Postări Recomandate

Annastasia

так где же их база?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ЛЮБОВЬ

Мне подружка подарила тональный крем и скраб, я очень довольна качеством. Она сказала, что покупает у косметолога)))

Partajează acest post

Link spre post
Camelia2009

база...в Израиле конечно)

Partajează acest post

Link spre post
Zoika

я им сейчас пользуюсь и больше на лицо ничего не наношу, отличные ощущения.

Кстати, у Анны Лотан есть несколько видов таких кремов. Я пользуюсь из серии liquid Gold

Поднимаю снова тему о кремах с тональным эффектом. Если сравнить 2 крема:

из серии Liqiud Gold

http://profcosm.ru/index.php?id=201

из серии Greens

http://profcosm.ru/index.php?id=217

Liqiud Gold позиционирует его как дневной уходовый крем, обладающим свойствами лёгкого тонального крема. А вот Greens - именно как тональный крем.

Вопрос - если Greens это всё-таки тональник, то предварительно нужно ещё крем на лицо наносить? (просто обычно я делаю так). В то время как Gold-ом можно пользоваться как универсальным средством 2-в-1... правильно я понимаю?

Partajează acest post

Link spre post
beauty22

я делаю пиллинги этой фирмы..косметика очень даже не плохая

Partajează acest post

Link spre post
vladlena1

30 авг 2012 - 18:07 avrora12 писал: snapback.png

Всем Привет!Хочу порадовать Вас, появлением косметики "Galan Cosmetics" из серии космецевтики. Это косметика лечебно - проффилактическая а также с омолаживающим эффектом и исключительно из натуральных ингредиент , которая адаптирована для домашнего использования.Создателем этой косметики являются Анна Лотан и Галина Меценгендлер. Аббревиатура Galan является тому подтверждением. Задавайте вопросы по косметике , охотно отвечу. С уважением, Наталья.
privet! mogu uznati podrobnosti ob etoi kosmetike?  ostavtecmne nomer telefona pojaluista,esli eto pozvolitelino na site.sposibo

Partajează acest post

Link spre post
asolli

Intradevar,produsele Anna Lotan sunt foarte bune,le folosesc si sunt multumita.

Partajează acest post

Link spre post
Him

Для продаж есть доска объявлений.

Partajează acest post

Link spre post
benik1

сегодня звонила на базу, мне ответили что продают только косметологам.

Partajează acest post

Link spre post
eliselan

Девочки, поднимаю вопрос, где можно приобрести косметику этой марки по хорошей цене:)))))))))()

Partajează acest post

Link spre post
lemon

46c121da39a6.jpg-20euro

Легко наносится, быстро впитывается, активно увлажняет и смягчает кожу.

Содержит светоотражающие микрочастицы и эффективно защищает от вредных солнечных излучений.

Обладает свойствами легкого тонального крема, разглаживает кожу, придает ровный оттенок и естественный вид.

Необходим после применения лосьона с АНА кислотами и крема «Премиум си вайт».

eu acestea le am, le-am procurat cu aceste preturi .

Купила такой крем маме, она очень довольна! Она никогда не пользовалась тональным кремом, не любит пудру, не любит "утежелять" лицо. А этот крем - идеальный. Я у нее попробовала, мне тоже понравился. Только у меня есть ощущение, что мое лицо начинает немножко жирновато блестеть после него. 

Partajează acest post

Link spre post
benik1

Девочки, поднимаю вопрос, где можно приобрести косметику этой марки по хорошей цене:)))))))))()

у косметологов.

Partajează acest post

Link spre post
Syberia

я купила Gold Sunblock 30 SPF у своего косметолога, месяц назад по цене 20 евро. Если кому-то нужен этот крем и не знает где его купить, пишите в личку и я спрошу косметолога если у нее есть крем в наличии и если да, дам ее координаты

Partajează acest post

Link spre post
asolli

Crema costă 19 euro,și aceasta indiferent de unde o procuri.

Partajează acest post

Link spre post
Syberia

cred ca nu e chiar asa, pentru ca eu am procurat-o cu 20 de euro de la cosmetologul meu. Am mai vazut acest pret citind tema curenta  :poka1:

Partajează acest post

Link spre post
asolli

cred ca nu e chiar asa, pentru ca eu am procurat-o cu 20 de euro de la cosmetologul meu. Am mai vazut acest pret citind tema curenta  :poka1:

Nu aș vrea să supăr pe nimeni,dar eu lucrez cu această cosmetică Anna Lotan(Israel),și această cremă costă 19 euro,doar dacă prețurile sau schimbat timp de o săptămînă,de cînd am procurat-o pt cîțiva clienți,fiindcă întradevăr e preferata multora. :poka1:

Partajează acest post

Link spre post
Syberia

insemna ca dvs. o procurati cu 19 euro pentru clientii dumneavoastra. Nu e corect sa spuneti ca in toate locurile unde se vinde, pretul este de 19. inseamna ca alti cosmetologii pun deasupra 1 euro, ceia ce pentru mine nu-s bani stiind ca iau crema aceasta de la o persoana de incredere. Nici eu nu vreau sa supar pe nimeni, dar trebuie sa spuneti info in mod corect, de ex., ca prin dvs se poate de o prucura cu 19 euro.

Imi cer scuze, daca totusi am suparat pe dvs.

Partajează acest post

Link spre post
krestik

а вы думаете косметолог не ставит наценку ? почти уверена в этом . просто я думала больше чем 1 евро, приятно удивлена если только евро :)

Editat de krestik

Partajează acest post

Link spre post
marischka

Я у своего косметолога покупала по 25 евро этот крем, еще в прошлом году.

То есть тут уже цена зависит от наглости косметолога.

Partajează acest post

Link spre post
Syberia

ну, им тоже надо зарабатывать, но 25 это конечно же уже слишком....

Partajează acest post

Link spre post
krestik

Мариш , я по 20 беру, если надо узнаю

Partajează acest post

Link spre post
asolli

insemna ca dvs. o procurati cu 19 euro pentru clientii dumneavoastra. Nu e corect sa spuneti ca in toate locurile unde se vinde, pretul este de 19. inseamna ca alti cosmetologii pun deasupra 1 euro, ceia ce pentru mine nu-s bani stiind ca iau crema aceasta de la o persoana de incredere. Nici eu nu vreau sa supar pe nimeni, dar trebuie sa spuneti info in mod corect, de ex., ca prin dvs se poate de o prucura cu 19 euro.

Imi cer scuze, daca totusi am suparat pe dvs.

Salut!Eu nu am scris mesajul nici pentru reclamă nici pentru a ofensa pe cineva(nici pe cosmetologul care o vinde cu 20 sau cu 25 fiindcă cel care a cumpărat cu acest preț la sigur e mulțumit de ea indiferent de preț și nu va veni la mine să o cumpere cu 1 euro mai putin,asta e logic)Eu doar am scris ceea ce știu,și eu nu am spus căci din „toate locurile unde se vinde„ se vinde cu 19 euro,eu am spus căci costă 19 euro crema și atît.sper că nu v-am supărat. :bye:

Partajează acest post

Link spre post
Syberia

eu nu am spus căci din „toate locurile unde se vinde„ se vinde cu 19 euro

sau eu nu inteleg bine romana... sau ...

Partajează acest post

Link spre post
asolli

sau eu nu inteleg bine romana... sau ...

Sincer să fiu nu vreau să intru în prea multe detalii...fiecare să cumpere de unde doreste,și cum am mai spus eu mi-am expus părerea și ce știu,cosmetologii care lucrază cu această cosmetică la sigur o să înțeleagă ce am vrut să spun:„indiferent de unde o procuri costă atît$„

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum