Katrin

Angela Parii, Centrul Planificarii Familiei*

645 postări în acest topic

Всем привет! Хочу впервые обратиться к этому врачу,  подскажите пожалуйста, она ещё принимает в ЦПСИР? 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
13 часов назад, Валентина13 сказал:

Всем привет! Хочу впервые обратиться к этому врачу,  подскажите пожалуйста, она ещё принимает в ЦПСИР? 

Добрый день, да принимает, очередь к ней выстраивается с 7 или даже с 6 часов утра, приготовтесь что вам придется потратить весь день, и возьмите по больше денежек на анализы, на узи, за прием и т.д. Она очень толковый врач, добилась с ней долгожданного результата.

1 persoană apreciază asta

Partajează acest post

Link spre post
45 минут назад, MTVTaniushka сказал:

Добрый день, да принимает, очередь к ней выстраивается с 7 или даже с 6 часов утра, приготовтесь что вам придется потратить весь день, и возьмите по больше денежек на анализы, на узи, за прием и т.д. Она очень толковый врач, добилась с ней долгожданного результата.

Vad ca mi au sters mesajul)) 

De la 7 posibil, de la 6 nicidecum

Eu veneam deobicei prima

Dar adevarat, o zi intreaga

Mi a placut ea, desi opinii sunt diferite

Partajează acest post

Link spre post

Fetelor Angela Parii primeste si la privat undeva in caz ca nu avem timp sa stam sub usa toata ziua la cpc?

Partajează acest post

Link spre post

Девочки, как то летом сидела в очереди и кто то говорил, что к осени хотят сделать запись к этому доктору. Кто недавно был, ничего не изменилось?

Partajează acest post

Link spre post

Сомневаюсь,что запись спасет ситуацию...особо ее нигде не соблюдают. Особенно в ЦПС привыкли работать в бардаке. Однажды давно услышала там фразу на возмущения, что у доамны Парий рабочий день длинный..до 16.00 . Так что дали понять прямо,что никого не волнует работа и другие дела пациентов. Пусть сидят и ждут...

Partajează acest post

Link spre post
4 часа назад, Nikoletushka сказал:

Сомневаюсь,что запись спасет ситуацию...особо ее нигде не соблюдают. Особенно в ЦПС привыкли работать в бардаке. Однажды давно услышала там фразу на возмущения, что у доамны Парий рабочий день длинный..до 16.00 . Так что дали понять прямо,что никого не волнует работа и другие дела пациентов. Пусть сидят и ждут...

Dapui daca mai respecta oamenii rindul, poate nu era asa

Bine, ca macar evita sa vb la telefon

Iata invers, daca incepea mai devreme era perfect

Plus, si iziul nu de l a10

Partajează acest post

Link spre post
La 06.03.2009 la 20:09, oxananic a spus:

Este o femeie foarte intelegatoare si cu rabdare. Dupa cite stiu, ea nu a avut copii 8 ani de zile, deaceea ea stie de unde sa inceapa de la A pina la Z. Eu m-am lecuit la diferiti medici de 15 !!! ani si fara folos. Numai ea a gasit ce am intra-adevar. Imi pare rau numai ca nu m-am adresat la Dumneaei de mai inainte.

Imi puteti da va rog frumos si mie careva date a doamnei Angela as vrea si eu sa ajung la ea numai decit poate ma ajuta si pe mine.Multumesc

Partajează acest post

Link spre post

fetele sunt scumpe analizele la centrul planific[rii familiei? nu este de stat? că eu mă gândesc să aleg între Galaxia o doamnă și deja d. Parii,e drept că pentru a-ți prescrie tratamentul trebuie să plătești aparte? în docdoc am citit asta

Partajează acest post

Link spre post
Chiar acum, nelly_22 a spus:

fetele sunt scumpe analizele la centrul planific[rii familiei? nu este de stat? că eu mă gândesc să aleg între Galaxia o doamnă și deja d. Parii,e drept că pentru a-ți prescrie tratamentul trebuie să plătești aparte? în docdoc am citit asta

Fetelor Scumpe cum sunt dar sa fiti sigure macar ca ajuta la problemele care le aveti.....noi de exemplu ne chinuim de ceva timp sa concepem un copil si nici decum nu se primeste am umblat la o gramada de medici un pumn de bani pe diferite analize consultatii medicamente aiurea si nimik..dar pe ea vad ca toti o lauda si dupa mersul la ea vad ca multi spun cau ramas satisfacuti si cu copii in brata....as da cit ar trebui doar sa fie un rezultat pina la urma

Partajează acest post

Link spre post
13 часов назад, MihaelaPisica сказал:

Imi puteti da va rog frumos si mie careva date a doamnei Angela as vrea si eu sa ajung la ea numai decit poate ma ajuta si pe mine.Multumesc

Meregeti dimineata in rand

La telefon nu raspunde

Partajează acest post

Link spre post
51 минуту назад, nelly_22 сказал:

Nu as zice ca sunt scumpe=este de stat dar la autogestiune daca nu gresesc))

La galaxia mult mai scump, deoarece e privat.

Partajează acest post

Link spre post

Я заплатила за анализы 361 за одни и 306 за другие в цмире 

1 час назад, lina сказал:

Nu as zice ca sunt scumpe=este de stat dar la autogestiune daca nu gresesc))

La galaxia mult mai scump, deoarece e privat.

Editat de MTVTaniushka

Partajează acest post

Link spre post

Tania

La mine difera

poate acum s-a mai scumpit dar nu cred

Chiar si cel uzi)

Partajează acest post

Link spre post
24 минуты назад, lina сказал:

Tania

La mine difera

poate acum s-a mai scumpit dar nu cred

Chiar si cel uzi)

Я сдавала анализы в апреле, может с тех пор что то и изменилось, но не думаю, а обычное узи стоит по 100 лей

Partajează acest post

Link spre post
11 минут назад, MTVTaniushka сказал:

Я сдавала анализы в апреле, может с тех пор что то и изменилось, но не думаю, а обычное узи стоит по 100 лей

In casa?)

Partajează acest post

Link spre post
12 минут назад, lina сказал:

In casa?)

Нет, узи если делаешь у Домну Раду всегда нужно платить на месте, не отходя от кассы)))

Partajează acest post

Link spre post
12 минут назад, MTVTaniushka сказал:

Нет, узи если делаешь у Домну Раду всегда нужно платить на месте, не отходя от кассы)))

Tania))

Asta si zic de preturi

La casa costa uzi cam 70-75 tu ( si eu dadeam) 100 lei

La privat ce e 100 de eli?)) e cam 300 nu?

Consultatia la dna Angela era 20-30, tare tare multe fete nu plateau) consultatia la privat e cam 250-300

Frotiu era cam 30, la particular e mai scump

Noi discutam despre preturile stat-privat

Partajează acest post

Link spre post

buna fetelor am si eu probleme poate D.Angela oara sa ma ajute eu ramin insarcinata si la 3 saptamini fac avort spontan,poate cineva stie cum sa ma programez la d Angela si cit sunt acuma preturile

Partajează acest post

Link spre post
La 12.11.2017 la 22:02, emilia2 a spus:

buna fetelor am si eu probleme poate D.Angela oara sa ma ajute eu ramin insarcinata si la 3 saptamini fac avort spontan,poate cineva stie cum sa ma programez la d Angela si cit sunt acuma preturile

La dna Angela e rind viu, fara programare...rindul se formeaza inca de afara cind clinica e inchisa...cam de la 7 dimineata...e bravo dna doar ca nu iti poate acorda m mult timp fiindca rindul e mare si vrea sa ajute pe toate. Eu m am investigat jum de an la dna Angela...usg faceam, vitamine si duphaston luam..trompele verificate, totul bine si frumos doar ca fara rezultat..m-a trimis acasa si mi a spus sa ma relaxez....asta dupa 3 ani de asteptari...(((

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.