Rodiciok

Formatia "sonor"

Postări Recomandate

Rodiciok

Spuneti va rog daca stie cineva de formatia SONOR, deja i-am arvonat pentru nunta!!!!!!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
ary
Spuneti va rog daca stie cineva de formatia SONOR, deja i-am arvonat pentru nunta!!!!!!

Daca e formatia Sonor cu Hancu Marin, atunci stai linistita, o sa faca veselie super la nunta. Au fost si la nunta noastra si am ramas foarte multumita, a meritat toti banii. Chiar dupa nunta multi mau sunat dintre invitati si ma rugau sa le dau nr. lor de telefon.

Partajează acest post

Link spre post
Rodiciok
Daca e formatia Sonor cu Hancu Marin, atunci stai linistita, o sa faca veselie super la nunta. Au fost si la nunta noastra si am ramas foarte multumita, a meritat toti banii. Chiar dupa nunta multi mau sunat dintre invitati si ma rugau sa le dau nr. lor de telefon.

Da e Marin Hanku,iti miltumesk mult pentru informatie!!!!!!

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator Oleana
Da e Marin Hanku,iti miltumesk mult pentru informatie!!!!!!

Fetelor, ma puteti ajuta cu numarul de telefon al formatiei SONOR ? Multumesc mult !!

Partajează acest post

Link spre post
lita

69170510 Marin

Partajează acest post

Link spre post
cisa

Si la noi la nunta vor cinta Sonor :girl_cry2: Am fost la o nunta unde cintau ei si ne-am hotarit ca vor cinta numaidecit ei la nunta noastra.

Partajează acest post

Link spre post
ary
Si la noi la nunta vor cinta Sonor :girl_impossible: Am fost la o nunta unde cintau ei si ne-am hotarit ca vor cinta numaidecit ei la nunta noastra.

Buna alegere :friends:

Partajează acest post

Link spre post
ElenaMD

Fetelor, unde as putea auzi cum cinta formatia data? :pardon: Sint in cautare si eu de "ceva bun" :girl_impossible:

Partajează acest post

Link spre post
lolo4ka

девченки..... мы тоже решили взять группу СОНОР . вот только вчера дали им задаток. Думаю , мы не ощиблись выбором

Partajează acest post

Link spre post
pheebee05

Si la mine la nunta au cintat "Sonor". Dupa nunta oaspetii au laudat muzicantii, i-au placut la toata lumea, au fost bravo!

Partajează acest post

Link spre post
ElenaMD

Ce pret ia formatia data? e scump? :spiteful:

Partajează acest post

Link spre post
ary
Ce pret ia formatia data? e scump? :spiteful:

In iunie 2008 am achitat 500 euro. Acum cred ca au alt pret.

Partajează acest post

Link spre post
ElenaMD
In iunie 2008 am achitat 500 euro. Acum cred ca au alt pret.

multumesc de raspuns. cred ca anul asta pretul nu s-a dublat, voi avea in vedere aceasta formatie pe viitor :curtsey:

Partajează acest post

Link spre post
Oleg107

pot sa stiu si eu cit cer ei acum si daca au si tamada ...?

Partajează acest post

Link spre post
lolo4ka

Берет группа SONOR по разному. это смотря какие инструменты заказываете. Мы платим им 900 евро. Входит: мужской голос, женский голос, тамада (только на румынском языке), клавишный инструмент, аккордеон, скрипка .саксофон и труба. Помоему все описала, и задаток берут 200 евро. И за стол сядятся 2 раза.

Partajează acest post

Link spre post
pheebee05
pot sa stiu si eu cit cer ei acum si daca au si tamada ...?

Noi i-am dat 700 de euro. Fata care cinta poate si sa conduca nunta, aceast lucru intra in pret. Dar conduce in limba romana.

Partajează acest post

Link spre post
ary
Берет группа SONOR по разному. это смотря какие инструменты заказываете. Мы платим им 900 евро. Входит: мужской голос, женский голос, тамада (только на румынском языке), клавишный инструмент, аккордеон, скрипка .саксофон и труба. Помоему все описала, и задаток берут 200 евро. И за стол сядятся 2 раза.

La noi acelasi lucru a costat 500 euro in 2008. Avans-100 euro.

Partajează acest post

Link spre post
lolo4ka

сыграли мы свадьбу, и я хочу сказать, что группа СОНОР просто супер. у нас никто не сидел на стулах, все танцевали....и только их мы возьмем уже на куматрию...

Partajează acest post

Link spre post
Rodiciok
сыграли мы свадьбу, и я хочу сказать, что группа СОНОР просто супер. у нас никто не сидел на стулах, все танцевали....и только их мы возьмем уже на куматрию...

:girl_in_love: da oare de ce ei i-au preturi atit de diverse,noi am avut pe 07.08.09 nunta ei au cintat si au cerut 800 euro,tot aceleasi instrumente care au fost mentionate si + tamada

Partajează acest post

Link spre post
ary
:girl_haha: da oare de ce ei i-au preturi atit de diverse,noi am avut pe 07.08.09 nunta ei au cintat si au cerut 800 euro,tot aceleasi instrumente care au fost mentionate si + tamada

Cred ca depinde cum te intelegi cu ei, ca doar totusi nu ca la magazin, pret fix :laught1:

Partajează acest post

Link spre post
woody

nu shtiu deja la 3 nunti am fost unde cintau si nu imi place..dar aici fiecare cu gustul lui

Partajează acest post

Link spre post
lolo4ka
:spiteful: da oare de ce ei i-au preturi atit de diverse,noi am avut pe 07.08.09 nunta ei au cintat si au cerut 800 euro,tot aceleasi instrumente care au fost mentionate si + tamada

Мы когда с ними встретились оги нам назвали цену в 900 евро, но мы с ними договорились тоже на 800

Partajează acest post

Link spre post
anycka88

spuneti-mi va rog cum i-as putea gasi pe dansatorii cu care colaboreaza Sonor... mi-au placut foarte mult cum danseaza...va rog mult fetelor daca ia-ti avut la nunta v-as fi foarte recunoscatoare sa-mi dati vre-un tel. de contact. E vorba de 2 fete(o blonda si o bruneta) si 2 baieti

Partajează acest post

Link spre post
twingirls

La nunta finilor nostri , a cantat formatia Sonor(Marin Hancu, Ionela Hancu-ca interpreta si prezentatoare; si inca 2 muzicanti). Au cantat la diferite instrumente.

Invitatii si mirii au ramas multumiti, si fetele mele au ramas multumite(deja de 8luni ma tot rugau sa le pun la computer cantecul "Alunelu" interpretat de Ionela; asa ca ele deja o cunosteau)

De pret, depinde cum te intelegi si daca ai ceva legaturi pentru a mai scadea un pic din pret. Pe fini i-a costat -cu reducere-900E+ 400lei transportul/drumul(asa au cerut)

Unicul misus: lipsa de tact a Ionelei, poate ca inca e prea tanara, dar ar trebui sa-si schimbe putin aceasta atitudine. La un moment dat, cand dumneaei vorbea/cuvanta si ruga sa fie liniste, unii invitati continuau sa vorbeasca pe scaunele lor; si Ionela le-a zis tare ceva de genul asta "aratati un pic de educatie, faceti liniste si ascultati...." pe cand putea sa le zica altfel "poate ca temele pe care le discutati sunt mai intersante, dar rog sa-mi acordati si mie un pic de atentie......."sau ceva de genul asta. Si nu are importanta ca 80-90% din invitati erau oameni de la tara, dar cred ca o prezentatoare trebuie sa gaseasca cuvintele potrivite pentru a se face ascultata si in acelasi timp, fara a jigni pe cineva.

In rest- e tanara, energica, si Bravo!!!

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum