Diamara

Restaurantul "Surpriza"

Postări Recomandate

Diamara

A sarbatorit cineva ceva la acest restaurant? Imi spuneti si mie parerea despre meniu, prezentare, deservire! Va multumesc anticipat!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
KRISTY
A sarbatorit cineva ceva la acest restaurant? Imi spuneti si mie parerea despre meniu, prezentare, deservire! Va multumesc anticipat!

am sărbătorit cumătria băieţelului nostru, am rămas foarte mulţumită_dar...... aceasta a fost cu 4,5 ani în urmă şi deaceea cred că părerea mea nu este actuală.

am fost invitaţi cu 1,5 an în urmă la o zi de naştere la fel mi-a plăcut, dar aceasta ca oaspete...

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Arin_a

Poate cineva stie cit de gustos gatesc pentru nunta la restaurantul "Surprize" de pe str. I.Creanga?

Cum deserveste personalul?

Ce parere aveti despre acest restaurant?

Partajează acest post

Link spre post
Xrizantema
Poate cineva stie cit de gustos gatesc pentru nunta la restaurantul "Surprize" de pe str. I.Creanga?

Cum deserveste personalul?

Ce parere aveti despre acest restaurant?

Мы там были когда искали себе ресторан для свадьбы.....Зал красивый комфортно на 50 человек, очень маленький... условия если чесно не помню, но мне понравился.....

Ой там помоему где то 500 леев+% за обслуживание и аренда...воть вроде так

Partajează acest post

Link spre post
Anele

Noi facem jubileele acolo. Permanent. Din 6 ori din cite am facut mincarea a fost super, in afara de ultima data cind nu stiu de ce mincarea nu avea gust. Doar vreo doua feluri erau gustoase. Noi singuri am ramas mirati si nu am inteles cauza. Poate a fost schimbat bucatarul. Asta a fost doi ani in urma, asa ca acum poate ca e iarasi totul gustos. Personalul deserveste super, nu am avut niciodata pretentii. Nu se fura din bautura (daca e pusa la vedere), cel putin noi nu am observat. Noua ne place. Dar de doi ani nu am fost acolo. Asa ca poate ca si s-a schimbat ceva.

Partajează acest post

Link spre post
Cristel

Noi am facut nunta noastra la restaurantul Surpriza in 2006. Am ramas satisfacuti si noi si oaspetii. A fost totul gustos si frumos aranjat, deservirea este la nivel. Unicul moment care pina la urma nici nu-l pot numi negativ a fost torta. Noi am gustat mai multe feluri in cofetaria lor si am ales un tip cu cacao, dar la nunta ni s-a adus alt tip - cu crema alba, dar a fost nu mai putin gustoasa, macar ca a fost altfel decat cea comandata. Apropo si in film sala arata frumos, ca este bine luminata.

Partajează acest post

Link spre post
ttt1

Noi am facut cumatria la inceputul lui august 2009. asa ca pot sa va povestesc cite ceva.

sala e frumoasa, curata, si viceurile la fel. mincarea foarte gustoasa, aranjata frumos, nu am avut obiectii, torta la fel gustoasa(este inclusa in pret), doar ca avea multa frisca pe ea(dar aici dupa gustul fiecaruia). mie mi s-a parut ca piersicile nu erau spalate(dar am intrebat citiva prieteni apoi si au spus ca mi s-a parut).

Ceea ce nu mi-a placut: servetele erau rosii si albe, cele albe erau de bumbac, dar cele rosii nu mi-au placut, pareau dintr-un material ieftin, si servetele de hirtie erau doar citeva de forma. Chelnerii la inceput erau foarte atenti apoi s-au relaxat. Si muzica asa si asa, unora le-a placut, altora nu, mie mi-a placut domnisoara cum cinta, baiatul era si chelner si cintaret, ceea ce nu prea arata frumos, si cam greu i-am convins sa cinte muzica ce ne place noua(mai multa populara, si nici intr-un caz manele). cam atit, daca intereseaza pe cineva mai intrebati.

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum