Vizitator Vito

Formatia "datina"

Postări Recomandate

Vizitator Vito

Salut tuturor, imi poate scrie cineva despre formatia Datina, mi i-au recomandat insa eu nu-i cunosc personal, si nici nu am auzit cum cinta. Daca cineva ii cunoaste astept raspunsurile

Editat de irishkkka

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Marias
Salut tuturor, imi poate scrie cineva despre formatia Datina, mi i-au recomandat insa eu nu-i cunosc personal, si nici nu am auzit cum cinta. Daca cineva ii cunoaste astept raspunsurile

Salut.Prietena mea a luat in iunia formatia aceasta.O costa 500 euro + 100- tamada.A spus ca i-a placut foarte mult calitatea muzicii, deja sa ajungem si sa vedem :)

Bafta si succese.

P.S. Eu am ales "Vatra" .E mai scumpa,insa sunt doar 6 trupe cu asemenea instrumente profesionale.pe mine ma costa tamada+foto si video+formatia din 6 instrumente+ 6 dansatori...1500 euro,dar ne-au facut si reduceri.

Partajează acest post

Link spre post
Feyyya
Salut.Prietena mea a luat in iunia formatia aceasta.O costa 500 euro + 100- tamada.A spus ca i-a placut foarte mult calitatea muzicii, deja sa ajungem si sa vedem :)

Bafta si succese.

P.S. Eu am ales "Vatra" .E mai scumpa,insa sunt doar 6 trupe cu asemenea instrumente profesionale.pe mine ma costa tamada+foto si video+formatia din 6 instrumente+ 6 dansatori...1500 euro,dar ne-au facut si reduceri.

Marias, imi dai shi mie careva informatii de contact a trupei "Vatra"? shi nu am intzeles bine: tamada+foto si video+formatia din 6 instrumente+ 6 dansatori sunt impreuna totzi sau i-ai selectat pe fiecare aparte?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum