vicol09

Отчаянные домохозяйки...

Postări Recomandate

vicol09

imi place la nebunie serialul, e si de viata, si de invatatura, si chiar momnete de comedie...cine il mai priveste???

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Хельга

Я смотрю скачала уже все новые серии с торентов.Прикольный сериал.

Partajează acest post

Link spre post
vicol09
Я смотрю скачала уже все новые серии с торентов.Прикольный сериал.

sper ca ca nu deranjeaza ca scriu in romina...inainte il difuzau la canalul NIT, dar acum rege la 2PLUS...in jurul orelor 20.00 daca nu gresesc de luni pina vineri, asa ca eu in zilele cind vin de la serviciu mai devreme si nu am de dus la careva cursuri ma acomodez in fotoliu si savurez serialul...intradeva

r imi place mult dar imi pare rau ca merge putin...l-as descarca si eu numai nu prea am timp sa fac lucru acesta. Oare este in vinzare???

Partajează acest post

Link spre post
ary
sper ca ca nu deranjeaza ca scriu in romina...inainte il difuzau la canalul NIT, dar acum rege la 2PLUS...in jurul orelor 20.00 daca nu gresesc de luni pina vineri, asa ca eu in zilele cind vin de la serviciu mai devreme si nu am de dus la careva cursuri ma acomodez in fotoliu si savurez serialul...intradeva

r imi place mult dar imi pare rau ca merge putin...l-as descarca si eu numai nu prea am timp sa fac lucru acesta. Oare este in vinzare???

Si eu ador acest serial :rolleyes: . Imi place foarte mult!!!!

Am privit deja tot sezonul 5, abia astept sa iasa urmatorul sezon.

Partajează acest post

Link spre post
music_4_life

Да, тоже люблю этот сериал.....

Досмотрела последние серии недавно, жду осени))...

хотя, видно, что сценарий уже с третьего сезона начали высасывать из пальца...

а в пятом, так вообще, каждая серия нелогичный сюрпрайс))...

ой, но затягивает зараза)) :bye:

Editat de music_4_life

Partajează acest post

Link spre post
annika

am privit toate 5 sezoane... si ma lesinam de ris - in cite se baga femeile celea:)

acum am citit pe site despre episoadele din sezonul 6 - - pare interesant si apar personaje noi/ le mai vin copii acasa si .....

astept ...

Partajează acest post

Link spre post
Viviann
imi place la nebunie serialul, e si de viata, si de invatatura, si chiar momnete de comedie...cine il mai priveste???

si mie imi place foarte tare am privit si la TVr1 macar ca trebuia sa citesc jos, apoi sa repetat si pe alte canale, insa mereu am privit aceleasi serii, sfirsitul nu lam mai vazut, sper sal mai arate

Partajează acest post

Link spre post
Наташенька

В период беременности просмотрела все сезоны. Вначале нравился безумно, но к концу подустала.

Partajează acest post

Link spre post
cassandra

Serialul e super!! Unul dintre putinele pentru care imi croiesc timp sa-l privesc neaparat. Imi place ca toate eroinele se aseamana intre ele si totodata sunt atat de diferite. Favorita mea este Lynette :)

Partajează acest post

Link spre post
snejok_L

супер сериал, жаль что последний сезон да и кажется последние 3 серии должны появится и все :mail1: че буду смотреть дальше не знаю, для меня этот лучше всех!!!!

Partajează acest post

Link spre post
mali_bebe

я смотрела, долго смотрела по каналу 2+ , пока его не перестали показывать,

причем не закончился сехзон, ваще ничего не ясно, словно прервали фильм и все..

и стали показывать "секс в большом городе".

ну я не сильно расстроилась по этому поводу))) "секс" тоже замечательным сериалом оказался! =)

Partajează acest post

Link spre post
Ada
Я буквально в прошлом месяце просмотрела все сезоны. 6 сезон, 8 серия - это последнее что у меня есть.

Жду продолжения :)

Здесь можно посмотреть онлайн или скачать 9 и 10 серию 6-го сезона.

Partajează acest post

Link spre post
Настенька

я уже посмотрела 9и 10 серии, качала на торенте. ну закрутилииииииииииии

Partajează acest post

Link spre post
Ada
я уже посмотрела 9и 10 серии, качала на торенте. ну закрутилииииииииииии

Ага, я не удержалась и посмотрела по спойлерам кто выживет после катастрофы и что там дальше произойдет...

Partajează acest post

Link spre post
music_4_life
Ага, я не удержалась и посмотрела по спойлерам кто выживет после катастрофы и что там дальше произойдет...

о) точно, нужно поискать спойлеры :pardon: ))))) а то следующая серия будет кажется после нового года, в январе(( каникулы у них))

Partajează acest post

Link spre post
snejok_L

где можно посмотреть по спойлерам? мне очень интересно кто же попал, надеюсь не Линет.....

Partajează acest post

Link spre post
Ada
где можно посмотреть по спойлерам? мне очень интересно кто же попал, надеюсь не Линет.....

Наберите в Гугле Desperate Housewives Spoilers.

Partajează acest post

Link spre post
snejok_L
Наберите в Гугле Desperate Housewives Spoilers.

спасибо!!!

вот что пишет : Nici un torrent care să conţină în denumire cuvântul/cuvintele "Desperate housewives Spoilers" n-a putut fi gasit.

Desperate housewives Spoilers

Partajează acest post

Link spre post
Настенька
спасибо!!!

вот что пишет : Nici un torrent care să conţină în denumire cuvântul/cuvintele "Desperate housewives Spoilers" n-a putut fi gasit.

Desperate housewives Spoilers

так не в торенте ищите, а в гугле наберите

http://www.google.ru/search?hl=ru&sour...aq=null&oq=

Partajează acest post

Link spre post
lambordgini

есть диски с этим сериалом, а вот все никак не посмотрю!

Partajează acest post

Link spre post
viorelaaa

Si eu privesc Desperate Housewives..e super serialul..l-am privit de la prima serie a primului sezon! Si acuma astept cu nerabdare a 13a serie din al 6lea sezon!

Partajează acest post

Link spre post
Prin4ipessa

где можно скачать все сезоны?нашла на торрентах с 4 сезона только.скиньте ссылочку на первые....спасибо заранее!

Partajează acest post

Link spre post
harnic_greerash

Ador serialul, din pacate nu am molitva sa-l privesc pe tot, sunt frumoase, nebune, si fiecare eroina reprezinta un anume tip de femei, e super...

Am o intrebare - cine si cu care dintre eroine se asociaza? EU mai fac inca un copil si sunt o copie exacta a lui Linnet (numai cu fete) :spiteful:

Editat de harnic_greerash

Partajează acest post

Link spre post
Ada
Ador serialul, din pacate nu am molitva sa-l privesc pe tot, sunt frumoase, nebune, si fiecare eroina reprezinta un anume tip de femei, e super...

Am o intrebare - cine si cu care dintre eroine se asociaza? EU mai fac inca un copil si sunt o copie exacta a lui Linnet (numai cu fete) :dash1:

Numai ca Linnet are 4 baieti! :spiteful:

Si e din nou insarcinata, deci va mai avea un bebelus.

Editat de Ada

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum