Vizitator Черная Кошка

Детская Обувь Zorile

Postări Recomandate

petoxy

oooo si noi am profitat de aceasta actiune am procurat fetei cizme de toamna cu 740 cizme baiaului cu 350 si pantofii fetei gratuit erau la pretul 340 lei, la fel sper sa se poarte bine, pacat este ca nu au asortiment bogat, de exemplu fetita mea este la perioada de trecere de la marile de copii la cele de maturi adica 35 de la copii ii sunt mici, iar 36 de la maturi ii sunt gigantici sper sa-i gasesc la concurentii lor

Editat de petoxy

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
MBellucci

у дочки были сандалии этим летом.мягкие и симпатичные. довольна ими.

Partajează acest post

Link spre post
ihtus

А я в этом году первый раз купила обувь от Зориле, сапоги зимние дочери. И приятно удивлена, месяц носим и я очень довольна качеством. (странно, что всегда стараюсь брать отечественное, если оно конкурентноспособно, но вот Зориле как-то обходила)

такие носим

IMG_4079.JPG

Partajează acest post

Link spre post
petoxy

Alina sunt foarte dagute, dar noi nu avem norok fetita mea este la marime de trecere si ei pentru noi nu au nimic, pentru baietel de iarna insa imi plac

Partajează acest post

Link spre post
Alessya

Zorile in ultimul timp chiar uimesc si prin calitate si ca pret sun ok

Partajează acest post

Link spre post
Calina

am fost sa vedem sandale si nu au aproape nimic pentru cei mici,sunt vre-o doua modele din an dar nici marimi nu au .

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator

Девчонки,слава богу,что у вас хорошо "Зориле" носится,а вот мне не повезло,теперь никогда у них не беру,может кожа была плохая вот и поползла :scratch_one-s_head:

Partajează acest post

Link spre post
olnat-ka

251874_473916232635533_1900340235_n.jpg

307043_473916669302156_1194217568_n.jpg

am vrut sa sustin producatorul autohton si am cumparat sandale Sofiei de la Zorile. Mai ales ca e plin Chisinaul cu panourile lor publicitare. Pai, acum pot zic ca mai bine bagau banii in calitate, si nu publicitate. Iata poftim: sandale incaltate maxim de 7-8 ori. Si chiar daca as fi pastrat cecul, oricum nu obisnuiesc sa merg la cearta. Pret aprox. 350 lei

ceea ce vedeti sur - nu e murdarie :)) asa s-a ros "pielea lor alba "

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

Mda.... Nata, ele arata mai rau decit cele purtate de Andrei de o vara intreaga.... Desi cele purtate de noi au fost seria Picci...

Partajează acest post

Link spre post
elenka

Niciodata n-am vazut ceva la ei care sa-mi placa

Nu schimb pe nimic firmele europene de incaltaminte pentru copii, mai ales dupa ce le-am incercat pe propriile picioare

Partajează acest post

Link spre post
Юбочка из плюша

нет слов (

зря не хотите им вернуть.

Partajează acest post

Link spre post
jagoda

am vrut sa sustin producatorul autohton si am cumparat sandale Sofiei de la Zorile. Mai ales ca e plin Chisinaul cu panourile lor publicitare. Pai, acum pot zic ca mai bine bagau banii in calitate, si nu publicitate. Iata poftim: sandale incaltate maxim de 7-8 ori. Si chiar daca as fi pastrat cecul, oricum nu obisnuiesc sa merg la cearta. Pret aprox. 350 lei

ceea ce vedeti sur - nu e murdarie :)) asa s-a ros "pielea lor alba "

Nata, dar nu e vorba de cearta. E dreptul cumparatorului sa ceara si obligatiunea lor sa ofere inlocuirea produsului necalitativ cu altul nou.

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

Nata, dar nu e vorba de cearta. E dreptul cumparatorului sa ceara si obligatiunea lor sa ofere inlocuirea produsului necalitativ cu altul nou.

eu am cu ei experienta pozitiva in ceea ce priveste returnarea incaltamintei

am scris in tema cum am intors incaltamintea de iarna a sotului si fara prob si nervi si stres

Partajează acest post

Link spre post
tayshka

Моим босаножкам месяца нет, как развалилась вся подошва. Нет сил с ними ругаться.... больше обувку не буду покупать.

Partajează acest post

Link spre post
olnat-ka

decit sa le returnez si sa cer banii - nu cred sa fie mai cu folos, decit sa le fac "publicitate" in forumuri si retele de socializare! Poate asa isi vor da seama ca daca te apuci sa vinzi ceva - e bine sa o faci nu doar o singura data: adica eu poate mai intram in magazinele lor daca aceste sandalete se purtau bine. Dar acum, va dati seama ca le voi trece pe alaturi cu pas grabit

Editat de olnat-ka

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля

Моим босаножкам месяца нет, как развалилась вся подошва. Нет сил с ними ругаться.... больше обувку не буду покупать.

Таня, а какие у тебя босоножки?

Partajează acest post

Link spre post
Читательница

Да ладно, ну че-то уж совсем... Да, выбрать сложно, но кое-что есть хорошее. Я купила себе у зориле уже третью пару обуви - просто в восторге, очень довольна, ноги в комфорте как никогда, ни одного дня не натирали, ходить могу очень долго, дорого (хотя тоже, смотря с чем сравнивать), но очень удобно. Мужу обувь брали - закрытая обувь хорошо носится, сандалии - совсем не нравятся застежки. Детям брала два года назад сандалии - хорошо проносили лето. Зимнюю не смогла выбрать ни себе, ни детям. Пасусь там у них долго и часто, пересматриваю, перебираю. Бабушки наши в их шлепанцах вот второе лето безвылазно ходят, кстати, эти шлепки недорогие у них были. Ну в общем и в целом, можно найти у них хорошую мягкую обувь, только сложно искать. Ну обувь вообще - очень сложный и капризный вопрос. :)

Partajează acest post

Link spre post
tayshka

Таня, а какие у тебя босоножки?

Я бы отфоткала, да выбросила давно. Модель

ипа греческие босоножек.

Наташа, я малому босоножки купила поскидкам, дёржится пока.

Partajează acest post

Link spre post
oxi

чтоб ребёнка зря не тащить в магазин сделала ей фото обзор - может кому будет интересно

это конечно не весь выбор,ориентировалась на цену до 300 лей босоножки и туфли

5571f1d529bd6_collage1.jpg

5571f1e9252f9_collage2.jpg

5571f204840c8_collage.jpg

Partajează acest post

Link spre post
jagoda

Девочки кто как ним заходил

Демисезонные сезон уже есть или пока летнее распродают?

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum