Vizitator Arin_a

hotelul "Vila Verde"

Postări Recomandate

Vizitator Arin_a

Mi-a placut sala din hotelul Vila Verde. Ce parere aveti despre bucataria acestui restaurant si cum e deservirea?

As vrea sa facem nunta in aceasta sala dar vreau sa stiu daca merita sau nu sa facem nunta aici :)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Olivia95

Ei nu demult s-au redeskis...

Chiar si mie imi este interesant pretsurile...

este foarte frumos acolo..

+ofera gratuit tinerilor o noapte romantica in hotel :girl_dance:

Partajează acest post

Link spre post
Ленуля
+ofera gratuit tinerilor o noapte romantica in hotel :girl_crazy:

Мы там "отмечали" свою первую брачную ночь :spiteful: Нам понравилось! :girl_cry2:

Partajează acest post

Link spre post
Vikki

Si la noi sunt 60 de persoane inivitate si eu ma tot tem ka nu au sa inkapa toti :girl_cry2:

Dupa cite am auzit(de la o pereke foarte kapricioasa) gatesc foarte gustos!

Partajează acest post

Link spre post
лена

Выбирая ресторан для свадьбы на 80 человек, остановилась на Vila Verde или Valentin&Valentina, цены одинаковые 550 лей минимум +10% за обслуживание. Может кто то там играл свадьбу или просто были. Меня интересует кухня в этих ресторанах, обслуживание.

Partajează acest post

Link spre post
motyliok
Выбирая ресторан для свадьбы на 80 человек, остановилась на Vila Verde или Valentin&Valentina, цены одинаковые 550 лей минимум +10% за обслуживание. Может кто то там играл свадьбу или просто были. Меня интересует кухня в этих ресторанах, обслуживание.

вообщем у меня 13-го там свадьба, расскажу как оно

но могу точно сказать 80 человек там влезет только в том случае если вы не планируете в том же зале танцевать

оптимально до 50 чел

Partajează acest post

Link spre post
лена
вообщем у меня 13-го там свадьба, расскажу как оно

но могу точно сказать 80 человек там влезет только в том случае если вы не планируете в том же зале танцевать

оптимально до 50 чел

Мне сказлаи что там есть 2 зала один побольше и дрйгой поменьше. В маленьком я не была а вот в большом 80 человек поместятся

Partajează acest post

Link spre post
МАМзель

Девочки! через полторы недельки будем там веселиться на куматрии))) ... потом расскажу что не так)))

но там работает нанашка моих друзей то ли шеф-поваром, то ли начальником-кулинаром (незнаю точно должность) :rolleyes: ... знаю ее, д-ну Александру, очень давно и сколько ее помню она всегда работала в приличных ресторанах, и вообще готовит суперски ...

кстати, знаю от друзей что с середины июня она уезжает на "обмен опыта" в Нью-Йорк, на месячишко кажись)))

Partajează acest post

Link spre post
motyliok
Мне сказлаи что там есть 2 зала один побольше и дрйгой поменьше. В маленьком я не была а вот в большом 80 человек поместятся

80 человек? а ты считала сама кол-во посадочных мест?

мы были в субботу смотрели как оформляется зал - был стол накрыт на 30 человек. стол занял пол зала

80 человек-там будет тесно, а для маленькой свадьбы человек на 40-50 это идеальное место

а вообще пока впечатление ОЧЕНЬ положительное от ресторана

Partajează acest post

Link spre post
Irusick
В маленьком я не была а вот в большом 80 человек поместятся

если вы НЕ планируете танцев а просто будете сидеть за столом :girl_haha: (что нереально конечно же) - то тогда поместитесь......

для 80 там ОЧЕНЬ мало места.

Partajează acest post

Link spre post
motyliok

отличное место для свадьбы на человек 50-55 (больше влезет но танцевать не где)

уютно, вкусно готовят, хорошие и НЕЗАМЕТНЫЕ официанты, оформляют зал сами (и очень хорошо оформляют!), террска украшенна, зал украшен (причем украшен живыми цветами), 2 арки (одна при встрече гостей на улице, вторая в зале)

если честно иногда создавалось впечатление что мы где-то за город, так уютно и тихо было

Partajează acest post

Link spre post
Vikki

SAlut!!

Noi pe 5 iunie am facut nunta,am avut invitate 70 de persoane a fost foarte bine,minkare foarte gustoasa,gatesc BINEEE si toti am inkaput!Am ramas foarte multumiti!

Am akitat pentru arenda 5000 lei din kare ni sa pus la dispozitie si arca de la intrare si de la masa mirilor era plus la asta pe fiecare masa erau flori,si deservirea intra in acesti bani.Si in final si o camera in hotel am primit!!

La noi meniul ne-a costat 630 de lei din kauza ka sa preferat de mamele noastre sa fie peste alb,rosu si icre rosii.

Am ramas multumiti si un GRAND MERSI doamnei administratoare care ne-a ajutat enorm de mult!!

Partajează acest post

Link spre post
Vikki
buna fetelor!!! :girl_in_love: eu tot ash vrea sa aleg aceasta sala( vrb despre acea mare de 80pers) spunetimi care au facut nunta acolo chiar incam 70-80pers la nunta , sa danseze. si spuneti daca sunt ceva abateri sau minusuri ce tine de meniu, procente, aranjare.... va rog mult, caci am niste neamuri foarte pretentiosi si nu as vrea so dau in bara cu localul. :mail1:

Salut!!!

Si la noi la nunta au fost invitati pretentiosi si au ramas multumiti de sala de minkare!!

nu iau nici un procent nimik,am akitat 5000 lei tot ku deservire si kirie plus la asta au fost pe mese bukete de flori,la masa unde se da mina am avut un bol de stikla tot din acest kont,am rams super multumiti!!

Daca o sa facem kumatrie tot akolo o sa o sarbatorim asta 100%!!!

Tu ai fost ai vazut sala!?!??!

Partajează acest post

Link spre post
sirenna
Salut!!!

Si la noi la nunta au fost invitati pretentiosi si au ramas multumiti de sala de minkare!!

nu iau nici un procent nimik,am akitat 5000 lei tot ku deservire si kirie plus la asta au fost pe mese bukete de flori,la masa unde se da mina am avut un bol de stikla tot din acest kont,am rams super multumiti!!

Daca o sa facem kumatrie tot akolo o sa o sarbatorim asta 100%!!!

Tu ai fost ai vazut sala!?!??!

da vikki, am fost am vazut sala totul e super. dar pentru dans chiar e putin loc, pentru 80 pers. dar lias sfatui pe ceilalti care au nunta de 50-60 e totul super. no sa regretati. chiar ma gindesc poate sa mai reduc din oaspeti :xm_04: mia placut mult doamna care nia lamurit totul(nu tin minte cum o kiama). si cadou si o camera in hotel iti dau pentru sutca ceea. braavooo

Partajează acest post

Link spre post
Vikki
da vikki, am fost am vazut sala totul e super. dar pentru dans chiar e putin loc, pentru 80 pers. dar lias sfatui pe ceilalti care au nunta de 50-60 e totul super. no sa regretati. chiar ma gindesc poate sa mai reduc din oaspeti :shok: mia placut mult doamna care nia lamurit totul(nu tin minte cum o kiama). si cadou si o camera in hotel iti dau pentru sutca ceea. braavooo

la noi au fost 70 de persoane si kare au dansat kare au mai stat de vb mai pe skurt am inkaput,ssi am facut vara si pina tirziu afara am dansat dar daca nu sunt multi oameni cazti in hotel atunci poti sa ramineti afaras a dansati!!

Pe aceea doamna o keama Alexandra e o doamna plakuta,nu mi-a parut rau de lok ka am sarbatorit nunta akolo!!

Da kamera si noi am primit :girl_haha: si era plina de petale de trandafir,...suuuupp

ppeerrr...mai ales kind intri in kamera obositi kind vezi camera plina de petale iti trece toata oboseala!! :girl_haha::pardon: si somnul iti trece!!!!

P.S.Cumatria cred ca tot akolo o sa o facem....!!! :spiteful:

Akuma kare sunt preturile?!??!?!?

Partajează acest post

Link spre post
purple

E adevarat ca dna Alexandra e draguta, a explicat totul ce intrebasem,se vede ca e de treaba.

Mie la fel imi place Vila Verde,dar din pacate cand am fost sa vedem sala,era dupa un banchet si nu prea intelegeam ce si unde (doar imi imaginam cam cum e).

Imi place mult ca are terasa afara..Noi cam asa local cautam,nu e principial,dar de dorit cu terasa deoarece vrem casatoria civila la aer liber.

Vikki, ai putea atasa cateva poze cu terasa,cum a fost aranjata si sala,si pe masa cum a fost aranjat,daca e posibil.

Merci :spiteful:

Partajează acest post

Link spre post
sirenna

daca nu ma gresesc 500-550 pers. si arenda 5000 lei in care intra bronarea, deservirea, vesela stricata, decorarea cu flori naturale si arca tot cu flori naturale.

Partajează acest post

Link spre post
purple

Vikki, eu ti-am trimis adresa de email in privat.

Dar, ca sa atasezi foto, poti utiliza radikal.ru (alegi punctul care doresti si inserezi in mesaj)

Merci frumos :girl_dance:

Partajează acest post

Link spre post
viktas

NOI AM SARBATORIT CUMATRIA ACOLO IN MAI AM RAMAS FOARTE MULTUMUTI MINCAREA ESTE FOARTE GUSTOASA RECOMANDAM LA TOTI ACEST LOCAL :girl_in_love:

http://i004.radikal.ru/1106/63/6c623eae062b.jpg

http://s010.radikal.ru/i312/1106/e5/8ccf86add11b.jpg

http://s42.radikal.ru/i097/1106/f9/62a1c3a63120.jpg

http://s46.radikal.ru/i111/1106/e7/e0c66b6b3a6b.jpg

Partajează acest post

Link spre post
Zofka

AM RAMAS FOARTE MULTUMUTI MINCAREA ESTE FOARTE GUSTOASA RECOMANDAM LA TOTI ACEST LOCAL :girl_in_love:

полностью согласна и поддерживаю!

Мы праздновали в Вила Верде в прошлом апреле свадьбу. Понравилось все - ненавязчивое обслуживание, праздничное убранство зала, сам зал (мечтаю о натяжных потолках)))), ЕДА - это просто произведение искусства кулинарии.

Большой продолговатый зал - мы танцевали, при этом не теснясь и не мешая тем, кто сидел за столами, отдельная комната для отдыха и личных вещей, большой и чистый туалет... наконец, терраса - именно такая о какой я мечтала на своей свадьбе! В общем, рекомендую всем как место, о котором вспоминается потом только с улыбкой. Кого интересует, могу скинуть фотки.

Partajează acest post

Link spre post
Vikki

Eu iarasi ma intorc in tema noi acolo am sarbatorit nunta in 2009 si peste o luna facem cumatria la fata tot akolo numai ka in alta sala,sus la primul etaj sa mai construit o aripa si iata akolo facem,dupa cumatrie am sa pun ceva poze.

Partajează acest post

Link spre post
KRISTY

NOI AM SARBATORIT CUMATRIA ACOLO IN MAI AM RAMAS FOARTE MULTUMUTI MINCAREA ESTE FOARTE GUSTOASA RECOMANDAM LA TOTI ACEST LOCAL :girl_in_love:

http://i004.radikal.ru/1106/63/6c623eae062b.jpg

http://s010.radikal.ru/i312/1106/e5/8ccf86add11b.jpg

http://s42.radikal.ru/i097/1106/f9/62a1c3a63120.jpg

http://s46.radikal.ru/i111/1106/e7/e0c66b6b3a6b.jpg

anume la voi în mai şi am fost la cumătrie!!!

numai ce lăudam acest local în tema Săli pentru cumătrie!!!! :girl_haha:

confirm - am rămas foarte mulţumiţi de tot!!

Partajează acest post

Link spre post
Nomi

полностью согласна и поддерживаю!

Мы праздновали в Вила Верде в прошлом апреле свадьбу. Понравилось все - ненавязчивое обслуживание, праздничное убранство зала, сам зал (мечтаю о натяжных потолках)))), ЕДА - это просто произведение искусства кулинарии.

Большой продолговатый зал - мы танцевали, при этом не теснясь и не мешая тем, кто сидел за столами, отдельная комната для отдыха и личных вещей, большой и чистый туалет... наконец, терраса - именно такая о какой я мечтала на своей свадьбе! В общем, рекомендую всем как место, о котором вспоминается потом только с улыбкой. Кого интересует, могу скинуть фотки.

Пожалуйста, выложите фото ))) Или как-нибудь мне скиньте. Спасибо!

Partajează acest post

Link spre post
Zofka

с удовольствием! еще раз переживу этот прекрасный день просмотром и выбором фотографий :))
начну по чуть-чуть
их фирменное коронное блюдо "мули" (кажется так называются) - малюсенькие блинчики со сладким творогом

Editat de Nastysha
неактивная ссылка фото

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum