Lullaby

Parintele Petru (casa De Copii De La Buiucani)

Postări Recomandate

Lullaby

Fetelor, ce stit de parintele Petru, el acum slujeste (imi pare) ca biserica de la casa de copii de la Buiucani. Inainte el era la manastirea Hancu. Cat e de bun duhovnic? Lumea zice ca el ajuta mult familiile unde sunt probleme.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Danutsa
Fetelor, ce stit de parintele Petru, el acum slujeste (imi pare) ca biserica de la casa de copii de la Buiucani. Inainte el era la manastirea Hancu. Cat e de bun duhovnic? Lumea zice ca el ajuta mult familiile unde sunt probleme.

Il cunosc personal de multi ani este un om de aur. Nea ajutat de multe ori, am azit foarte multe prostii despre el, sun niste aberatii prostestii spuse de niste oameni cu multa invidee in suflet.In cea ce priveste slujbe el acum citeste foarte rar, este foarte ocupat.

Partajează acest post

Link spre post
SELI
Il cunosc personal de multi ani este un om de aur. Nea ajutat de multe ori, am azit foarte multe prostii despre el, sun niste aberatii prostestii spuse de niste oameni cu multa invidee in suflet.In cea ce priveste slujbe el acum citeste foarte rar, este foarte ocupat.

Buna. Dar unde pot sa-l gasesc pe parintele Petru. As vrea sa-mi dea un sfat.

Partajează acest post

Link spre post
Lullaby
Buna. Dar unde pot sa-l gasesc pe parintele Petru. As vrea sa-mi dea un sfat.

Mi s-a spus ca primeste duminica la casa de copii, dar nu stiu daca e sigur. Daca afli ceva imi spui si mi te rog

Partajează acest post

Link spre post
SELI
Mi s-a spus ca primeste duminica la casa de copii, dar nu stiu daca e sigur. Daca afli ceva imi spui si mi te rog

OK, sa ma ti-i si pe mine la curent.

Partajează acest post

Link spre post
VLADALINA

Avem o problema in familie: o persoana necesita sa treaca slujba de curatire de necurat. Fosta sotie deschis a spus ca va face si stim ca nu prima data se ocupa cu prostii. Asi crede ca problema la nivel psihologic, dar sare noaptea din pat si hamaie (rar da se intimpla), i se schimba dispozitia de la nimic - e gata sa rupa in bucati pe cineva si are in asa momente o privire strasnica.

Ceva ani in urma Parinte Petru m-a ajutat pe mine, dar am fost la el la Hincu. Cum il putem gasi, poate face slujbe si audiente - cind si unde? Nu pot gasi info in Inet pe tema data! AJUTATI-NE cu info! Va multumim mult!!!

Partajează acest post

Link spre post
MariannaVari

Buna ziua...Stie cineva ceva de parintele Petru?Avem si noi mare nevoie de dumnealui..Va rog foarte mult...Multumesc anticipat

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum