Postări Recomandate

albinutza

De cosmetica nu stiu nu m-am folosit, dar gelul pentru vase foarte mult i-mi place, e foarte consistent. Deja de multi ani al folosesc, am incercat sa mai schimb, dar TOATE gelurile i-mi usuca mainele. La fel sunt multumita si de sapunul lor lichid.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
SuperWoman
De cosmetica nu stiu nu m-am folosit, dar gelul pentru vase foarte mult i-mi place, e foarte consistent. Deja de multi ani al folosesc, am incercat sa mai schimb, dar TOATE gelurile i-mi usuca mainele. La fel sunt multumita si de sapunul lor lichid.

Gel pentru vase???? prima data aud, dar cit costa si unde se vinde?

Partajează acest post

Link spre post
LYLYA

eu am folosit balsam pentru par si nu as putea spune ca am ramas foarte incintata... :laught1:

Partajează acest post

Link spre post
albinutza
Gel pentru vase???? prima data aud, dar cit costa si unde se vinde?

Poate nu corect m-am exprimat(sory), am avut in vedere gel pentru vesela, tot timpul sotul i-mi cumpara (5 litri - 80 lei daca nu gresesc) de la magazinul lor ce se afla pe Armeana (colt cu Stefan cel Mare).

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman
Poate nu corect m-am exprimat(sory), am avut in vedere gel pentru vesela, tot timpul sotul i-mi cumpara (5 litri - 80 lei daca nu gresesc) de la magazinul lor ce se afla pe Armeana (colt cu Stefan cel Mare).

Da da e clar ca pentru vesela,am inteles, pur si simplu nu stiam ca este asa ceva la viorica.Vreau sa-mi cumpar sa incerc, caci de la Fairy mi se crapa pielea de pe maini :wink:

Partajează acest post

Link spre post
albinutza
Da da e clar ca pentru vesela,am inteles, pur si simplu nu stiam ca este asa ceva la viorica.Vreau sa-mi cumpar sa incerc, caci de la Fairy mi se crapa pielea de pe maini :wink:

Aceeasi problema si tot la Fairy.

Ai au si cate un litru (in jur de 20 lei). Eu tot cand merg pe la piata sau in centre comerciale nicaeri nu gasesc solutia data, cand le intreb pe vanzatoare se uita foarte straniu la mine. Unica ce denumirea am uitat-o, ca nu-s acasa da paremi-se ca e (Dele).

Editat de albinutza

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman
Aceeasi problema si tot la Fairy.

Ai au si cate un litru (in jur de 20 lei). Eu tot cand merg pe la piata sau in centre comerciale nicaeri nu gasesc solutia data, cand le intreb pe vanzatoare se uita foarte straniu la mine. Unica ce denumirea am uitat-o, ca nu-s acasa da paremi-se ca e (Dele).

Mersi pentru info, tre sa trec pe la magazinul central sa-mi iau :wink:

Partajează acest post

Link spre post
albinutza
Mersi pentru info, tre sa trec pe la magazinul central sa-mi iau :curtsey:

Cu ceam mai mare placere! :wink::wink:

Partajează acest post

Link spre post
danusic

Si eu asm auzit de el,da este la magazinul central

Cind facem o tura?

Partajează acest post

Link spre post
Happy Mum

у меня есть крем тави для рук "антиэйдж" нравится, но немного насыщенный запах для меня

Partajează acest post

Link spre post
zeanulea

folosesc sampon si balsam din seria noua flovio, sunt foarte multumita, mai ales ca are un miros placut, asa ca mi-am luat si crema de miini din aceeasi serie si nu am ramas dezamagita :shok:

Partajează acest post

Link spre post
cristinus

Eu personal nu folosesc nimic de la Viorica (nici nu am incercat) dar pentru copil absolut tot cumpar de la ei,eu cred ca e cit de cit mai natural fata de alte produse.Poate cu timpul o sa le incerc si eu.... :curtsey:

Partajează acest post

Link spre post
klubnika

масло детское для массажа вроде неплохое,остальное ничего не нравится...

Partajează acest post

Link spre post
Alinushka

А мне нравятся у них маски для лица. Особенно маска с огурцом и лецитином!

Partajează acest post

Link spre post
Sandrina

Eu am terminat crema de fata CLIVIA bio, cu ulei din seminte de struguri si am de gind sa-mi mai cumpar una ! :dash1:

Partajează acest post

Link spre post
jagoda

O prietena de a mea si-a luat sampon, cu extract de galbenele, de la Viorica. Zice ca de acum nici balsam nu-i trebuie.

Mi-am luat si eu recent un sampon, cu extract de brusture. L-am folosit abia de 2 ori. Asa cum am un par cu probleme-- cade foarte tare, si mai e si ondulat--, nu stiu kit va dura pina kind vor fi vizibile efectele.

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman
O prietena de a mea si-a luat sampon, cu extract de galbenele, de la Viorica. Zice ca de acum nici balsam nu-i trebuie.

Mi-am luat si eu recent un sampon, cu extract de brusture. L-am folosit abia de 2 ori. Asa cum am un par cu probleme-- cade foarte tare, si mai e si ondulat--, nu stiu kit va dura pina kind vor fi vizibile efectele.

Macar daca nu v-a placut, nu va pare rau sa-l aruncati la gunoi, caci nu este scump, dar eu am aruncat si sampon de 300 lei...

si m-a durut la inima.

Partajează acest post

Link spre post
РИША

многое от нашего производителя хорошее.. но так как и с дорогой косметикой.. всё индивидуально..

кому то подходит а кому и вовсе...

нужно выбирать не то что дороже а то что подходит по составу и еще мы привыкли платить за оболочку.. за рекламу и имя...

но многие уже и не смотрят что там внутри.. главное раз марка дорогая значит - хорошая..

зачем же так.. не всегда это так.. и дорогая косметика и дешевая почти на одном уровне.. дада.. не всегда.. и не везде..

но.. каждый сам себе доктор и выбирает то что ему по душе...

БУДЬТЕ ЗДОРОВЫ И КРАСИВЫ!!!

Partajează acest post

Link spre post
Coria

In ultimul timp am cumparat parfumuri barbatesti....in jur de 90/100 lei.Arome persistente aduse din europa.Chiar i-a placut sotului.

Partajează acest post

Link spre post
Xiqy
Очень понравилось детское масло, купила по рекомендации массажиста, используем для массажа, никакой аллергии и прочих высыпаний нет, жирной пленки тоже.

Sunt total de acord,unicul ulei la care bebe a mea(de fapt foarte alergica)nu a dat alergie in timpul masajului!

HHHHHhmm trebuie de incercat atunci :girl_haha: , eu ma folosesc acuma cu sampon de asta simplu din struguri, dar de multe ori ma uitam in market la Flovio si ma gindeam sa-l cumpar sa-l incerc dar nu eram sigura....

Am avut din Flovio Gel pentru igiena intima, Parfum- pina cind unicul care m-a incantat dupa Laura de Laura Biagiotti si chiar acum am o crema de maini cu textura fina din seria respectiva sunt multumita!

Partajează acest post

Link spre post
Sandrina

Am avut din Flovio Gel pentru igiena intima, Parfum- pina cind unicul care m-a incantat dupa Laura de Laura Biagiotti si chiar acum am o crema de maini cu textura fina din seria respectiva sunt multumita!

Xiqy, cum se numeste parfumul de care ai ramas impresionata? asta, asa, din simpla mea curiozitate, mersi. :acute:

Partajează acest post

Link spre post
albinutza
Macar daca nu v-a placut, nu va pare rau sa-l aruncati la gunoi, caci nu este scump, dar eu am aruncat si sampon de 300 lei...

si m-a durut la inima.

Dar de ce de aruncat... se poate de dat cuiva sau de pus in loc de clatitor in masina de spalat...

Partajează acest post

Link spre post
NataliC

Daca e sa luam conlucrarea firmelor noastre cu cele de talie europeana sau chiar mondiala, asta deloc nu inseamna ca pentriu Moldova se produce la fel, si din aceeasi materie prima. Am avut ocazia sa vad depozitul pentru export aunei fabrici renumite de confectii. Mama draga, mi-am dat seama ca pentru Moldova se coase din cele mai ieftine si necalitative stofe, iar pentru export erau costume barbatesti la rang de Pierr Cardin...asa ca la fel e si cu cosmetica...

Partajează acest post

Link spre post
SuperWoman

Am vazut publicitate in centru la Viorica ca a aparut un produs nou, oja pentru intarirea unghiilor de la Flovio.Sunt curioasa e bun, a incercat cineva?

Partajează acest post

Link spre post
danusic

Eri,mi-am terminat Vichi-ul meu si chiar am intrat la Viorica,miam laut crema de zi De struguri,mmm-rce miros placut are.Si mi-am cumparat crema-masca piling usor,foarte blind pentru piele,si la fel cu miros placut.

Sunt multumita de cosmetica lor. :sad:

Am vazut ceva pentru unghii,dar nu mam interesat? :dash1:

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum