Cream

Filme Muzicale Pentru Copii

Postări Recomandate

Cream

Imi aduc aminte cum atunci cind eram mica sedeam cu gura cascata(in directul sens al cuvintului )cind derulau la TV filmul"Veronica".Iata ca acum citeva luni l-am gasit printre torrente si acum copii mei nu se pot desprinde de el.Cea mica se trezeste si imi spune sa-i pun UNICA=Veronica.

Pentru cei care doresc si au acces la Torrentsmd.com-----il puteti gasi chiar aici

Inca un film din copilaria mea este si "Maria,Mirabela",la fel de interesant si atractiv pentru copii pe care il gasiti uiteaici

Si inca o rugaminte :mail1: cine stie unde pot sa gasesc filmul"De ce ursul n-are coada" va rog sa-mi dati un indiciu :kuk:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
infinit

Maria Mirabela lipseshte... Poate poti sa-mi scrii un disk cu filmul pls?...

Partajează acest post

Link spre post
inx

aceste filme erau si ramin preferatele mele,imi amintesc de copilarie

Partajează acest post

Link spre post
Irinka

Noi avem Maria Mirabela pe disc cine doreste sa-l copie il dam cu placere. Baiatul meu se uita cam o data la 2 saptamini la el si-i place.

PS Si eu ma uit la el imi place foarte mult de Oache

Partajează acest post

Link spre post
xiusca

si noi avem filmuletul Maria mirabela si veronica, mersi tie, cream (este nana catalinei).

Dar acu recent am scos tot de pe torents si "Spargatorul de nuci" si "Degetica" in romina, sunt destul de placute.

Pentru copilasi mai mari am gasit si Harap Alb, dar fetitei mele nu ia prea placut cred ca e cam plictisitor pentru ea. :cool:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum