Vizitator Гость_Natalita_*

Nesatisfacuta Sexual,dar...

Postări Recomandate

Vizitator Pentru NATALUA

Buna Natalia.nu voi intra prea mult in subiect aici .te rog trimite-mi un email la adresa vi_har_tid@yahoo.com  as vrea sa discutam putin pe subiect .pupici

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Vizitator vizitator

buna la totii  nui de vina barbatul majoritatea barbati daca nu se simt bine cu sotiea ap nici nu doreste ca so satesfaca pe ea 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Raspuns rapid

Buna ma numesc Ionut sunt din constanta si daca vrea o fata / femeie nesatisfacuta sa incerce ceva dragut sa ma contacteze 0760334359 nu raspund la privat 

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Nadim

Vreau să-i mulțumesc lui Dr.Wealthy că mi-a readus fostul iubit, ne-am despărțit mai mult de 8 luni și mi-a spus că nu va mai vrea să mă mai vadă în viața lui. Îl iubesc atât de mult, încât nu mă puteam gândi să mă întâlnesc cu vreun bărbat din nou, am fost confuz și deprimat din cauza dragostei pe care o aveam pentru el. Am făcut tot ce am putut să fac ca el să se întoarcă la mine, dar toate au intrat zadar. așa că am decis să iau legătura cu vraja, nu am crezut în turnarea vrăjii, vreau doar să încerc, poate că ar rezolva pentru mine. Am contactat Dr.Wealthy pentru ajutor, iar el mi-a spus că trebuie să arunce o vrajă de dragoste, i-am spus să o facă. după 5 zile, prietenul meu m-a sunat și a început să-mi ceară scuze că m-a părăsit și, de asemenea, mi-a spus că încă mă iubește. am fost foarte fericit și îi mulțumesc Dr.Wealthy că m-a ajutat să-mi revin fostul înapoi pe mâini. vraja lui este cea mai mare din întreaga lume, vraja de dragoste pe care a aruncat-o pe fostul meu l-a făcut să se întoarcă la mine. toate doamnele care doresc să-și întoarcă spatele, vreau să îl contactați pe Dr.Wealthy pentru întoarcerea fostului iubit și, de asemenea, fosta iubită, el poate, de asemenea, să arunce orice fel de vraja pe care doriți să o arunce pentru voi. e-mailul său de contact este wealthylovespell@gmail.com sau numărul Whatsapp +2348105150446, trebuie doar să încercați-l și va fi o soluție pentru problemele dvs.

Partajează acest post

Link spre post
theodore

Salut prieteni, aceasta este mărturia mea. suntem casatoriti de 5 ani si impreuna de 9 ani. am fost despărțiți timp de 4 luni. El își dorește afară și nu este dispus să ne salveze căsnicia. Am fost un cuplu grozav (cel puțin am crezut asta) și ne-am certat rar. Cu câteva luni înainte de a pleca de acasă, era atât de inactiv și dormea mult. Mi-am dat seama că are o aventură emoțională cu cineva și mi-a confirmat că este atras de ea. Apoi a spus că nu mai este îndrăgostit de mine și că nu poate trăi cu mine. Am cerșit, am plâns și așa mai departe luni întregi. Aveam nevoie de ajutor atât de mult și vreau ca soțul meu să se întoarcă la mine, navigând pe internet când am văzut o mărturie a doamnei despre modul în care dr. Ajayi, marele vrăjitor, care a ajutat la vindecarea fibromului și a reușit să aibă un copil propriu care în transforma liniștea restaurată în cămin. ea renunță la contactul meu și l-am copiat, la început am fost sceptic în legătură cu contactul, dar chiar am nevoie de o soluție durabilă pentru problema mea, așa că îi trimit un mesaj în care îi explic situația mea, mi-a spus să fiu sigur că va veni soțul meu înapoi la mine dacă ar trebui să fac așa cum mi-a cerut el, am făcut tot ce mi-a spus să fac și a patra zi am primit un text de scuze de la el spunând că nu știe ce a venit peste el, în acea seară s-a întors acasă și a pledat. pentru toate faptele sale greșite și de atunci dragostea și căsătoria noastră au fost mai puternice. Vreau să mulțumesc special marelui vrăjitor Dr. Ajayi pentru munca sa bună și pentru a face din nou fericire în viață. Dacă întâmpinați aceeași problemă conjugală sau aveți alte probleme apăsându-vă, contactați astăzi dr. Ajayi pe e-mail: Drajayi1990@gmail.com sau numărul Whatsapp: +2347084887094. El este capabil să efectueze orice fel de vraja la care te poți gândi, sunt o mărturie vie.

Partajează acest post

Link spre post
theodore

Salut prieteni, aceasta este mărturia mea. suntem casatoriti de 5 ani si impreuna de 9 ani. am fost despărțiți timp de 4 luni. El își dorește afară și nu este dispus să ne salveze căsnicia. Am fost un cuplu grozav (cel puțin am crezut asta) și ne-am certat rar. Cu câteva luni înainte de a pleca de acasă, era atât de inactiv și dormea mult. Mi-am dat seama că are o aventură emoțională cu cineva și mi-a confirmat că este atras de ea. Apoi a spus că nu mai este îndrăgostit de mine și că nu poate trăi cu mine. Am cerșit, am plâns și așa mai departe luni întregi. Aveam nevoie de ajutor atât de mult și vreau ca soțul meu să se întoarcă la mine, navigând pe internet când am văzut o mărturie a doamnei despre modul în care dr. Ajayi, marele vrăjitor, care a ajutat la vindecarea fibromului și a reușit să aibă un copil propriu care în transforma liniștea restaurată în cămin. ea renunță la contactul meu și l-am copiat, la început am fost sceptic în legătură cu contactul, dar chiar am nevoie de o soluție durabilă pentru problema mea, așa că îi trimit un mesaj în care îi explic situația mea, mi-a spus să fiu sigur că va veni soțul meu înapoi la mine dacă ar trebui să fac așa cum mi-a cerut el, am făcut tot ce mi-a spus să fac și a patra zi am primit un text de scuze de la el spunând că nu știe ce a venit peste el, în acea seară s-a întors acasă și a pledat. pentru toate faptele sale greșite și de atunci dragostea și căsătoria noastră au fost mai puternice. Vreau să mulțumesc special marelui vrăjitor Dr. Ajayi pentru munca sa bună și pentru a face din nou fericire în viață. Dacă întâmpinați aceeași problemă conjugală sau aveți alte probleme apăsându-vă, contactați astăzi dr. Ajayi pe e-mail: Drajayi1990@gmail.com sau numărul Whatsapp: +2347084887094. El este capabil să efectueze orice fel de vraja la care te poți gândi, sunt o mărturie vie.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Adaugi comentarii ca vizitator. Dacă ai un cont, te rog autentifică-te.
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Alipește ca text simplu

Doar 75 de zâmbete maxim sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.