AaNGEL

Стены - Фотообои

Postări Recomandate

AaNGEL

Кто знает где в Кишиневе можно купить фотообои поделитесь информацией.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
MamaPolini

Так где продаются обои. Мы взяли в детскую. Прикольно смотрятся и не у кого нет. :shok:

Только уточните как их клеит, они тоньше, чем обычные обои.( Не помню, толи только стену клеем мазать, толи только обои) А ассортимент такой.....глаза разбегаюся :shok: Да, возьмите еще тесемку, получается как большая картина.

Partajează acest post

Link spre post
AaNGEL

http://www.ren-o.ru/modules/shop/1776.html

Так где продаются обои. Мы взяли в детскую. Прикольно смотрятся и не у кого нет. :shok:

Только уточните как их клеит, они тоньше, чем обычные обои.( Не помню, толи только стену клеем мазать, толи только обои) А ассортимент такой.....глаза разбегаюся :shok: Да, возьмите еще тесемку, получается как большая картина.

А где вы их купили и сколько стоили?

Partajează acest post

Link spre post
MamaPolini
http://www.ren-o.ru/modules/shop/1776.html

А где вы их купили и сколько стоили?

Брали на туче два года назад, цен не помню, но помню что не дорого.

Partajează acest post

Link spre post
AaNGEL

Спасибо. А ексклюзив или на заказ кто делает?

Partajează acest post

Link spre post
AaNGEL

f2b814535451t.jpg

643fa3ae5510t.jpg

bd76433061e5t.jpg

b1d6c8a96106t.jpg

Partajează acest post

Link spre post
AaNGEL
Aangel, mojno v detskoi takoi decorativnii risunok zamutiti, i na dolgo, cito rebenoc butet v vostorghe

Для детской мы берем обои серии дисней с принцесами. Она уже их ждет с нетерпением. А на кухню хочу яркое пятно с чем-то апетитным.

Partajează acest post

Link spre post
Tatiana 2007
Цитата(TashaRu @ 19.2.2009, 6:16) <{POST_SNAPBACK}>Aangel, mojno v detskoi takoi decorativnii risunok zamutiti, i na dolgo, cito rebenoc butet v vostorghe

Для детской мы берем обои серии дисней с принцесами. Она уже их ждет с нетерпением. А на кухню хочу яркое пятно с чем-то апетитным.

а фото можно выложить- пож - ста

Partajează acest post

Link spre post
AaNGEL
а фото можно выложить- пож - ста

ab539ac44da7.jpg

Partajează acest post

Link spre post
atitasiki

Посмотрите в магазине "Мир Обоев"- угол И.Пеливан и Теодорович на Буюканах

Видела там.. не могу сказать что большой выбор, но симпатичные обои видела. Может они и заказы принимают..

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator madri

Фотообои на заказ делают в галерее "Артмосфера". Находится она в Скайтауэре, напротив УЛИМа. Телефон 857-010.

Выбор очень большой.

Partajează acest post

Link spre post
AaNGEL
Фотообои на заказ делают в галерее "Артмосфера". Находится она в Скайтауэре, напротив УЛИМа. Телефон 857-010.

Выбор очень большой.

afa5f8133740ebb3752e59e0c4afe77b.gif

Partajează acest post

Link spre post
thenextwrestler

rafi-decor.md au reprezentanta in Jumbo, et 2

Partajează acest post

Link spre post
VALIKA

buna, fetelor, caut tapete foto cu desen in alb, sur si rosu-mac, (in ton cu mobila de bucatarie), am dat de un site cu modele diferite care propunea si alegerea dimensiunilor, si calcularea automata a pretului, chiar imi placusera 2 modele, (era vorba de flori de mar, dar mai ales mi-a placut o poza cu cateva gherbere rosii pe fon alb) dar n-am salvat site-ul si acum nu pot da de el, poate ma ajuta cineva, as fi foarte recunoscatoare!!!!!!!!!!!!!

Partajează acest post

Link spre post
tashkuliasa

buna, fetelor, caut tapete foto cu desen in alb, sur si rosu-mac, (in ton cu mobila de bucatarie), am dat de un site cu modele diferite care propunea si alegerea dimensiunilor, si calcularea automata a pretului, chiar imi placusera 2 modele, (era vorba de flori de mar, dar mai ales mi-a placut o poza cu cateva gherbere rosii pe fon alb) dar n-am salvat site-ul si acum nu pot da de el, poate ma ajuta cineva, as fi foarte recunoscatoare!!!!!!!!!!!!!

http://www.tapete.com.md/ru/catalog/148

Partajează acest post

Link spre post
tasham

noi am luat foto-tapet - o orhidee mare - de la magazinul "lumea tapetelor" la buiucani

Partajează acest post

Link spre post
natikutza

noi am luat fototapete de la Rafi... imii pare ca sunt si la ei pe sait.. cauta prin google rafi md, ca imi pare ca pe sait mai sunt si alte cuvinte..

Au multe imagini de la National Geografic, si is destul de calitative... noi in genere toate tapetele de la ei am luat... cei drept nu din magazin, ei la Calea Basarabiei au un punct, acolo mai poti negocia, si se primeste mai ieftin un pic...

Partajează acest post

Link spre post
natikutza

rafi-decor.md au reprezentanta in Jumbo, et 2

Noi tot de la Rafi am luat, suntem multumiti :) insa pentru copii nu au mare alegere..

Partajează acest post

Link spre post
IrenFeliz

Noi tot de la Rafi am luat, suntem multumiti :) insa pentru copii nu au mare alegere..

а цена какая там?

Partajează acest post

Link spre post
natikutza

a nostru, 3.20m pe 2.70m costa in jur de 700 lei undeva...

Partajează acest post

Link spre post
Irkka

la suprasen se vinde modelele le puteți vedea aici  www.komar.de  și la www.bicomplex.md

și la posters.md

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum