ttt1

Grădiniţa Nr.138 Str. M. Drăgan,6/1

Postări Recomandate

ttt1

Stiti ceva de gr. 138? este aproape de casa mea si as vrea sa stiu ce parere aveti de ea?

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Ella

Chiar nume nu stie nimic?

Partajează acest post

Link spre post
domnicadi

unde anume se afla???

Partajează acest post

Link spre post
ttt1

se afla pe str. Maria Dragan linga teatrul Guguta. am auzit doar o parere nu prea buna. poate ne mai spune cineva ceva?

Partajează acest post

Link spre post
guzik
se afla pe str. Maria Dragan linga teatrul Guguta. am auzit doar o parere nu prea buna. poate ne mai spune cineva ceva?

вы пошли в этот садик?он молдавский или есть русские группы?вам нравиться?

Partajează acest post

Link spre post
ttt1

noi inca suntem micuti. dar trebuie sa-l inscriu si nu stiu daca e buna. este linga casa mea si asta e un plus mare.

Partajează acest post

Link spre post
alexandrasimihaela
noi inca suntem micuti. dar trebuie sa-l inscriu si nu stiu daca e buna. este linga casa mea si asta e un plus mare.

buna

noi tot am trait pe m dragan si am mers la ac gradinita de la 2 ani fix ,si eram foarte multumiti

salile mari,dormitoare tot mari normale,dar acum

neam mutat la buiukani si ne pare rau ca nui o gr ca ceea,nici dormitorasa nui,dorm in grupa pe raskladusci..

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator aaaaa
buna

noi tot am trait pe m dragan si am mers la ac gradinita de la 2 ani fix ,si eram foarte multumiti

salile mari,dormitoare tot mari normale,dar acum

neam mutat la buiukani si ne pare rau ca nui o gr ca ceea,nici dormitorasa nui,dorm in grupa pe raskladusci..

Copilul meu merge la aceasta gradinita de oarece e linga casa si altele-s departe, dar daca am avea posibilitatea l-as schimba la alta gradinita fara nici sa ma mai ghindesc, nu pot sa spun ca suntem satisfacuti. Gradinita e supraincarcata in grupe is kite 34 poate si mai multi copii, educatoarea e epuizata -si e si normal, dadacile se schimba in fiecare luna. sunt probleme ma rog, si mai depinde si de administratie:"ca daca nu ne place ceva e democratie iti eai copilul si ti-l duci in alta gradinita" de educatori, numai un an am fost multumiti cele pe cari le-am avut anul trecut erau 2 fete tinere numai au terminat universitatea erau extraordinare de bravo , copilul meu atite cunostinte a luat de la ele si cu mare bucurie se ducea la gradinita, in acest an suntem disperati ce educatoare ne-au dat ne-a strins kite 300lei pu reparatie si nici nu a mirosit a vopsea in grupa e un dezastru complet si nici nu a dorit sa ne dea vreo dare de seama ce sa facut cu banii, n-avea nici o dorinta sa se ocupe de copii , imi luam copilul intr-o stare jalnica si fizic si educational,kiteodat

a aveam impresia ca duceam copilul nu la gradinita ci la grajd de vite, ne-am plins administratiei si ne-a schimbat educatoarea acum o sa vedem cum o sa fie cu asta noua . parerea mea minusul acestei gradinte e ca muta copii in fiecare an in alte grupe, ca numai faceam frumos si bine in grupa (covoare, perdele,viceu si altele) si ne acomodam cu educatorul si iar ne muta in alta unde nu-i nimic si totul e destrus.

Partajează acest post

Link spre post
ttt1

noi am ales deja gr. 32, e departe dar dupa ce am auzit despre 138 nu mai vrem la ea. imi pare foarte rau ca e asa o situatie aici.

Partajează acest post

Link spre post
domnicadi

fetelor aduceti copii la 212, ca aici nu ajung copii.

Partajează acest post

Link spre post
felicia85

Salut,fetita mea merge la această gr. de la 1septembrie,plinge in fiecare zi, azi mia marturisit plingind(dupa ce am rugat-o cu binisorul sa-mi spuna)ca educatoarea a certat'o si i'a dat si o palma la fund pt ca plingea dupa mine! Sunt foarte supărată si indignata,miine o sa iasa fum din ea...gr. 8 d'ra Aurelia l

Partajează acest post

Link spre post
Aries

Salut,fetita mea merge la această gr. de la 1septembrie,plinge in fiecare zi, azi mia marturisit plingind(dupa ce am rugat-o cu binisorul sa-mi spuna)ca educatoarea a certat'o si i'a dat si o palma la fund pt ca plingea dupa mine! Sunt foarte supărată si indignata,miine o sa iasa fum din ea...gr. 8 d'ra Aurelia l

f bine :girl_cry2::spiteful:

Sa ne povestiti cum va iesi fumul.

Citi anisori are fiica?

Batuta pt ca plingea dupa mama... Da, pur si simlu un jest pur omenesc...

Partajează acest post

Link spre post
DianaD

noi am ales deja gr. 32, e departe dar dupa ce am auzit despre 138 nu mai vrem la ea. imi pare foarte rau ca e asa o situatie aici.

sintem de acord cu tine o gradinita foarte rea cu lucratori necompetenti nu vas sfatui

Partajează acest post

Link spre post
Auritzza

Eu nu pot sa spun ca am pretentii la gradinita, de fapt si mergem intro grupa experimentala, unde educatoarele sunt niste doamne minunate.

Noi am fregventat cu primul copilas nr 188, un adevarat cosmar

Partajează acest post

Link spre post
gaia

девочки сад имеет и русские группы ? и как сейчас там у вас ситуация, мы будем жить на ул мария драган и думаем переводить сюда или нет, 1 сад вроде единственный который рядом,

в нашем саду на ботанике 2 молодые прекрасные воспитательницы, сад нормальный, но потом деток переводят в следующем году уже в среднюю группу. и сидим думаем или возить детей и дальше на ботанику или все таки есть и здесь сад где нормальное отношение.

Partajează acest post

Link spre post
mikaella

chiar e asa de rea gradinita aceasta? am fost azi sa vrb cu directoarea, mi s-a parut o dna foarte amabila...ne-a spus sa mergem la Rono sa scrim cerere. Parca eram hotarita cu gradinita insa citind mai sus acum stau la dubii. please help, poate sunt si parinti satisfacuti? totusi acolo merg copiii...

Partajează acest post

Link spre post
gaia

chiar e asa de rea gradinita aceasta? am fost azi sa vrb cu directoarea, mi s-a parut o dna foarte amabila...ne-a spus sa mergem la Rono sa scrim cerere. Parca eram hotarita cu gradinita insa citind mai sus acum stau la dubii. please help, poate sunt si parinti satisfacuti? totusi acolo merg copiii...

Micaela scuzati ca tirziu raspund numai am vazut 

deci frecventam al 2 an 

derectoarea x bani  (pareria mia )ca o vulpe aici te pupa aici te ghitue si obliga si pe educatori x stringerea banii pentru ce asa si nam inteles 

depinde de grupa sunt educatori bravi dar ori cum e creu ca directoarea prineste chite 35 40 copii in grupa

crupa 2 e buna

si n 1 tot am inteles ca buna 

pe spatele la parinti so facut tot 

fie care gruppa cu viceuri noi si apoape toti au schimbat paturi si mobila

grupa care frecventam acum tot e buna parca educatoare sunt brave. sun chiteva _? si - dar cred ca sa resolva tot / o sa vedem cum o sa fie pregatitirea  x scoala caci pina acum baiat era foarte atent la invatetura chiar ca nu repeta deodata tot dar chind lui trebuia arata ca stie multe

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum