danusic

Casa Moderna

Postări Recomandate

danusic

Buna,am si eu asa o intrebare,dorim sa cumparam teracota pentru baie si bucatarie,tare ne-a placut la Casa Moderna.A maiprocurat cineva de la ei?ati ramas satisfacuti?Noi am vrea si cada ,e buna,imi recomandati ceva?Mersi!

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Sun Shine
Buna,am si eu asa o intrebare,dorim sa cumparam teracota pentru baie si bucatarie,tare ne-a placut la Casa Moderna.A maiprocurat cineva de la ei?ati ramas satisfacuti?Noi am vrea si cada ,e buna,imi recomandati ceva?Mersi!

Кто производитель вот в чем вопрос. а так у них хорошая плитка. у них Супратен плитку закупает.

Partajează acest post

Link spre post
SELI

Noi am procurat in 2005 teracota pentru baie si bucatarie si pe jos. Este calitativa si ceia ce este mai important nici una nu avea "brac". Danuts al nostru de multe ori scapa cite ceva pe teracota (farfurii, pahare, capace de la cratite si chiar cratite) si nimic nu s-a intimplat, nici o crapatura!

Partajează acest post

Link spre post
danusic

Mersi fetelor,dar are cineva vre-un card de reducere?daca da poate nu-l imprumutati si noua,va vom fi foarte recunascatori.Dacado

riti impartem reducera in jumate cu cel ce ne da cardul,mersi

Partajează acest post

Link spre post
SELI
Mersi fetelor,dar are cineva vre-un card de reducere?daca da poate nu-l imprumutati si noua,va vom fi foarte recunascatori.Dacado

riti impartem reducera in jumate cu cel ce ne da cardul,mersi

Cu parere de rau, nu. Noi cind am procurat inca nu erau astfel de carduri, aparusera putin mai tirziu. Sau poate noi nu stiam, iar ei nu ne-au comunicat. :xm_304:

Partajează acest post

Link spre post
Irinka

danusic, cind ai de gind sa faci cumparatura? Ca te duci acolo si ti se face reducere, doar spune-mi cind.

Partajează acest post

Link spre post
danusic
danusic, cind ai de gind sa faci cumparatura? Ca te duci acolo si ti se face reducere, doar spune-mi cind.

Irinka noi am vrut chiar eri,dar teracota de care dorim nu au o sa aduca zilele astea,ne-au spus sa intram dupa anul nou,si asa si vom face.Poti sa ne ajuti?Iti vom fi foarte recunascatori

Partajează acest post

Link spre post
Anele

Noi am procurat teracota de la ei recent. calitatea depinde de teracota si de pret. ei au chinezeasca care e ieftina. cred ca si calitatea e la fel. noi am procurat spaniola mai ieftina si mai scumpa. si italiana de lux--la pret de 825 lei/mp, si pt podea in bucatarie--950 lei/mp. calitatea e foarte buna. chiar si la cea spaniola mai ieftina.

inprivinta cazilor de la ei-- nu pot spune nimic in afara de faptul ca ei au doar cazi acrilice. dar noi nu suntem adepti al acrilului in baie. ne-a sfatuit un santehnic sa nu luam in nici un caz din acril, dar sa luam din fonta(ciugunnaia). a spus ca din experienta de 15 ani ne da asa sfat. noi asa si am facut. am procurat din fonta, firma Roca, Spania. si dupa pret e 7 mii/ sunt si mai ieftine/, dar in schimb e un "lucru bun pe viata", cum ne-a spus santehnicul nostru. p.s. doar ca a mai spus ca cazile rusesti din fonta nu sunt bune. de luat turcesti, italiene, spaniole.

apropo de reducere-- am cartela cu 10% reducere. daca doriti--va ajut. p.s. fara recompensa.

Partajează acest post

Link spre post
BabaYaga

У кого есть дисконтная карта Каса Модернэ и кто ее может одолжить завтра--послезавтра?

Partajează acest post

Link spre post
Червовая Дама

У меня есть )))

скидка 5%

с радость Вам одолжу)))

Partajează acest post

Link spre post
BabaYaga
У меня есть )))

скидка 5%

с радость Вам одолжу)))

СПАСИБО!!! Как вас найти завтра утром? Напишите пож ваш тел в личку

Partajează acest post

Link spre post
Червовая Дама

ок

написала

Partajează acest post

Link spre post
Irinka

Lena, la mine e de -15%, poti sa o folosesti.

Suna-ma!

Te sun eu miine dimineata.

Partajează acest post

Link spre post
BabaYaga
Lena, la mine e de -15%, poti sa o folosesti.

Suna-ma!

Te sun eu miine dimineata.

O merci Irina!!! 15 e mai mult ca 5 evident! Pacat ca cumulativ nu merge :girl_haha:

Partajează acest post

Link spre post
Nadikka

Irina e posibil ca si noi sa ne folosim de bunatatea dumneavoastra :thank_you2:.

Partajează acest post

Link spre post
skais675

Casa moderna - скидка 15%.

Есть и много других скидок.

067298022 (Звоните!)

Partajează acest post

Link spre post
Iuka

Casa moderna - скидка 15%.

Есть и много других скидок.

067298022 (Звоните!)

у вас есть еще карточка каса модерна?

Partajează acest post

Link spre post
DIANDRA

товарищ ее предлагает за деньги :) прикиньте ? я ему звонила в том году, мне надо было в МОдерна скидку, а он мне сказал, что берет от моей суммы покупки % :)))вот вам и добро

Partajează acest post

Link spre post
skais675

Карточка есть, что сложно позвонить?

Partajează acest post

Link spre post
skais675

товарищ ее предлагает за деньги :) прикиньте ? я ему звонила в том году, мне надо было в МОдерна скидку, а он мне сказал, что берет от моей суммы покупки % :)))вот вам и добро

Да беру, и не вижу в этом ничего плохого. Люди покупали и экономили тысячи лей - какое Вам еще нужно добро. Идите и покупайте по полной стоимости -  и будет Вам счастье!

Все эти скидки актуальны только при серьезных покупках, а при мелочах в этом нет смысла, больше времени и денег потеряете, чем сэкономите. Особенно это касается тех. кто затеял ремонот, где суммы идут уже на тысячи евро, потому скидка даже в 10% может вам сэкономить немалую сумму.

Partajează acest post

Link spre post
Lucy

новый бизнес.. и такой оказывается есть..

Partajează acest post

Link spre post
skais675

Это не бизнес, а попытка. Наш менталитет к сожалению его пока не воспринимает.

Просто еще не научились считать свои деньги!

Зато хорошо считаем чужие - вот это нужно осуждать!!!

Partajează acest post

Link spre post
DIANDRA

Да беру, и не вижу в этом ничего плохого. Люди покупали и экономили тысячи лей - какое Вам еще нужно добро. Идите и покупайте по полной стоимости -  и будет Вам счастье!

Все эти скидки актуальны только при серьезных покупках, а при мелочах в этом нет смысла, больше времени и денег потеряете, чем сэкономите. Особенно это касается тех. кто затеял ремонот, где суммы идут уже на тысячи евро, потому скидка даже в 10% может вам сэкономить немалую сумму.

так пофтим, зарабатывайте, но в таком случае анонсируйте это в теме о дисконтках должным образом,  чтоб люди знали кому звонят и зачем, а не надеялись на доброго самаритянина )  

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum