Vizitator diana_m

Aventurile Ursului Bernard

Postări Recomandate

Vizitator diana_m

Dragi mamici, va rog sa ma ajutati cu cautatul acestui minunat film cu desene animate , in engleza suna Bernard Bear, nu gasesc pe net unde l-as putea incarca calitativ, poate are cineva, caci am vazut la NIT tv ca l-au rulat vreo ora, inseamna ca exista, site-ul oficial al acestui film nu are link de video download disponibil, deja demult urmaresc, iar pe net sunt doar unele episoade, si acelea puse pe youtube, as fi recunoscatoare daca mi le descarca cineva aici sau poate stiti vreun link? Merci mult de tot

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
oxana&nikita
Dragi mamici, va rog sa ma ajutati cu cautatul acestui minunat film cu desene animate , in engleza suna Bernard Bear, nu gasesc pe net unde l-as putea incarca calitativ, poate are cineva, caci am vazut la NIT tv ca l-au rulat vreo ora, inseamna ca exista, site-ul oficial al acestui film nu are link de video download disponibil, deja demult urmaresc, iar pe net sunt doar unele episoade, si acelea puse pe youtube, as fi recunoscatoare daca mi le descarca cineva aici sau poate stiti vreun link? Merci mult de tot
incercati sa intrati in torrentsmd.com poategasiti acolo

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum