ghiurza

Косметика От Amway

Postări Recomandate

ghiurza

Приходил ко мне консультант ,долго много чего рассказывал, но мне интересно кто-то слышал что -нибудь об их продукции, как она.Поделитесь мнениями. :xm_04:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
marusecika

я слышала, это американцы, на счет качества - мнения наших знакомых различные, пользовалась их шампунем - не впечатлило. а то чтоим можно еще посуду мыть - вообще попугивает, цены - высокие. точно так же экономно можно расходовать и простые порошки, зубные пасты и все остальное, а над щеткой для посуды вечной - посмеялись, я лично люблю обновлять такие вещи, поэтому мне лично не очень нужна терочка за 25дол, зато нестираемая. поэтому - эта пордукция - на любителя, можите попробовать, а можите не пробовать - никто от этого не умрет

Partajează acest post

Link spre post
Natalocika

Amanda кажется консультант Amway. Я лично пользовалась только зубной пастой пока у меня не начали зубы реагировать на холодное горячее.

Partajează acest post

Link spre post
Нотажка

Очень классная фирма всё их нравиться и хоз.сред-ва и косметика.и кофе и чай......купив за эту цену вы получаете качество+экономия денег реально.....все очень концентрированно-просто нужно правильно всем пользоваться....

Стир.порошок на 3кг-я пользовалась 1год(2взросл.человек

а+1реб.)

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator danusicc

Eu stiu o persoana care este consultant si sefoloseste de praful de spalat,in urma lui ia esit o ALERGIE pe mini,ca nu stia cum mai repede sa se adreseze la medic

Partajează acest post

Link spre post
Emerald
Eu stiu o persoana care este consultant si sefoloseste de praful de spalat,in urma lui ia esit o ALERGIE pe mini,ca nu stia cum mai repede sa se adreseze la medic

:xm_11: fara suparare, Daniela, dar nu prea cred...poate de la altceva i-a iesit alergie?! :xm_14:

Eu, care de fapt sunt alergica, personal folosesc aceste produse (TOATE) de ceva timp si este OK!!!

De la detergentii clasici am alergie si de la miros...

Partajează acest post

Link spre post
Cosmica

M-am folosit de LOC, imi place mirosul si faptul ca e econom si ecologic. Si eu si sotul avem ceasuri de la partenerul Amway-ne plac foarte mult(calitate+design

). Mi-a placut rimelul, oja incolora de la ARTISTRY. Sotul folosete parfum ANTICIPATE - e pur si simplu super, la fel si crema dupa ras din seria HYMM. Are o piele foarte iritata dupa bierberit-iar crema il ajuta foarte mult. As incerca setul de cratite de la Amway si filtrul pt. apa, dar asta e deja mai costisitor :)

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator danusicc
:xm_09: fara suparare, Daniela, dar nu prea cred...poate de la altceva i-a iesit alergie?! :xm_09:

Eu, care de fapt sunt alergica, personal folosesc aceste produse (TOATE) de ceva timp si este OK!!!

De la detergentii clasici am alergie si de la miros...

Da,eu amu sed si scriu povesti,fata asta traia linga mine dinsa e consultant,ia tot are de la AMWAy,absolut totul.Dar daca nu credeti atunci de se mai pus intrebarea.Eu graiesc mult,dar numai nu minciuni.

Partajează acest post

Link spre post
Dotzya

Si eu sunt consumator/distribuitor al produselor amway. Majoritatea produselor pe care le avem sunt de acolo. Mie imi plac, le folosesc de 3 ani shi m-am obishnuit intr-atita ca nu ash putea renuntza la ele.

In privintza alergiei ... hm ... straniu, nu prea imi vine a crede dar ma rog ... ... eu sunt hiper alergica, pina la praful SA8 spalam cu Ariel in manushi.

Sunt o gramada de pareri despre produsele Amway ... pina la urma nu te potzi baza intru totul pe parerea altuia, fiecare poate sa incerce shi sa decida ii place sau nu ;)

Partajează acest post

Link spre post
m'amy

eu nu prea ashi crede in produsele lor "ecologice"

ei, cei care maninca totul din inginerie genetica shi crescut pe hormoni shi alte substantze chimice, sa vorbeasca de produse de igiena "ecologice".... brrr, nu prea cred

e parerea mea!

Partajează acest post

Link spre post
Amanda
Amanda кажется консультант Amway.

Уже забросили ( люди неадекватно уже реагируют просто, да и трудно в нашей маленькой стране сетевым маркетингом заниматься, про это и есть отдельная тема), покупаем только для себя и для знакомых.

Есть продукция без которой я просто не могу когда она заканчивается.

Но есть кое-что что мне не нравится, а может просто не подошло.

Там не так продукция экологична, как его упаковка.

Все консультанты конечно расхваливают на 100% продукцию, но я уже за 3 года много чего использовала, и повторюсь не все понравилось.

А есть люди( даже здесь на форуме) которые как увидят эту тему, закритикуют и Вас, и Эмвэй и всю продукцию.

Nu cred nici eu.

Alergia putea sa iasa de la orice altceva, inclusiv si de la mincare.

Eu din contra am o cumatra alergica la detergenti siu solutii de spalat vesela.

Acum de 3 ani, a uitat ce e aceasta folosind Dish Drops si SA8.

пИсИ: Сейчас собираемся посуду приобрести, считается, что превосходит Цептер

Кто-то пользуется уже?

Editat de Amanda

Partajează acest post

Link spre post
Amanda
eu nu prea ashi crede in produsele lor "ecologice"

ei, cei care maninca totul din inginerie genetica shi crescut pe hormoni shi alte substantze chimice, sa vorbeasca de produse de igiena "ecologice".... brrr, nu prea cred

e parerea mea!

Amway parca nu spune ca toate produsele sunt ecologice.Si nu se foloseste la ei nici o ingenerie genetica.

Fvbalajul se zice ca e ecologic( din soie)se distruge in pamint peste 2 ani.

Dar citeva produse naturale au, plus vitaminele.

Numai sa nu ma intelegeti gresit: eu nu indemn pe nimeni, doar imi expun parerea din ceea ce am vazut si am folosit.

Deja de vre-un an sintem doar simpli consumatori.

Очень классная фирма всё их нравиться и хоз.сред-ва и косметика.и кофе и чай......купив за эту цену вы получаете качество+экономия денег реально.....все очень концентрированно-просто нужно правильно всем пользоваться..

верно :xm_17:

Partajează acest post

Link spre post
LISSI

Единственное что мне нравится оттуда, это салфетки, которые удаляют пятна с одежды. Оч удобно кгда ребенок маленький.

Partajează acest post

Link spre post
Amanda
Единственное что мне нравится оттуда, это салфетки, которые удаляют пятна с одежды. Оч удобно кгда ребенок маленький.

Они пропитаны Loc, так же можно купить целую бутылку, он универсальный, я им все мою, запах свежий и приятный. Я бы не сказала, что дорого, другие средства заканчиваются быстрее и стоят с ансамбле дороже.

Но сколько людей, столько и мнений.

Partajează acest post

Link spre post
Emerald
Da,eu amu sed si scriu povesti,fata asta traia linga mine dinsa e consultant,ia tot are de la AMWAy,absolut totul.Dar daca nu credeti atunci de se mai pus intrebarea.Eu graiesc mult,dar numai nu minciuni.

:xm_04:  danusicc, nu am crezut, ca o sa reactionezi asa...eu nu  am nimic contra la cele spuse personal de tine...doar, ca din cele ce cunosc nu asi crede, ca alergia sa fie de la detergent!Pina la urma asta era parerea vecinei tale si nu tu personal te-ai confruntat cu problema...

Кто-то пользуется уже?

Da :xm_01: . eu ma folosesc deja de 2 ani si de setul de vase si de tigaile non-adezive...sunt exceptionale si mincarea este foarte sanatoasa, plus se gateste usor, fara apa, sale, grasimi, daca doresti asa!

Partajează acest post

Link spre post
@niri

Пробовала только оливковое масло и черный чай - все понравилось.

Partajează acest post

Link spre post
LISSI
Они пропитаны Loc, так же можно купить целую бутылку, он универсальный, я им все мою, запах свежий и приятный. Я бы не сказала, что дорого, другие средства заканчиваются быстрее и стоят с ансамбле дороже.

Но сколько людей, столько и мнений.

У меня этот лок есть . Т.е если я пропитаю им обычные салфетки, то получится тоже самое?

А чай 1 упаковку мы уже 3 года пьем, че то не идет он у нас!

Partajează acest post

Link spre post
Irinka

Eu nu pot spune de bine sau de rau despre aceasta productie insa iata ce am folosit eu si parerea mea

1 detergentul nu mi-a placut am spalat cu el albiturile si rezultat 0. Cioarapii albi ai copilului cum erau suri la talpita asa si au ramas, in acea perioada el se mai scapa in chilotei si atunci cind am spalat nu s-a luat deloc. Insa m-a bucurat faptul ca am intors detergentul si banii mi s-au returnat fara nici-o problema.

2 pasta de dinti si periutile le-am folosit, insa diferenta cu cele ce ne foloseam mai inainte nu am simtit

3 sapunul din glicerina mi-a placut, lasa pielea moale si placuta la atingere.

4 am luat vitaminele Acerola si Calciu pentru copii

Acestea sunt produsele ce le-am folosit, desigur ca putine dar am ramas tot la astea obisnuite care le cumparam din marketuri.

Partajează acest post

Link spre post
Diana

Eu folosesc doar antiperspirantul, l-am primit cadou. I-mi place.

In rest nu am incercat nimic. Mi-ati trezit interesul cu cratitele :xm_08:

Poate cineva sa-mi dea vre-un link unde pot sa gasesc informatia necesara, sa ma "prosveshesc" putin?

Partajează acest post

Link spre post
Amanda
Poate cineva sa-mi dea vre-un link unde pot sa gasesc informatia necesara, sa ma "prosveshesc" putin?

vesela ICOOK

amway.ro

Editat de Amanda

Partajează acest post

Link spre post
sana1

пробовала средство для ковров-понравилось,зубная паста-пока нормально

Partajează acest post

Link spre post
m'amy
Amway parca nu spune ca toate produsele sunt ecologice.Si nu se foloseste la ei nici o ingenerie genetica.

Fvbalajul se zice ca e ecologic( din soie)se distruge in pamint peste 2 ani.

Dar citeva produse naturale au, plus vitaminele.

Numai sa nu ma intelegeti gresit: eu nu indemn pe nimeni, doar imi expun parerea din ceea ce am vazut si am folosit.

Deja de vre-un an sintem doar simpli consumatori.

Aneta, sa shtii ca nu totzi sunt asha sinceri ca tine...

cunosc pe cineva care sustzine ca praful de spalat, solutzia pentru vesele sunt "ecologice" , precum ca sunt facute din porumb shi nu mai shtiu eu ce acolo... de aceasta ma mira faptul dat, dar am mentzionat mai sus de inginerie genetica nu anume la produsele lor, dar in genere in USA... iata acest lucru nu prea se leaga... ei consuma produse din inginerie genetica shi crescute hormonal, dar produc praf de spalat ecologic pentru totzi!

Partajează acest post

Link spre post
Amanda
Aneta, sa shtii ca nu totzi sunt asha sinceri ca tine...

cunosc pe cineva care sustzine ca praful de spalat, solutzia pentru vesele sunt "ecologice" , precum ca sunt facute din porumb shi nu mai shtiu eu ce acolo... de aceasta ma mira faptul dat, dar am mentzionat mai sus de inginerie genetica nu anume la produsele lor, dar in genere in USA... iata acest lucru nu prea se leaga... ei consuma produse din inginerie genetica shi crescute hormonal, dar produc praf de spalat ecologic pentru totzi!

Solutia de spalat vesela de la Amway, se considera ecologica( , a fost testata si la noi in tara si in Romania. Este un produs fara care nu pot. La Sigur e mai buna ca cele de pe peata noastra. Nu usuca miinile, vesela luceste si e foarte economa.

Faptul ca nimeni nu va spune din ce produse e facuta, dar u cred ca din cele modificate genetic, nu are sens.

Partajează acest post

Link spre post
Наталис

у меня пульверизатор для душ кабины, довольна

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum