RomanSonya

Prepelita (salpuc )angela

Postări Recomandate

RomanSonya

Vreau neaparat sa mentionez acest medic de la Dumnezeu. Numai multumita ei in familia noastra a aparut multasteptatul puisor dupa o sarcina oprita in evolutie si alte probleme care m-au macinat ani de-a rindul. N-am sa scriu la citi medici am fost, ce tratamente costisitoare si absolut neefective am urmat dar puteti sa ma credeti ca cind am venit la ea, gradul meu de disperare era maxim. Ce mi-a placut din start e ca nu este superficiala, intra in esenta problemei si pune suflet in ceea ce face. Pe linga toate e o femeie foarte modesta si placuta. Am atita incredere in ea, ca le-am recomandat-o tuturor prietenelor si ele sint foarte multumite.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
RomanSonya
Elena ea ginecolog la policlinica 4 fosta 7 sau eu incurc ceva. Caci ea e si ginecologul meu la care stau la evidenta la policlinica.

Mie tot imi place de ea, e ok si te simti cat de cat confortabil cu ea. Insa nasa mea nu are aceeasi parere ca si mine, nu ea placut de ea din start, caci dupa un control de rutina cu sarcina i-a provocat scurgeri de sange.

Da, despre ea merge vorba.

Despre aceasta nu pot spune nimic, te cred ca a fost , dar e foarte straniu, e atit de atenta si binevoitoare :girl_in_love: .. I-mi pare rau pentru nasa ta sper ca s-a rezolvat, se mai intimpla, nu e ceva esit din comun pentru gravide.

Partajează acest post

Link spre post
Anastasia

Я попала к этому врачу по необходимости. Первый раз когда делала док. для загса и второй раз по беременности и оба раза мне после этого весь день всё болело внизу живота (мацала как помидоры на базаре) и оба раза поранила слизистую когда брала мазок после чего ранка кроваточила.

Partajează acest post

Link spre post
Nay

Я попала к этому врачу по необходимости. Первый раз когда делала док. для загса и второй раз по беременности и оба раза мне после этого весь день всё болело внизу живота (мацала как помидоры на базаре) и оба раза поранила слизистую когда брала мазок после чего ранка кроваточила.

У меня, наоборот, все было сделано довольно аккуратно. Но есть одно но. Врач, уговаривая при беременности сделать довольно сложную и опасную процедуру ни слова не сказала о возможных последствиях (возможный выкидыш), наоборот, расписывала все так, что создавалось впечатление, что это не опаснее, чем анализ крови из пальца. Зато когда я отказалась и аргументировала свой отказ, она поддержала решение и похвалила за начитанность. Мне-то приятно, но как быть тем, кто не имеет возможности залезть в интернет и поискать информацию или просто не имеет привычки все за врачами перепроверять?

Partajează acest post

Link spre post
rodicela

e un medic super, ff atenta si grijulie cu pacientii. am fost la dna Angela la evidenta cu prima sarcina, mi-a placut. si la ultimul control mi-a zis cind trebuie sa concep fetita, fiindca primul e baiat, Am urmat indicatiile ei si iata astept o fetita acum. ii sunt profund recunoscatoare!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum