taniuhis

Geta Burlacu La Nunti,

Postări Recomandate

taniuhis

Noroc fetelor! Va rog sa va impartasiti cu impresiile, ea spune ca nu cinta jazz la nunta daca nu vreai, dar care e situatia in realitate fiindca n-am vazut-o cum cinta la nunti?are cineva poate inregistrare cu ea pe la vreo nunta?

Editat de irishkkka

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
dinaz

Geta cinta la nunti? super... daca iti poti permite eu zic nici sa nu te gindesti... am fost la citeva concerte de ale ei... e super buna... cinta populare foarte frumos, si de estrada... diferite.. nimeni nu a spus ca cinta doar jazz :)

Partajează acest post

Link spre post
motyliok
Noroc fetelor! Va rog sa va impartasiti cu impresiile, ea spune ca nu cinta jazz la nunta daca nu vreai, dar care e situatia in realitate fiindca n-am vazut-o cum cinta la nunti?are cineva poate inregistrare cu ea pe la vreo nunta?

кто-то из знакомых рассказывал что был на свадьбе где она вела - очень понравилось, сказали что она отлично ведет и на молд и на рус

Partajează acest post

Link spre post
fashion

Это супер-женщина!

И споет она то,что попросите!

100%

Partajează acest post

Link spre post
Cristinka

Da, si eu o cunosc pe Geta si am vazut-o la multe nunti! ea intradevar e SUPER! Foarte bine conduce! Si daca va mai intereseaza ceva - scritimi ca va pot ajuta Geta si chiar si cu muzica la nunta! Ca cunosc niste baieti tot Super si Geta iubeste sa lucreze cu ei!

Partajează acest post

Link spre post
SuperMama

geta a moderat nunta finilor nostri. a fost f. bravo, a creat o atmosfera foarte tinereasca si degajata. a cantat si populare, si in alte limbi. din cate stiu repertoriul se discuta in prealabil cu tinerii.

Partajează acest post

Link spre post
KaTeHa

Поддерживаю.

Лдета - супер-пупер девушка и певица особенная.

Она может практически все:) прекрасно воспитана, оччччень приятная... одним словом - чудесная!!!

....интересная и общительная:)

Partajează acest post

Link spre post
purple

De 14 Feb,la Chateau Vartely Geta a fost prezentatoare.

Mi-a cucerit inima :) Canta foarte frumos si latino si alte stiluri,vorbeste clar, frumos,stie sa captiveze atentia.

Hmm..si eu sunt curioasa oare cat costa serviciile ei...

Partajează acest post

Link spre post
purple

Fetelor, stie cineva care e pretul aproximativ al serviciilor Getei Burlacu pt nunta?

Ca moderator..

Va rog mult,cine stie imi scrieti in privat

Va multumesc :girl_in_love:

Partajează acest post

Link spre post
Irusick

девочки срчно нужны контакты Geti Burlacu - у кого они есть - скиньте плиз в личку.

Заранее благодарна

Partajează acest post

Link spre post
purple

ответила ЛС :girl_haha:

а вот её сайт:

www.getaburlacu.md

Editat de luminella

Partajează acest post

Link spre post
Evelina

O iubesc pe Geta foarte mult! ea e bravo!

Partajează acest post

Link spre post
Karapuz

Eu am fost la nunta la Sala de Aur si conducea nunta Geta Burlacu- un om cu inima mare, o interpreta ffffoarte buna intradevar conduce bine si in rusa si in romana :curtsey:

Servea *ссылка* si cafea la masa de furset discuta cu toata lumea fara aere de vedeta a atras atentie la copilasii mici,e foarte bravo insa nu stiu cit cere pentru serviciiloe ei,daca stie cineva scrieti

Partajează acest post

Link spre post
purple

N-am regretat nici-un moment ca am ales-o pe Geta.Putin spus Bravo!

Repertoriul ei e super si formatia cu care a fost la fel!

Ce sa zic,am ramas foarte satisfacuti!

Partajează acest post

Link spre post
Evelina

Acum, dupa cite spunea lumea, Jeta costa 500 eu. Modereasza toata noaptea pina la sfirshitul sarbatorii in 2 limbi + interpreta. Are un repertoriu tare bogat: populare, de estrada (moldveneasca, rusa, englza, spaniola), jazz, etno, s.a. Cine o sa o invite nu o sa regrete deloc. In augus sunt invitata la o nunta unde Geta va fi moderator si interpret. Stiu ca am sa vin de la nunta ceea foarte multumita!

Partajează acest post

Link spre post
purple

Poti sa fii sigura de acest lucru!

Pe linga faptul ca e o interpreta extraordinara, ca persoana e super!!

Partajează acest post

Link spre post
solnysko
Acum, dupa cite spunea lumea, Jeta costa 500 eu. Modereasza toata noaptea pina la sfirshitul sarbatorii in 2 limbi + interpreta. Are un repertoriu tare bogat: populare, de estrada (moldveneasca, rusa, englza, spaniola), jazz, etno, s.a. Cine o sa o invite nu o sa regrete deloc. In augus sunt invitata la o nunta unde Geta va fi moderator si interpret. Stiu ca am sa vin de la nunta ceea foarte multumita!

это просто прекрасно!

хороший голос и если человек так раскован и обладает таким даипазоном-то я думаю никто не будет разочарован

Partajează acest post

Link spre post
dreamscape

Multumesc mult :curtsey:

Buna seara tutror miresuicilor! ajung si eu cu pasi rapizi la alegerea muzicii si prezentatorului pentru seara noastra...as vrea sa va intreb a contactat-o careva pe Geta recent? care sunt preturile ei in acest sezon? ea vine singura sau cu tot band-ul? :musik1:

Partajează acest post

Link spre post
Evelina

Eu pot sa-ti raspund la intrebarea ta. Geta vine sau ca moderator si cintareatsa - 500 eu sau cu ansamblu - 1600 eu. In sansamblu sunt 5 baieti: clape, vioara, accordion, saxofon, inca o voce barbateasca + Geta respectiv. Ultima data am vazut-o pe geta cu ansamblu la o nunta in mai. A fost foarte frumos. Geta a fost super si baietii sunt profesionishti. Repertoriu e destul de bogat. Eu cred ca nu o sa regreti daca ii inviti.

Partajează acest post

Link spre post
Lory22

Salut fetelor,puteti sa-mi da-ti contactele ei?va rog mult

Partajează acest post

Link spre post
Evelina

Geta Burlacu 069140278

Partajează acest post

Link spre post
Umka07

La cine o fost Geta moderator si cintareata, rog pareri?

Partajează acest post

Link spre post
Evelina

La cine o fost Geta moderator si cintareata, rog pareri?

Eu am fos la multe nunti cu Geta. Si mie, de ex, imi place foarte mult doamna. E foarte inteligenta, e hazlie, nu se simte cel mai mare Star din lume, vorbeshte cu toata lumea, e foarte pozitiva si bine inteles, cinta bine ))))

Partajează acest post

Link spre post
natinati

Отработали с Жетой на свадьбе 4 августа. что вам сказать- мне захотелось остаться , т.к. мы работаем только на встречу гостей. Море позитива, дружелюбия исходит от этой милой женщины. Если бы я выходила второй раз замуж - позвала бы ЕЕ, не задумываясь! Кстати, вела она русскую свадьбу, так что насколько я поняла, она абсолютно легко может вести как молдавскую, как русскую, так и русско-молдавскую свадьбу! Браво Жете!!!

Partajează acest post

Link spre post
Ellyna

intradevar Geta e bravo, repertoriul e variat, conduce bine si nu e "bagacioasa", mi-a placut foarte mult :dance::party:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum