Postări Recomandate

Vizitator iulia24

Sunt insarcinata 37 saptamini , mi-am ales ca medic pe d-l Gladun V.N. Ce parere aveti de acest medic? Sunt interesata de orice informatie.. Mersi :girl_cry2:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Noela

Eu am nascut la Gladun Serghei, dar cand am ajuns la spital de serviciu era medicul Dvs. medicul meu l-a sunat si l-a rugat sa ma examineze pina vine el (apropo ei nu sunt rude din cate stiu). In acele putine minute in care l-am vazut si m-a examinat mi-a creat o impresie buna, azis ca nasc in vreo 3 ore si asa a si fost. Sper ca ati facut alegere buna, succes!!!

Partajează acest post

Link spre post
Oxidado

Я обоих деток рожала у Валерия Николаевича. Но у меня были легкие хорошие роды, никаких эксцесов не было. В принципе, я довольна, был очень внимателен и после родов, приходил каждый день в палату, интересовался, как у нас дела. Я слышала о нем только хорошие отзывы. Удачи вам!!!

Partajează acest post

Link spre post
Катя

Я рожала почти два года назад у него. Больше к ниму рожать бы не пошла и никому не советовала.

Partajează acest post

Link spre post
lambordgini

Моя знакомая рожала у него. Причем рожала без договоренности, он дежурил тогда (А ЭТО Я ДУМАЮ МНОГО ЗНАЧИТ). Она осталась довольна, отношение с его стороны было хорошее, без нервов и криков, находил время даже для шуток. У меня он тоже присутствовал на родах, опять же шутил постоянно, подбадривал.

Очень суеверный, это мы со знакомой потом выяснили, когда рассказывали друг другу про свои роды.

Впрочем хороший дядичка, но не очень улыбчивый, постоянно с серьезным лицом ходит.

Partajează acest post

Link spre post
marlen369

моя подруга рожала у него(кесарево),не договаривались с ним.она не очень богатая ,поэтому отблагодарила как смогла(600 лей).но он после родов постоянно заходил,смотрел на шов ,интересовался о самочувствии,даже при мне он как-то заходил,очень внимательный.

все что знаю написала

Partajează acest post

Link spre post
Oxidado
Я рожала почти два года назад у него. Больше к ниму рожать бы не пошла и никому не советовала.

Катя, а почему, напиши, интересно.

Partajează acest post

Link spre post
mariana

Am nascut in 2007 la el si tot asa umblam la Sergiu dar el a iesit in concediu si atunci m-am dus la Valeriu. Medic ca medicul, destul de atent dar fara luare in seama peste masura aveam impresia ca primea la toate nasterele tot una fara sa faca vrio comparatie cu bani sau fara. Sotul era cu mine eu nu simteam nevoia cuiva sa vina permanent a veni in 11 ore de vrio 5 ori la mine mai ieseiau la fumat cu sotul cat ma mintea ca acus vine si nasc hehe, apropo atunci la schimb era o moasa foarte draguta Silvia cand ea intra cand el mie mi-a fost de ajuns, nasterea a fost obisnuita asa ca nu pot spune cum ar reactiona la ceva mai complicat. El apropo e pentru nastere naturala fara anestezii dar eu nici nu am cerut.

Partajează acest post

Link spre post
Катя
Катя, а почему, напиши, интересно.

Всех кого инетресует подробней напишу в приват.

Вижу я здесь одна такая недовольная, но мне всегда видилось другое отношение акушер - гинеколога.

Partajează acest post

Link spre post
Businka

Я у него рожала первого, но второго к нему рожать не пойду. Дядька он хороший, но его подход к родовому процессу мне не понравился. Особенно открывание шейки матки руками. Жуууууудко больно!

Partajează acest post

Link spre post
marina80

Я у него рожала первого, но второго к нему рожать не пойду. Дядька он хороший, но его подход к родовому процессу мне не понравился. Особенно открывание шейки матки руками. Жуууууудко больно!

МОЯ ПОДРУГА ПОТЕРЯЛА СОЗНАНИЕ КОГДА ОН С НЕЙ ЭТО СДЕЛАЛ.НА ЖИВОТ МНОГО РАЗ НАЖИМАЛ ЧТОБ ПОМОЧЬ И СИЛЬНО ЭТИМ ТРАВМИРОВАЛ РЕБЁНКА.

Partajează acest post

Link spre post
killkillpusycat

Я рожала у него этим летом, так получилось что договаривалась с акушеркой но пришлось делать кесарево так как малыш не опускался а он без воды там. Я осталась довольна. Да, он не сюсюкается и возможно некоторым покажется слишком хладнокровным, но для меня важно что он всё сделал правильно, малыш здоров, шов очень аккуратный и каждый день после родов заходил и осматривал.

Partajează acest post

Link spre post
aniri

Buna ziua, cine a mai nascut recent la acest medic, scriti va rog parerea despre el. Mi l-au recomandat, dar nus tiu ce sa fac.

Partajează acest post

Link spre post
npetruleac@gmail.com

buna ziua cine ma poate ajuta cu numarul domn-lui valriu gladun ...mersi anticipat

Partajează acest post

Link spre post
natikutza

buna ziua cine ma poate ajuta cu numarul domn-lui valriu gladun ...mersi anticipat

el deja nu mai practică! E acuzat de malpraxis! Succese!

http://www.realitatea.md/trei-medici-de-la-centrul-mamei-si-copilului--condamnati-pentru-malpraxis-la-doi-ani-de-inchisoare-cu-suspendare_25230.html

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum