Creatsa

Alprazolam

Postări Recomandate

Creatsa

Poate cineva cunoaste...Ni sa prescris unui matur pastile Alprazolam in decurs de 15 zile kite 0.5 pastile dimineata si 0.5 seara.Citind pe net am vazut ca creaza dependentza, deodata au aparut dubii de a bea sau nu...Mersi mult anticipat pentru orice ajutor!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Amanda

Alprazolamul e acelasi Xanax.

Si depinde din ce cauza i-au prescris.

Si 15 zile nu creaza dependenta( in orice caz nu am auzit sa faca dependenta in asa termen).Si doza nu e mare.

Insa dupa ce se termina tratamentul sunt cazuri ca boala reapare caci e p[utin 15 zile, dar vezi nu stiu cauza pentru care l-au administrat.

Sunt preparate care nu creaza dependenta, dar sunt foarte costisitoare si se beau mult timp, dar la fel depinde de cauza.

Partajează acest post

Link spre post
Creatsa

Mersi mult Aneta!!! A fost prescris pu k sa se linisteasca putzin organismul si pu k sa inceapa sa lukreze normal pancreasul, adik problema principala e pancreasul...

Poate sint si alte preparate care ar avea acelasi efect sau efect aproximativ k si Alprazolanul sau Xanax ...La copii spre exemplu ce sar prescris in situatzia data?Tinctura de odolean ar ajuta?Sau dureaza timp pina se va vedea efectul?Mersi mult!!!

Partajează acest post

Link spre post

Poate cineva cunoaste...Ni sa prescris unui matur pastile Alprazolam in decurs de 15 zile kite 0.5 pastile dimineata si 0.5 seara.Citind pe net am vazut ca creaza dependentza, deodata au aparut dubii de a bea sau nu...Mersi mult anticipat pentru orice ajutor!

Alproзолам это Ханах. Он помогает постепенно. Лучше не пить его больше 2-х недель потому что берет на крючок (зависимость). Но раз лечитесь им, то отнимать его надо о-очень постепенно. По пол таблетки неделю, потом еще меньше несколько дней. Иначе появится раздражительность и бессоница.

Partajează acest post

Link spre post
Пеппа

Nu va crea dependenta in 15 zile. Dar e posibil ca va trebui sa incepeti un alt tratament dupa ce intrerupeti alprazolam (care e simptomatic, nu este un tratament ca atare).

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum