Vizitator Cristy

Grădiniţa Nr.125 Str. Ialoveni,98

Postări Recomandate

Vizitator Cristy

Salut fetelor. Spuneti-mi va rog ce stiti despre gradinita 125 de pe str. Ialoveni.

:girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
iceberg
Salut fetelor. Spuneti-mi va rog ce stiti despre gradinita 125 de pe str. Ialoveni.

:friends:

Мы ходим в этот садик уже 2 недели и пока претензий не имеем, дочка 2 дня уже остаётся до 16 часов. Конечно по утрам без особого энтузиазма идём, но думаю что скоро привыкнем. Воспитательница в нашей группе от 2 до 3 очень внимательная. А вообще о садике только хорошее впечатление, в этот садик ходил ещё мой старший брат, и я, и племянник и много разных знакомых.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Cristy
Мы ходим в этот садик уже 2 недели и пока претензий не имеем, дочка 2 дня уже остаётся до 16 часов. Конечно по утрам без особого энтузиазма идём, но думаю что скоро привыкнем. Воспитательница в нашей группе от 2 до 3 очень внимательная. А вообще о садике только хорошее впечатление, в этот садик ходил ещё мой старший брат, и я, и племянник и много разных знакомых.

mersi mult mult pentru informatie. O sa mergem sa vedem si noi cum este acolo

Partajează acest post

Link spre post
D@isy

Ieri am vorbit cu directoarea si sunt 13 locuri la cresa

Partajează acest post

Link spre post
D@isy

Ne-am luat indreptarea si am fost si la gradinita si am dus-o. Pe 1 iulie mergem la gradinita :girl_haha::curtsey::unsure:

Partajează acest post

Link spre post
Glebu6ka

Добрый вечер! Скажите пожалуйста где именно находится этот садик?

Partajează acest post

Link spre post
D@isy
Добрый вечер! Скажите пожалуйста где именно находится этот садик?

str. Ialoveni, langa Academia de adminstrare publica.

Partajează acest post

Link spre post
Jiraf

Этот садик работает? :)

Partajează acest post

Link spre post
Vasileok

Работает, работает!

Partajează acest post

Link spre post
Jiraf

:) спасибо

Он полностью молдавский?

Partajează acest post

Link spre post
evropa

и мы ходим в этот сад мне нравится садик может и молдавский не спрашивала но мы русские и кнам отличное отношение у нас группа 2-3 года 

Partajează acest post

Link spre post
Jiraf

и мы ходим в этот сад мне нравится садик может и молдавский не спрашивала но мы русские и кнам отличное отношение у нас группа 2-3 года 

простите, как это вы ходите в этот сад и не спросили на каком языке занятия?!

Partajează acest post

Link spre post
D@isy

:) спасибо

Он полностью молдавский?

Grupele sunt in limba romana, dar avem copii vorbitori de limba rusa, educatorii vorbesc cu copii in limba rusa, iar ei treptat invata limba romana

Partajează acest post

Link spre post
evropa

простите, как это вы ходите в этот сад и не спросили на каком языке занятия?!

у меня сын ходил в этот сад 10 лет назад и тоже не спрашивала какой садик , он молдавско - русский  но явно не русский самое главное чтоб отношение было хорошим !

Partajează acest post

Link spre post
ejik

подскажите,плиз,у Вас была д.Лариса воспитатель? как она ладила с ребенком?

мы пошли в группу 2-3 к ней,а она в отпуске на 1,5 мес.там молодая практикантка и мой сын категорически отказывается к ней ходить.я думаю его пока не водить,дождаться д.Ларису..

Partajează acest post

Link spre post
ana81

Buna, fetelor!

As vrea sa aflu cati copii sunt in grupa de pana la 3 ani? Si cum e mancarea? Pentru ca am auzit pareri total diferite, cineva e multumit, cineva deloc. Parintii care au copii in jur de 3 ani, sunteti multumiti de atitudinea educatoarelor si a dadacelor?

Merci mult!

Partajează acest post

Link spre post
D@isy

Buna, fetelor!

As vrea sa aflu cati copii sunt in grupa de pana la 3 ani? Si cum e mancarea? Pentru ca am auzit pareri total diferite, cineva e multumit, cineva deloc. Parintii care au copii in jur de 3 ani, sunteti multumiti de atitudinea educatoarelor si a dadacelor?

Merci mult!

In grupa de cresa educatoare este Dna Larisa, copii o adora. Dadaca este Dna Vera - iubeste mult copii, ii foarte grijulie, macar ca e foarte in varsta, i-a copii in brate, ii schimba, ii incalta, ii foarte atenta. Ambele sunt bravo!!!

Mancarea e buna, copiilor le place!

Partajează acest post

Link spre post
ana81

Merci mult! Am inteles ca in grupa sunt peste 30 copii? Majoritatea gradinitelor sunt supra solicitate.

Partajează acest post

Link spre post
evropa

у нас в этой группе было 23 ребёнка, садик замечательный, если нам не было так далеко ходить ,то не за-что не поменяла ,хоть он и молдавский !

Partajează acest post

Link spre post
D@isy

Merci mult! Am inteles ca in grupa sunt peste 30 copii? Majoritatea gradinitelor sunt supra solicitate.

In restul grupelor sunt peste 30 copii, iar la cresa -  nu, sunt cam 20 copii

Partajează acest post

Link spre post
GaliushaV

Unde anume se afla. Adresa va rog !?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum