LEALEA.M

Zi De Nastere A Doua Fete Jemene

Postări Recomandate

LEALEA.M

Saptamina viitoare e ziua de nastere a cumatrei mele si fetitelor ei jemene,ele au 7 ani la toamna se duc la scoala,nici numi imajinez ce sa le cumpar.Sfatuitimi va rog ce pot sa le cumpar la suma de 500 de lei pentru ambele,mai multi bani :pardon:nu am.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
zviozdocica

poate luati o bijuterie de aur,am in vedere un culon pentru gemene:o inimioara in jumatate,jumate o dat la una,iar cealalta jumate la alta

52f0ee5668a4t.jpg

Partajează acest post

Link spre post
LEALEA.M

MMMda,idea e buna,ati vazut asa bijuterii undeva?sau le vindeti dumneavoastra?cit costa?

Partajează acest post

Link spre post
Ryna
MMMda,idea e buna,ati vazut asa bijuterii undeva?sau le vindeti dumneavoastra?cit costa?

посмотрите в Ауреоле.я видела наподобее недорого и оригинально

Partajează acest post

Link spre post
Coria

Cu acelasi succes puteti sa le luati bratari.(sunt fine si nu prea costisitoare)

Daca au parul lung le puteti lua niste agrafe cu pietre.

Sau daca merg la scoala vor trebui sa duca cont de timp...cand sa se joace cand se termina lectiiile, cand sa faca temele....deci le luati niste ceasuri de calitate.

Partajează acest post

Link spre post
zviozdocica

da,eu am vazut asa ceva linga Aureola,la doamnele care vind afara,pretul este cu mult mai mic la ele

Partajează acest post

Link spre post
LEALEA.M

Va multumesc mult pentru sfaturi,sotul ia placut ideia cu ceasurile,dar am gasit asa bijuterie si lam convins sa le cumparam,lantuasele leam luat de argint.

Partajează acest post

Link spre post
Tati

Классная идея с кулончиком!! Мы с систером тоже двойняшки, буду ждать нашего следующего Дня Рождения!))

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum