Mariancik

Erectie La Baietei

Postări Recomandate

Mariancik

De la un timp am observat un lucru. De multe ori baiatul se trezeste plangand, si mai devreme nu intelegeam cauza. Apoi, am observat ca are un pic de erectie dupa somn, sau chiar in timpul somnului si banuiesc ca aceasta ar putea fi cauza plansetului. Cucusorul e partial deschis. Poate sa fie asta problema?

Ati observat asa ceva, mamici de baietei?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Emerald

Mariana, nu cred ca ar plinge din cauza asta....

uneori si la Dragos cucul e baston :curtsey: , dar el se joaca cu el!

Partajează acest post

Link spre post
Vanylya
Mariana, nu cred ca ar plinge din cauza asta....

uneori si la Dragos cucul e baston :good: , dar el se joaca cu el!

mamici cu baietzei, de cand cucul incepe sa fie baston? La baietzelul meu n-am observat niciodata :good: e devreme inca? :blush:

Partajează acest post

Link spre post
Milaia Mia

eu tot am avut momente de mare mirare, cind l am intrebat pe sot el a spus ca asta e ceva normal si baietii au erectie din nascare, doar ca la cei mici o au cind vor pipi.)))

Partajează acest post

Link spre post
Sandrina

Da, dupa somn am observat, iar dupa ce face pipi ii trece si in timpul somnului se-ntimpla, il pun sa faca pipi...Sotul mi-a spus ca e normal p/u partea barbateasca.... :good:

Doar ca nu plinge si nu acuza durere, poate e o iritatie la virf dn cauza nedeschiderii complete, infuzia de romanita ajuta mult. Sanatate.

Partajează acest post

Link spre post
Mariancik

Mersic mult. M-ati linistit un pic. Stiam eu de erectie la copii, dar un pic eram cam speriata sa vad la asa virsta.

Sotul spune ca el poate sa plinga din cauza ca cucusorul sta uneori in jos, si cind se ridica si e in pampers, poate cauza durere. Dar in chilotei nu are treaba cu susul-jos, dar oricum uneori se intimpla si plinge.

Partajează acest post

Link spre post
Milaia Mia

Marian, Max tot plinge cite o data cind se trezeste. Malo li, poate a visat urit, poate l-a trezit ceva mai devreme...idi znai ce au ei in cap)))

Partajează acest post

Link spre post
Mariancik
:girl_haha:  Nu este exclusa nici asa varianta. Sper sa fie doar coincidenta.

Partajează acest post

Link spre post
Milaia Mia

Mariana, pentru orice eventualitate arata cucoselul medicului, poate sa fie vreo infectie ceva, sau pur si simplu fa i citeva baite de romanitza sau margantovca.

Partajează acest post

Link spre post
Mariancik

Nadea, cu medicul aici e mai greu. Trebuie programare sau de plecat de urgenta la spital. Asa e sistema. Da asa vizual e ok, nu este nici o inflamatie, il dau cu sintomitina cind observ roseata.

Partajează acest post

Link spre post
elena79

Не хочу вас пугать,но в том то и дело что воспалительный процесс не всегда можно увидеть обычным взглядом.Наш ребенок в 5 мес. начинал плакать, плакать а потом писял. Мы обратились к Хирургу ,головка на писюле у нас тоже была не вся оголена .И хирург( благо что он наш нанаш ) сказал что это воспаление или фимоз. И предложил сразу подрезать оставшуюся плоть которая прикрывает головку.И на наших глазах чиркнул скальпелем или чем то еще потекла кровь...,сказал обрабатывать,синтоми

циновой,или левомеколем,делать упражнения с крайней плотью вверх вниз 5 дней...И теперь сыну 6 лет и все у нас в порядке...Думаю что стоит с таким вопросом обратиться к хирургу или урологу даж если это не легко сделать,но надо же себя успокоить,Это же такой главный орган у мальчиков...Здоровья вам!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum