cred ca e ok!!!! :pardon:

Partajează acest post

Link spre post
geva

eu vara aceasta am fost la o nunta,daca sincer lokalul nu mi-a plakut delok..insa mancarea si deservirea intr-adevar la un nivel destul de innalt!! Pentru o nunta n-ash recomanda asa lokal..insa p/u o kumatrie cred ca e ok!!!! :pardon:

да место ..где именно находится ..на самом деле не очень!!! одним словом Улица Заводская.

было бы в центре города,совсем другое дело.фотки выложу

Partajează acest post

Link spre post
AmarettKa

Pentru 70 persoane este destul loc. Dupa cum am scris mai sus mi-a placut :rolleyes:

Am vorbit si eu cu mireasa si am rugat-o sa imi trimita niste poze de la nunta, cum le primesc pun si eu citeva cu localul si show-ul chelnerilor

Partajează acest post

Link spre post
kiwa

Если вам понравился этот ресторан то не сомневайтесь все пройде та все 100.

Как нам хозяйка обещала так все и было.

Еда действительно вкусная, официанты очень внимательные просто как пчёлки работали даже балкон полноценнообслуживали. Единственно что мы и за 10 летних детей заплатили полную стоимость (не знаю может везде так).

Но нам не надо было не за что думать и переживать за всем до утра следила хозяйка.

Гости остались довольны долго еще вспоминали хорошем словом этот ресторан.

Partajează acest post

Link spre post
irein

Salut la toti !

Nu stiti cam cit ajunge acuma de prsoana , si daca se poate adresa exacta a restaurantului si numarul de telefon la stapinii

MULTUMESC ANTICIPAT !!!

Partajează acest post

Link spre post
Ellyna

am fost si noi la o cumatrie in aceasta sala, cum cumatria nu era mare a fost loc indeajuns pentru dans si bucatele destul de bune. Sincer, prima data am vazut ca chelnerii sa faca si show, un pic stangaci pe-alocuri dar foarte vesel.

1YlYn6IS.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Ollesea

si noi am ales acesta sala pentru nunta in noiembrie, la fel multi cunoscuti ni-au recomandato anume pentru shou. Va rog mult cine are poze sa le puneti. Am vazut sala ziua, si neamenajata, arata nu prea... sper ca pregatita va fi frumoasa:)

Partajează acest post

Link spre post
kiwa2

Noi am fost la o nunta acolo, recomand. Vesel, gustos. Locatia nu-i prea buna insa toata lumea a ramas multumita.

Partajează acest post

Link spre post
Katerina89

Может кто то недавно делал здесь куматрию)скажите пожалуйста какие + и - ,и какие цены.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum